Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By corsair
#505024
Geo f1 έγραψε:Τοτε να τα Googlaroume ολα και να το κλεισουμε το ρημαδι..

.


Ναι σαφέσταστα αμα είναι να γίνονται τοσο trivial ερωτήσεις που η απαντηση τους ειναι στο πρωτο αποτελεσμα της Google.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#505025 Το θεμα ειναι η επικοινωνια μεταξύ μελων. Ειτε σε κατι συνθετο ειτε σε κατι απλο.

Αγαπη

.
Άβαταρ μέλους
By corsair
#505026
Geo f1 έγραψε:Το θεμα ειναι η επικοινωνια μεταξύ μελων. Ειτε σε κατι συνθετο ειτε σε κατι απλο.

Αγαπη

.


Εγω δεν θελω να επικοινωνω με κανεναν για απλά ζητηματα. :rtfm:

Φακιν νουμπς...
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#505039 Το να ξενερωσεις με κατι δεν ειναι κακο. Αυτο που ειναι εντελως αστειο ειναι να γυριζεις πισω σε καταστασεις που εφτυνες και που ειναι περιπου 87777 φορες γελοιοτερες απ αυτες που κατηγορεις.

Αλλα αμα εχεις αναγκη το να δειχνεσαι μπορει να γραψεις και στο φορουμ το κοσμοψολιταν :s_roses
Άβαταρ μέλους
By italakias
#505042 Σε κάνενα υγειες φορουμ δεν ασχολουνται με την διαχειριση ουτε η ιδια κανει κομμα με ορισμενα μελη. :sleep:
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#505047
italakias έγραψε:Σε κάνενα υγειες φορουμ δεν ασχολουνται με την διαχειριση ουτε η ιδια κανει κομμα με ορισμενα μελη. :sleep:


This is Heavy :lipsealed:

Άβαταρ μέλους
By dimik
#505067
rx8_drifter έγραψε:Το να ξενερωσεις με κατι δεν ειναι κακο. Αυτο που ειναι εντελως αστειο ειναι να γυριζεις πισω σε καταστασεις που εφτυνες και που ειναι περιπου 87777 φορες γελοιοτερες απ αυτες που κατηγορεις.

Αλλα αμα εχεις αναγκη το να δειχνεσαι μπορει να γραψεις και στο φορουμ το κοσμοψολιταν :s_roses


Το να συνεχίσεις να πετάς υπονοούμενα για κάποιον που έφυγε τι είναι; Ανάγκη αυτοεπιβεβαίωσης; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#505087 #magkia
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#505105
italakias έγραψε:Σε κάνενα υγειες φορουμ δεν ασχολουνται με την διαχειριση ουτε η ιδια κανει κομμα με ορισμενα μελη. :sleep:


:metalo:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#505108 Παίδες ειναι απλό. It's a free world.

< >
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#505109
mirage έγραψε:Παίδες ειναι απλό. It's a free world.

< >


It's just that some are more free than others.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#505110 Όσοι αισθανονται καταπιεσμένοι εδω μπορούν να πάνε αλλού. Δεν υπαρχει φράχτης τρίαινα μου.

< >
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#505112
mirage έγραψε:Όσοι αισθανονται καταπιεσμένοι εδω μπορούν να πάνε αλλού. Δεν υπαρχει φράχτης τρίαινα μου.

< >


Edit, [mod]
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#505113
corsair έγραψε:
Dimitris_P έγραψε: Αν ο Α ρωτήσει "πώς κάνουμε reset σε iphone" και ο Β απαντήσει "πάτα το 0" είναi warn


Αν ο Α ρωτήσει αυτό το πράγμα, εγω θα του έδινα ban τριημερο γιατι δεν μπηκε καν στον κοπο να το γράψει στην Google και κουράζει το φορουμ με ισσονος σημασιας ερωτησεις. Ο Β θα επερνε επαινο που συγκρατηθηκε και απλά ειρωνευτηκε. :rtfm:


FFS άνθρωπε , μιλάς και για μπαν :vava:
Άβαταρ μέλους
By DAP
#505208 Διαβαζοντας τα παραπανω 10τοσα ποστ καταλαβα ποσο μανικι ειναι η δουλεια του μοντ.Οποια αποφαση και να παρει υπαρχει παντα και ο αντιλογος και μαλιστα καθετα αντιθετος.....