Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#750613 Αστυνομικη σειρα που αποδιδει πιο πιστα των ηρωα των βιβλιων
ξεκινησε πολυ δυνατα
ο τυπος ειναι μια ντουλαπα (μονο πρωτεινη μπρο) που δερνει με αγνο ξυλο α λα πανισερ

στα συν του οτι επειδη υπαρχουν βιβλια, υπαρχει και σεναριο



δευτερη σεζον πιο παλαβη απο την πρωτη
κατεστραμενη γη, αθειστες εναντιων παπαδων, scifi, ιπταμενα ερπετα, ρομποτ εξολοθρευτες




Ισως η πιο πιστη μεταφορα DnD στην οθονη
R-rated με βρισιδι και gore, ξεκινησε απο kickstarter και διαλυει τα παντα στο περασμα του
Λειπει ενας Παλαντιν αλλα ειμαι σιγουρος οτι κατι θα εμφανιστει

Τελευταία επεξεργασία από Geralt και 04 Φεβ 2022, 23:31, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#750638 Και εγώ στο δεύτερο επεισοδιο το αφησα. Μου έδωσε την εντύπωση ότι σε όλα τα υπόλοιπα θα παίζει η ίδια λούπα χωρίς να πάει κάπου.

Τελείωσα undercover. Καλό αλλά χειρότερο από τα προηγουμενα

Ίδια εντύπωση μου αφησε και το After life.

< >
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#750644 Απλά μην βλέπετε σειρές νετφλιξ που μόλις βγαίνουν..
Ειδικά με κάτω από 8 IMDb.
Βγάζει άπειρη σαβουρα που συνήθως ακυρώνονται. Μαζική παραγωγή.
Νετφλιξ έχει καταστρέψει την ποιότητα με κάποιες ελάχιστες εξαιρέσεις, stranger things, Ozark πχ.
Αν δεν κάνει 3-4 σεζόν με πολύ καλά ratings συνήθως είναι για πέταμα.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#750928
Geralt έγραψε:Αστυνομικη σειρα που αποδιδει πιο πιστα των ηρωα των βιβλιων
ξεκινησε πολυ δυνατα
ο τυπος ειναι μια ντουλαπα (μονο πρωτεινη μπρο) που δερνει με αγνο ξυλο α λα πανισερ
στα συν του οτι επειδη υπαρχουν βιβλια, υπαρχει και σεναριο
Λέμε για την σειρά Reacher.
Διαστάσεις Στίβεν Σήγκαλ και του βαράτε. Ο Σήγκαλ βέβαια έριχνε πιο εκλεπτυσμένο - πολεμικής τέχνης της άπω ανατολής ξύλο- αλλά από την άλλη έπρεπε να φάμε στη μάπα και κάτι αναδρομές σε μοναστήρια στα Ιμαλάια και σκηνές meditation και εσωτερικής αναζήτησης...
Ο Ρήτσερ διαθέτει πιο πολύ χάρη, πνεύμα και συναίσθημα, είναι πιο ρεαλιστικός σαν χαρακτήρας. Από ηθοποιία δεν μπορώ να πω ότι διέκρινα κάτι εξαιρετικό αλλά μια χαρά είναι και ο πήχυς ήταν έτσι κι αλλιώς πολύ χαμηλά. Αλλά υπάρχει υπόθεση και πλοκή, όπως λες υπάρχει σενάριο, από συγγραφέα. Το βλέπω πολύ ευχάριστα. Και μου αρέσει και το κορίτσι.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#751538 Εικόνα

G8777 seal of approval. :iconcool:

Ορματε, 8 ωριαία επεισοδιακια.
Μισός λόγος του Φιντέλ δλδ.