Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#532930 Εγώ έχασα την Υλίκη, μήπως με τέτοιο σκορ είμαι δεξιός;; :omg:
Γιατί αν είμαι να το ξανακάνω με λάθη, δε θέλω :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimitris
#532931 Το τεστακι εμφανώς απευθύνεται σε παλιότερες γενιές, γι αυτό και έχει καποιες άκαιρες ερωτήσεις: τουλάχιστο 2 ερωτήσεις για «διαμερίσματα» (που δεν έχουν καμία διοικητική υπόσταση), 1-2 ακόμα για νόμους, που επίσης δεν έχουν πλέον υπόσταση, αλλά καμμία για περιφέρειες πχ.

Αυτό βέβαια το λέω για να καλύψω τα τραγικά μου λάθη στις απαντήσεις.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#532955 Ε, καλά... κάτι ερωτήσεις του στυλ "πόσοι οι νομοί της Μακεδονίας" είναι το λιγότερο ανόητες... Κλασσικό παράδειγμα απολύτως άχρηστης γνώσης... :lol:

15/20 :vava:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#532993
rx8_drifter έγραψε:Dimik μολογα, ειχες παρει επιλογη κοινωνιολογια :adminpower:

(Το διαβασαμε κι αυτο απ τον Αδωνις :dizzy: )



Kαταρχήν πήγα σε πολυκλαδικό όπως και ο Τσίπρας :s_cool
Μετά για μάθημα επιλογής πήρα Αγροτική Παραγωγή /Αγροτική Ανάπτυξη, κάτι τέτοιο τέλος πάντων για να μάθω ότι βγαίνει καλό μπαμπάκι δίπλα στον Πηνειό να κάνω τον μάγκα στα φορουμζ :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#533035
rx8_drifter έγραψε:Dimik μολογα, ειχες παρει επιλογη κοινωνιολογια :adminpower:

(Το διαβασαμε κι αυτο απ τον Αδωνις :dizzy: )



From 1986 to 1990 he attended Harvard University graduating summa cum laude and earning a B.A. in Social Studies.

:lipsealed: :help:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#533044
dimik έγραψε:Λίγο ΓΤΠ το τεστ, πχ κάτι Πύργους του Αιφελ στα Φιλιατρά κάτι Αστυπάλαιες και το αν είναι τεχνητή η φυσική λίμνη η Υλίκη είναι άχρηστες πληροφορίες, όπως ο αριθμός των νομών της Μακεδονιάς κα.

λίγα τα λόγια για τα φιλιατρά :rant:

εγώ κάθε καλοκαίρι βλέπω αυτή τη κιτσαρία :vava:

14/20, αλλά δεν ξέρω αν πρέπει να μετρήσει η συγκεκριμένη ερώτηση γιατί είναι cheat :hmmm:

εκεί με τα νησιά ανατολικά ξεσκίστηκα, δώστε το αιγαίο στους τούρκους να τελειώνουμε :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#533049
Zorz έγραψε:From 1986 to 1990 he attended Harvard University graduating summa cum laude and earning a B.A. in Social Studies.

:lipsealed: :help:


In 1986 he graduated salutatorian from Athens College.


Αποτυχία το salutatorian :lol: :lol:
Valedictorian άραγε ποιός ήταν;;
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#533095
mirage έγραψε:
21 quadra έγραψε:To να μην ξέρεις τη ( μικρή σε μέγεθος ) χώρα που ζείς δεν είναι ότι καλύτερο ούτε είναι άχρηστη γνώση, είναι αστείος αριστερισμός και ( προοδευτική ? ) αντίδραση.
20 στα 20;


15/20, το μυαλό φυραίνει, δεν βλέπεις και τι άλλες ανοησίες γράφω κατά καιρούς ? Ευτυχώς που πολλοί εδώ έχουν την ευγενή καλοσύνη και με διορθώνουν.
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#533135 Βιζδαν και τα μυαλα στα καγκελα

https://youtu.be/VdhIjxd3MUU

Ο πατερας και η μικρη αδερφη παλευονται στην προφορα, η Βισδαν ειναι ακομα σε φαση "να σε πω τη μοιρα σου, ασημωσε"

Btw, απο το ιδιο χωριο δεν ηταν το "ολα αγωνιστικες" που επαιζε παλια σε υπογραφη? :lol:


ΥΓ 14/20 κανονικα ηταν λιγοτερο λογω Φιλιατρων. Στανταρ αν ζουσε ο πατερας μου (phd 3ης δημοτικου προπολεμικα :iconcool: ) θα πετυχαινε πολυ μεγαλυτερο σκορ, μπορει και 20/20