Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By drdino
#391789 Ετσι εξηγείται η κόντρα με τους κομμουνιστάς. :lol:
Άβαταρ μέλους
By pipinos1976
#391801
g8777 έγραψε:Μάντεψε :inlove: :inlove:


Δεν μαντεύω καθόλου. Ρώτησα κάτι. Αν δεν υπάρχει απάντηση πάω παρακάτω. Χωρίς να θέλω να γίνω προκλητικός, είσαι πολύ χαμηλά στα ενδιαφέροντά μου. Έχω καλύτερα πράγματα να κάνω και τον μικρό άρρωστο. Γνωρίζω ότι εσύ νιώθεις διαφορετικά. Είναι κάτι σαν αντίθετο σύνδρομο Στοκχόλμης, το δέσιμο του διώκτη προς τον διωκόμενο. Θα σε στεναχωρήσω, αλλά για εμένα, είσαι το ίδιο ενδιαφέρον με το ρακούν που σκοτώθηκε σήμερα στο Σικάγο από το Dodge του Al Bundy. Μέγιστο ενδιαφέρον 1s δηλαδή και οίκτος.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#391803 Απάντηση δεν θα λάβεις τότε παρά μόνο αν φιλησεις το δαχτυλίδι μου και ορκιστεις αιώνια πίστη στον Jacque de Molay.
Άβαταρ μέλους
By pipinos1976
#391813 Και μασόνος λοιπόν...

Δεν ενδιαφέρομαι να μάθω πάντως. Σιγά την προσωπικότητα που θα την προσκυνήσω κιόλας. Ρουφιάνους, ασφαλίτες, προδότες, μασόνους κλπ τους σιχαίνομαι. Εσύ στο τετράγωνο, λοιπόν. Πλέον θα σε αποκαλώ μασόνο, όπως προτιμάς κι εσύ.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#391829
pipinos1976 έγραψε:Και μασόνος λοιπόν...

Δεν ενδιαφέρομαι να μάθω πάντως. Σιγά την προσωπικότητα που θα την προσκυνήσω κιόλας. Ρουφιάνους, ασφαλίτες, προδότες, μασόνους κλπ τους σιχαίνομαι. Εσύ στο τετράγωνο, λοιπόν. Πλέον θα σε αποκαλώ μασόνο, όπως προτιμάς κι εσύ.


Μασόνοι είναι οι φλώροι! :rtfm: :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#391830 Βασικα στον κυβο πιπινε. Ο g τικαρει και τα 3 κουτακια.

< >
Άβαταρ μέλους
By drdino
#391836 Τεκτονας είναι; Ή μήπως Αρχι-τέκτονας
Άβαταρ μέλους
By dimik
#391837 Βρείτε τον στην φώτο :rtfm:


Εικόνα





ο καράφλας αριστερά με το διαφορετικό χρώμα σακάκι παντελόνι πρέπει να είναι, μου θελε και μασονίες, μόνο μπουσο...
Άβαταρ μέλους
By DAP
#391841 Βαλτε και κανα βελακι για τους ανιδεους ρε σεις..... :lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#391844 Γινονται πραγματακια στα Ιωαννινα. :thumbsup:

Αυτη με το μπλε παντελονι-----> εμπ1. Οχι στην ιδια, στις αλλες εκατερωθεν. :oops:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#391870
rx8_drifter έγραψε:Δε σε είχα για τόσο παρπα ρε τέκτονα :hmmm:


Polo οδηγάει, δηλαδή πόσο μυαλό θέλει να το σκεφτείς; :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#393541 Μου λείπουν τα χωρατά του Otso... :s_blush
Άβαταρ μέλους
By dimik
#393547
Pitt έγραψε:Μου λείπουν τα χωρατά του Otso... :s_blush

Αυτό ακριβώς σκεφτόμουν πριν από λίγο, που είναι ο otso να ανακατέψει λίγο την τράπουλα

< >