Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#504929 το θέμα σε κάθε περίπτωση είναι να είσαι ή να μην είσαι κακοπροαίρετος

μπορείς πάντα να διαφωνείς με τον άλλον, μπορείς να ξεκατινιαστείς αμαχαλειναούμε, αλλά το αν το κάνεις με κακία ή όχι φαίνεται στα γραπτά μια χαρά από άτομα με τεράστια εμπειρία σε αυτά.. (που είμαστε οι περισσότεροι εδώ μέσα)
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#504930 Νίκο μπορεί να το είπα με χούμορ, δεν έχω όμως κανένα υφάκι. Τα χω πει και στο παρελθόν άλλωστε. Κάποια απ'αυτά είναι:

- Κλείσιμο πολιτικοθρησκευτικών συζητήσεων. Εδώ σφάζονται in real world, δεν θα σφαχτούν πίσω από ένα nickname ?
- Αυστηρή ποινή σε flame baits, όπως και ποινή σε ειρωνικές απαντήσεις. Αν ο Α ρωτήσει "πώς κάνουμε reset σε iphone" και ο Β απαντήσει "πάτα το 0" είναi warn
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#504939
Dimitris_P έγραψε:Νίκο μπορεί να το είπα με χούμορ, δεν έχω όμως κανένα υφάκι. Τα χω πει και στο παρελθόν άλλωστε. Κάποια απ'αυτά είναι:

- Κλείσιμο πολιτικοθρησκευτικών συζητήσεων. Εδώ σφάζονται in real world, δεν θα σφαχτούν πίσω από ένα nickname ?
- Αυστηρή ποινή σε flame baits, όπως και ποινή σε ειρωνικές απαντήσεις. Αν ο Α ρωτήσει "πώς κάνουμε reset σε iphone" και ο Β απαντήσει "πάτα το 0" είναi warn

Ωπα μισο. Δεν μιλουσα για εσενα, παραδειγμα εδωσα ορμωμενος απο το ποστ σου. :)

Για τις επισημανσεις και παρατηρησεις θα το δει ο Admin και μπορουμε να το συζητησουμε, αλλα μετα σιγουρα θα βρεθουν καποιοι να πουν οτι χαλασε το παρειστικο κλιμα κλπ
Ασε που μπορει να ειναι οι ιδιοι που τωρα μιλανε για παρεακια :shifty: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#504952
Dimitris_P έγραψε:Νίκο μπορεί να το είπα με χούμορ, δεν έχω όμως κανένα υφάκι. Τα χω πει και στο παρελθόν άλλωστε. Κάποια απ'αυτά είναι:

- Κλείσιμο πολιτικοθρησκευτικών συζητήσεων. Εδώ σφάζονται in real world, δεν θα σφαχτούν πίσω από ένα nickname ?
- Αυστηρή ποινή σε flame baits, όπως και ποινή σε ειρωνικές απαντήσεις. Αν ο Α ρωτήσει "πώς κάνουμε reset σε iphone" και ο Β απαντήσει "πάτα το 0" είναi warn


Το πάτα το 0 μπορεί να θεωρηθεί και χιούμορ. Αν τα παίρνουμε όλα πάντα τοις μετρητοίς θα μείνουν μόνο ο αντμιν με τους μοντς εδώ στο τέλος, δεν θα μπορούμε πρακτικά να διαφωνήσουμε με κανένα και σε τίποτα :s_bye
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#504962 Εποφθαλμιάς τη θέση του και το παρατήρησες? :shifty:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#504964
dimik έγραψε:Tι ωραία κοροιδευόμαστε μεταξύ μας


+1
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#504974
xenos έγραψε:
dimik έγραψε:Tι ωραία κοροιδευόμαστε μεταξύ μας


+1

Γιατί; Πρώτη φορά είναι;
Άβαταρ μέλους
By gianik
#504979
Bayern7 έγραψε:
xenos έγραψε:
dimik έγραψε:Tι ωραία κοροιδευόμαστε μεταξύ μας


+1

Γιατί; Πρώτη φορά είναι;
Παλι τσαπου εχτες;;;

.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#504985
Geo f1 έγραψε:Εγω παντως που γραφω με τοσο αγαπη λαμβανω καμια φορα χλευη
Αλλα δεν δινω σημασια..

Παντως εκει που εφτυσα δεν θα ξαναγυρνουσα :iconcool:


Γκεάκο δεν πας να χέσεις κανά άιφονζ;

Με αγάπη.

:)
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#504986
EDDIE_147 έγραψε:
Geo f1 έγραψε:Εγω παντως που γραφω με τοσο αγαπη λαμβανω καμια φορα χλευη
Αλλα δεν δινω σημασια..

Παντως εκει που εφτυσα δεν θα ξαναγυρνουσα :iconcool:


Γκεάκο δεν πας να χέσεις κανά άιφονζ;

Με αγάπη.

:)



+1

:shifty:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#504987
EDDIE_147 έγραψε:
Geo f1 έγραψε:Εγω παντως που γραφω με τοσο αγαπη λαμβανω καμια φορα χλευη
Αλλα δεν δινω σημασια..

Παντως εκει που εφτυσα δεν θα ξαναγυρνουσα :iconcool:


Γκεάκο δεν πας να χέσεις κανά άιφονζ;

Με αγάπη.

:)
Αγαπη μονο
Εικόνα

.
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#505000 Έχει πολλά ταλέντα τελικά :shifty:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#505016
Dimitris_P έγραψε: Αν ο Α ρωτήσει "πώς κάνουμε reset σε iphone" και ο Β απαντήσει "πάτα το 0" είναi warn


Αν ο Α ρωτήσει αυτό το πράγμα, εγω θα του έδινα ban τριημερο γιατι δεν μπηκε καν στον κοπο να το γράψει στην Google και κουράζει το φορουμ με ισσονος σημασιας ερωτησεις. Ο Β θα επερνε επαινο που συγκρατηθηκε και απλά ειρωνευτηκε. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#505021 Τοτε να τα Googlaroume ολα και να το κλεισουμε το ρημαδι..

.