Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#522507
otso έγραψε:Στην πατριδα μας μαθαινουν στο σχολειο να ραβουν και να μαγειρευουν , η γυναικα μου μου εχει ραψει κοστουμι εχω στο σπιτι 3 πατρον με διαφορετικο κλασσικο σχεδιο , αλλά ναι δεν εχει χρονο αλλά και εγω που να τα φοραω . στο μαθημα της μαγειρικης χρησιμοποιουν τα μαγειρεια που εχει καθε σχολειο , γιατι τους μαγειρευουν και τρωνε μεσα , μαθαινουν πνς να αναγνωριζουν τα κρεατα πως κοβεται το καθε μερος τα ψαρια τα παντα ολα , οι εργασιες στο σπιτι , γιατι πρεπει να μαγειρευουν και στο σπιτι η να φτιαχνουν γλυκα βαθμολογουνται και απο τους γονεις.
Δεν ειναι δουλεια των παιδιων η καθαριοτητα του σχολειου , αντιθετα συμετεχουν στο σπιτι σε ολες τις οικογενειες που ξερουμε καθως και στο πλυσιμο των πιατων .
Θεωρειται βασικοτατο να μπορεις να επιζησεις μονος σου και οχι να καθαριζουν το σχολειο.

Και οχι δεν ειναι το ιαπωνικο το καλυτερο εκπαιδευτικο συστημα στον κοσμο .
Οι Φινλανδοι περνανε σιγα σιγα στο επομενο που ειναι απλα απιστευτο , αλλα βαριεμαι να σας τα γραφω , εξ αλλου ειναι ευκολο να τα βρεις στο νετ.


Συν πάρα πολλά. Όσα έχω δει από το εκεί εκπαιδευτικό σύστημα με έχουν αφήσει άφωνο και να σκέφτομαι μετανάστευση...



QsisVTS έγραψε:
και αντίστοιχη φάση έχουμε και στη δύση, δες πόσοι κάνουν σεξ γύρω σου και κάθε πότε :whistlink:


Αν πιστέψουμε ότι λέγεται (από τους άντρες), ο μέσος Ελ κάνει σεξ περίπου 7 φορές τη μέρα, με 12 διαφορετικές παρτενέρ, ενώ η μέση Ελ μία φορά στα δύο χρόνια, μόνο με τον άντρα της... :shifty: :lol:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#522511
markvag έγραψε:
Αν πιστέψουμε ότι λέγεται (από τους άντρες), ο μέσος Ελ κάνει σεξ περίπου 7 φορές τη μέρα, με 12 διαφορετικές παρτενέρ, ενώ η μέση Ελ μία φορά στα δύο χρόνια, μόνο με τον άντρα της... :shifty: :lol:

:lol: κάπου στη μέση είναι η αλήθεια, αλλά γενικά δεν πρέπει να παίζει και πολύ σεξ
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#522522
red_monster έγραψε:Ο μέσος Ευρωπαίος όταν θέλει βρίσκει πανεύκολα σεξάκι, δεν ξέρω αν ισχύει το ίδιο για τον μέσο γιαπωνέζο

άσχετο αλλά θυμήθηκα και αυτό

https://www.youtube.com/watch?v=zV5Lx1c0MWs

(χάλια, χάλια)
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#522523
QsisVTS έγραψε:
markvag έγραψε:
Αν πιστέψουμε ότι λέγεται (από τους άντρες), ο μέσος Ελ κάνει σεξ περίπου 7 φορές τη μέρα, με 12 διαφορετικές παρτενέρ, ενώ η μέση Ελ μία φορά στα δύο χρόνια, μόνο με τον άντρα της... :shifty: :lol:

:lol: κάπου στη μέση είναι η αλήθεια, αλλά γενικά δεν πρέπει να παίζει και πολύ σεξ

Get rekt
Άβαταρ μέλους
By otso
#522555
diplomat έγραψε:
QsisVTS έγραψε:
markvag έγραψε:
Αν πιστέψουμε ότι λέγεται (από τους άντρες), ο μέσος Ελ κάνει σεξ περίπου 7 φορές τη μέρα, με 12 διαφορετικές παρτενέρ, ενώ η μέση Ελ μία φορά στα δύο χρόνια, μόνο με τον άντρα της... :shifty: :lol:

:lol: κάπου στη μέση είναι η αλήθεια, αλλά γενικά δεν πρέπει να παίζει και πολύ σεξ

Get rekt


και αυτο
https://www.statista.com/statistics/248 ... worldwide/

που μας δειχνει οτι οι μεγαλυτεροι ψευτες στον κοσμο ειναι ελληνες και τουρκοι.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#522590 Εγώ πάντως με λιγότερες από 5 / μέρα δεν μπορώ να χαλαρώσω. :s_dunno Και με τίποτα πάνω από 3 μέρες με την ίδια. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#522603
markvag έγραψε:Εγώ πάντως με λιγότερες από 5 / μέρα δεν μπορώ να χαλαρώσω. :s_dunno Και με τίποτα πάνω από 3 μέρες με την ίδια. :rtfm:



Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#522608
markvag έγραψε:Εγώ πάντως με λιγότερες από 5 / μέρα δεν μπορώ να χαλαρώσω. :s_dunno Και με τίποτα πάνω από 3 μέρες με την ίδια. :rtfm:

Για κάνε μου λίγο λογαριασμό, βγαίνουν παραπάνω από 12 συνολικά; :hmmm:
Ο άντρας ο σωστός καρφώνει αδιακρίτως! Είναι μηχανή!
Εικόνα
:metalo:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#522780 Πφφφφ... 4000;;; Τι είμαστε, αδερφές;;; :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#522844
markvag έγραψε:Πφφφφ... 4000;;; Τι είμαστε, αδερφές;;; :thumbsdown:



Με πρόχειρους υπολογισμούς βγαίνουν τα 4.000 κορασια έστω και σαν υπερβολή
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#522846 για τον σπαλιάρα; σίγουρα, ο τύπος για ένα ποτάκι, τι ποτάκι; καφέ στο χέρι να έβγαινε τυχαία άμα ήθελε θα έζμπρωχνε για πλάκα

όρεξη να είχε