Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#733208
diplomat έγραψε:Μόλις έβγαλα τα κάστανα από τη φουφού και ήταν πεντανόστιμα. Τρελή κριπίλα έβγαλε ο νόρντικ ξάδερφος του κομισάριο Μονταλμπάνο.

......

6-10 επεισόδια πάντως είναι ΥΠΕΡαρκετά για σειρά ΙΜΗΟ.



:iconcool: :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#737758 Το Wallander που αναφέρθηκε πιο πάνω και είναι όντως πολύ καλό είναι διαθέσιμο στο ertflix.

Έβαλα το young wallander μετά από αυτό και είναι ιεροσυλία η ύπαρξη του μάλλον.

< >
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#737763 Μαρτύριο το Foundation, τι Γολγοθά ανεβαίνουμε ρε πστ μου...
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#737771
dimik έγραψε:https://m.imdb.com/title/tt10147644/

Ωραίος ευρωπαϊκός κινηματογράφος, κλασικά καλύτερη από πολλές αμερικανιες.

< >



Πολύ καλή. Ανατρεπτική και με αγωνία μέχρι τέλους.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#737773 Εν τω μεταξύ έχει δει κανείς όλο το Walking Dead?
Το βλέπω μόνος κι έχω φτάσει αισίως στην 6η σεζόν αλλά το σκέφτομαι αν θα συνεχίσω να ξοδεύω τον χρόνο μου.

< >
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#737774
Asimov έγραψε:Μαρτύριο το Foundation, τι Γολγοθά ανεβαίνουμε ρε πστ μου...

Ναι ε; Είπα να το δω τώρα μαζεμένο. Φίλος μου είπε ότι δεν είναι κακό αρκεί να μη σκέφτεσαι ότι είναι Foundation.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#737777 Απορώ γιατί δεν το είπαν star wars ξέρω γω. Έτσι κι αλλιώς ο, τι να ναι γίνεται. Θα μπορούσαν, αλλάζοντας τα ονόματα.
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#737861 Καμία πρόταση για σειρα στο netflix ? Χωρις Drugs και πιστολίδια ( αντε έστω λίγα ) .. Ισως λίγο sex ( συναινετικό ) ... 5-6 επεισόδια
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#738537 Είδα κι εγώ το squid game. Ήταν τόσο μεγάλη και βαρετή η εισαγωγή στο 1ο επεισόδιο που έτοιμος ήμουν να το παρατήσω.
Είπα να το συνεχίσω και με ψιλοκράτησε, αλλά δεν είχε αυτό το wow factor, οκ καλό ήταν αλλά μέχρι εκεί, υπερβολικός ο τόσος ντόρος νομίζω.

Στο τέλος δεν κατάλαβα γιατί έκανε αναστροφή κι έφυγε, δεν υποτίθεται ότι θα πήγαινε στην κόρη του; Θα πάει να ξαναπαίξει;