Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By mirage
#3486
sknipper έγραψε:Extant το βλέπει κανένας; Με την Halle Berry. Έχουν παιχτεί τα πρώτα περίπου 10 επεισόδια και μου φαίνεται καλό.

To βλέπω καιρό τώρα στα προτεινώμενα στο Amazon Prime μου αλλά δεν έχω δεί επεισόδιο. Ο corsair μου το έθαψε άρα θα πρέπει να είναι ΟΚ.
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#3506 You're the Worst -2014-
http://www.imdb.com/title/tt3228420/
Centers on two toxic, self-destructive people who fall in love and attempt a relationship.

Image
Main χαρακτήρες:
Αυτός (Βρεταννός συγγραφέας στο Μιούρικα με ανύπαρκτες πωλήσεις)
Image

Αυτή (PR σε εταιρία ραπ καλλιτεχνών)
Image

και ο συγκάτοικος (Αποστρατευμένος με ψυχολογικά προβλήματα που μαγειρεύει)
Image

Μαμεί και δέρνει αν σας αρέσει το Αγγλικό χιούμορ με αβέρτα χυμα καταστάσεις και ατάκες. Τα επεισόδια είναι σύντομα και περιεκτικά(+/- 24 min). :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By Serf
#3732 Αφού τελείωσα το Battleship Galactica είπα να ασχοληθώ με το prequel, βλ. Caprica. Όμως, μετά τα πρώτα δύο επεισόδια είμαι έτοιμος να το αφήσω. Το έχει δει άλλος; Πώς του φάνηκε;
Άβαταρ μέλους
By drdino
#3734 Δε με τρέλανε και το παράτησα...
Άβαταρ μέλους
By bill33
#3992
Serf έγραψε:Αφού τελείωσα το Battleship Galactica είπα να ασχοληθώ με το prequel, βλ. Caprica. Όμως, μετά τα πρώτα δύο επεισόδια είμαι έτοιμος να το αφήσω. Το έχει δει άλλος; Πώς του φάνηκε;

Χαμένος χρόνος.
Άβαταρ μέλους
By ripper
#4060
Serf έγραψε:Αφού τελείωσα το Battleship Galactica είπα να ασχοληθώ με το prequel, βλ. Caprica. Όμως, μετά τα πρώτα δύο επεισόδια είμαι έτοιμος να το αφήσω. Το έχει δει άλλος; Πώς του φάνηκε;


Εγώ το έχω δει όλο, είναι αργό στην αρχή, μετά καλυτερεύει.
Το έκοψαν όμως και στο τελευταίο επεισόδιο δείχνει μαζεμένα όσα ήθελαν να δείξουν.
Δεν είναι άσχημο, δες το μικρό είναι.

Βέβαια αυτά τα γράφει κάποιος που δεν έχει κόψει ποτέ σειρά. :s_smile
Άβαταρ μέλους
By bill33
#4072
ripper έγραψε:
Serf έγραψε:Αφού τελείωσα το Battleship Galactica είπα να ασχοληθώ με το prequel, βλ. Caprica. Όμως, μετά τα πρώτα δύο επεισόδια είμαι έτοιμος να το αφήσω. Το έχει δει άλλος; Πώς του φάνηκε;


Εγώ το έχω δει όλο, είναι αργό στην αρχή, μετά καλυτερεύει.
Το έκοψαν όμως και στο τελευταίο επεισόδιο δείχνει μαζεμένα όσα ήθελαν να δείξουν.
Δεν είναι άσχημο, δες το μικρό είναι.

Βέβαια αυτά τα γράφει κάποιος που δεν έχει κόψει ποτέ σειρά. :s_smile

Και εγω το είχα δει όλο αλλά επιμένω ότι ήταν χάσιμο χρόνου :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By drdino
#4538
Red Garland έγραψε:You're the Worst -2014-
http://www.imdb.com/title/tt3228420/
Centers on two toxic, self-destructive people who fall in love and attempt a relationship.


Πόσα επεισόδια έχουν βγει; Μόνο 3 βρίσκω. :s_scratchhead
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#4599
drdino έγραψε:
Red Garland έγραψε:You're the Worst -2014-
http://www.imdb.com/title/tt3228420/
Centers on two toxic, self-destructive people who fall in love and attempt a relationship.


Πόσα επεισόδια έχουν βγει; Μόνο 3 βρίσκω. :s_scratchhead

8 έχουν βγει, σε στέλνω πμ
Άβαταρ μέλους
By stavrosg
#4999
Serf έγραψε:Τρελή επιτυχία δηλαδή! 5/5 οι "θετικές" γνώμες :s_smile

Χάσιμο χρόνου κι από μένα :yahoo:

Το Blood & Chrome δες, πήγε να γίνει σαν pilot νέας σειράς αλλά δεν προχώρησε οπότε έμεινε μόνο του.

...

Βλέπω τώρα την S03 του Person of Interest. Είμαι στη μέση του κύκλου και μου τα έφεραν όλα πάνω κάτω :s_wacko (που είναι το :vava: ?)