Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By BASSstarlet
#86354 Αντίδραση λέγεται.
Όλο αυτό το «έξω καρδιά» στιλ, μόνο νορμάλ δεν είναι.
Προσπαθούν να κρύψουν (και από τον εαυτό τους) το πόσο απόβλητοι και δακτυλοδεικτούμενοι είναι.

'Οπως οι χοντρές και άσχημες γυναίκες, που φωνάζουν δυνατά, προσπαθούν να κάνουν χιούμορ, και τα ξέρουν όλα.
Άβαταρ μέλους
ByF&G
#86368 Εχεις απολυτο δικιο μικρε Κιουση. Την ασθενεια την δημιουργει η ιδια η κοινωνια. Απο τη στιγμη που κρατας την διαφορετικοτητα σε αποδεκτα κοινωνικα πλαισια εισαι υγειης. Απο εκει και περα οι περισσοτεροι καταδικαζουν βαση της ανικανοτητας τους να μπουν στη διαφορετικη ψυχολογια ενος κατα την γνωμη τους αρρωστο ανθρωπο.
Εχω γνωρισει πολλους γνωστους και αγνωστους που δεν συμβσδιζουν με τις φυσιολογικες για μενα συνηθειες στο τροπο ζωης τους και 1 στους 10 ηταν προκλητικος και αισχρος σε σημειο αρρωστιας . Οι υπολοιποι η απλα αδιαφορουσαν η ηταν ευγενικοι και αποδεκτικοι μεχρι αηδιας σε προσβλητικες κριτικες. Προσωπικα εχω προστατεψει φανταρακο ομο απο τα τσογλανια των προοδευτικων μπαμπαδων που δεν εμαθαν απο το σπιτι τους τουλαχιστον να σεβονται την. διαφορετικη αποψη του διπλανου τους. Και χωρις καμια προκληση.
Τα ψυχολογικα προβληματα των αφυσικων συνηθειων για πολλους προκυπτουν απο τον ρατσισμο των αυτοταπεινοντων ανθρωπων.
Ωραιος ο Bihlas!!
Άβαταρ μέλους
By markvag
#86460
BASSstarlet έγραψε:Όταν γίνονται αστεία με gay, και γελάμε, μας κάνει ομοφοβικούς;


Όταν γίνονται αστεία με Πόντιους σημαίνει ότι είμαστε "Ποντιο-φοβικοί¨ ή ρατσιστές;;;; :iconcool: :)

Νομίζω ότι ο κάθε λογικός άνθρωπος (δηλαδή όχι όλοι προφανώς), μπορεί να ξεχωρίσει πότε ένα αστείο γίνεται προσβλητικό (ανάλογα με το αστείο ή "αστείο" και φυσικά την περίσταση) :)
Άβαταρ μέλους
By gianik
#113655 http://www.protothema.gr/life-style/art ... sti-aloma/
Εσβησε η θρυλικη Αλομα..
Άβαταρ μέλους
By markvag
#113892
bill33 έγραψε:Προς στιγμή φοβήθηκα τι θα διαβαζα!!!!


Το έχει πάρει πρέφα το abatar σου bill! :rtfm: :lol:

I'm watching you! :rtfm: :lol: :lol: