Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#278631 H μάρκα θεωρείται η κορυφαία στο χώρο και χρησιμοποιείται και επαγγελματικά.
Καλή διασκέδαση. Προπονήσου στο να έχεις καλό έλεγχο. Να μπορείς πχ να διατηρείς ύψος ενώ πας κάπου και να μπορείς να αλλάζεις κατεύθυνση. Δοκίμασε να κάνεις εξάσκηση στο να το κινείς επίπεδα σε μεγάλο κύκλο και άλλα διάφορα. Βασικά θέλεις χρόνο και χώρο για να μην το στουκάρεις. Ναι είναι ανθεκτικά αλλά και να σπάνε αν το παρακάνεις.
Καλή διασκέδαση.
Άβαταρ μέλους
By makis_kanatselis
#297949 Επανήλθα μετά από καιρό λόγω έλλειψης χρόνου και χαίρομαι που γινόμαστε περισσότεροι. Κάτοχος και εγώ ενός p3s και ευτυχώς που και που το εξάσκηση το άθλημα.

.
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#306325 Πολύ καλό! :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#306330 θα μας τα φαει τα λεφτα η DJI γμτ....

Παντως, δεν περιμενα να βγει τοσο καλο! Το οτι εχει την ιδια αυτονομια με Phantom 4, ακομα μεγαλυτερη εμβελεια, πτυσομενο, ακομα ποιο γαματα functions.... wow... και δεν ειναι και ακριβοτερο επι της ουσιας.

Μονο ο τηλεχειρισμος λιγο με χάλασε γιατι δεν νομιζω εκει να μπορεις να βαλεις ενα 7-8αρι ταμπλετ....

Αψογη η DJI ... μονο το Mi Drone ειναι η εναλλακτικη. Μετα ξεκινα το χαος...
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#346846

Τις φλόγες πως τις πετάει;
Άβαταρ μέλους
By gianik
#448276
Andreasdik έγραψε:Ωραίο!! Δύσκολο μου φαίνεται όμως....



Αυτο με εξιταρει....
Οτι ειναι δυσκολο.. Θα μου φτιαξει κ σπεσιαλ κορνιζα ο Τσεπετο του φορουμ ,ετοιμο για το σαλονι...
Άβαταρ μέλους
By corsair
#449211
gianik έγραψε:Ξεκινήσαμε.. https://uploads.tapatalk-cdn.com/201710 ... ccf57b.jpg



Εικόνα

Τελικά τα ορια μεταξυ χομπυ και μαζοχισμου μερικές φορές ειναι δυσδιακριτα...
Δεν υπαρχει τιποτα το διασκεδαστικο σε αυτο το πραγμα. Και οταν το ολοκληρωσεις, εχεις ενα ματσο κομμενα χαρτακια... ενωμενα. Whats the point in that?
Άβαταρ μέλους
By gianik
#449280 Το ιδιο σκεφτομαι κ εγω π.χ για καποιον που καιγεται με τις ωρες μπροστα σε μια κονσολα παιχνιδιων... :lol:

Εχω φαει κολημμα με τα παζλ,το ιδιο κ ο gianik jr , το 1.000 αρι το ξεκινησε σημερα ,ηδη εφτιαξε το πλαισιο γυρω γυρω... :dizzy:
Δεν εχεις δικιο παντως ,ειναι ωραιος κ δημιουργικος εθισμος..
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#449315 Τα παζλ εξασκούν την παρατηρητικότητα, τη μνήμη, ηρεμία, δημιουργικότητα.
Μερικά ωραία τα έχω βάλει σε κορνίζες του Ικέα...

Δεν υπάρχει ομορφότερο πράγμα να περνάς χρόνο με το παιδί σου...

Στα 32 μου εχω αρχίσει να ξαναπαίζω με playmobil!

Στο υπόγειο περιμένουν τα βενζινοκίνητα να τα βάλουμε μπρος σε μερικά χρονάκια!

< >