Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By JBT
#570101 Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By gianik
#570919 Πωλείται thule 976 Light board στο κουτί της (χρησιμοποιημενη 2 φορες), προσαρμόζεται σε όλου του τύπου τις βάσεις μεταφοράς ποδηλάτων κοτσαδορου..
Τιμη:50€
Εικόνα

.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#571042 Εδώ μπορούμε να γράφουμε για ηλεκτροκίνητα πατίνια?

Λοιπόν... Η ιδέα είναι να μειώσω το χρόνο για μετάβαση στη δουλειά στο χαμηλότερο δυνατό. Πχ. Ανθούπολη- Νερατζιωσσα με ΜΜΜ και μετά με το πατίνι μέχρι τη Σωρού.
Το Σαββατοκύριακο δοκίμασα τα Lime και μου φάνηκαν απίστευτα. Να μη μιλήσω για πόση ζωαρα θα κανα αν ήμουν ασκούμενος και είχαμε τα ηλεκτροκίνητα πατίνια. Ποτέ ξανά λεωφορείο για Δικαστήρια Ευελπίδων κλπ.
Επειδή βλεπω ότι Μαρούσι ακόμα δεν έχουν φτάσει σκέφτομαι να αγοράσω ένα.
Απ' όσο ξέρω απ' τα πολύ καλά είναι το Xiaomi Mijia Electric Scooter.
Δεν θα το χρησιμοποιω μόνο για τη δουλειά αλλά και εντός Περιστερίου.
Διάβασα όμως ότι έρχεται το το Mijia Electric Pro με αυξημένη αυτονομία και ταχύτητα.
Για ρίξτε ιδέες.
Αγορά από Σκρουτζομαγαζο. Δεν έχω όρεξη για μπλέξιμο με Bangood, Gearbest κλπ.


< Note >
Άβαταρ μέλους
By gianik
#571047
Focusman91 έγραψε:Εδώ μπορούμε να γράφουμε για ηλεκτροκίνητα πατίνια?

Λοιπόν... Η ιδέα είναι να μειώσω το χρόνο για μετάβαση στη δουλειά στο χαμηλότερο δυνατό. Πχ. Ανθούπολη- Νερατζιωσσα με ΜΜΜ και μετά με το πατίνι μέχρι τη Σωρού.
Το Σαββατοκύριακο δοκίμασα τα Lime και μου φάνηκαν απίστευτα. Να μη μιλήσω για πόση ζωαρα θα κανα αν ήμουν ασκούμενος και είχαμε τα ηλεκτροκίνητα πατίνια. Ποτέ ξανά λεωφορείο για Δικαστήρια Ευελπίδων κλπ.
Επειδή βλεπω ότι Μαρούσι ακόμα δεν έχουν φτάσει σκέφτομαι να αγοράσω ένα.
Απ' όσο ξέρω απ' τα πολύ καλά είναι το Xiaomi Mijia Electric Scooter.
Δεν θα το χρησιμοποιω μόνο για τη δουλειά αλλά και εντός Περιστερίου.
Διάβασα όμως ότι έρχεται το το Mijia Electric Pro με αυξημένη αυτονομία και ταχύτητα.
Για ρίξτε ιδέες.
Αγορά από Σκρουτζομαγαζο. Δεν έχω όρεξη για μπλέξιμο με Bangood, Gearbest κλπ.


< Note >
Ήσουν κ άτυχος....
Μόλις έβαλα την αγγελία πιο πάνω, ε πωλήθηκε σε εκλεκτό συμφορουμιτη... Θα κρεμαγες κ την φαναριερα πίσω στην πλάτη!!! :thumbsup:

.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#571050
g8777 έγραψε:Την θες την ζωουλα σου; :hmmm:
Ναι αυτό είναι ένα θέμα, γιατί έχω δει μπροστά μου τύπο να τρώει άσχημη σαβουρα με Lime.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#571062 Το Xiaomi είναι αυτό που πουλάνε στα Intersport για 800 ευρώ; Αν ναι, είναι πολύ γρήγορο αλλά έχει μέτρια φρένα. Θα σου λύσει τα χέρια, μόλις 14,5 κιλά και σπαστό.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#571072
Dimsabas έγραψε:Το Xiaomi είναι αυτό που πουλάνε στα Intersport για 800 ευρώ; Αν ναι, είναι πολύ γρήγορο αλλά έχει μέτρια φρένα. Θα σου λύσει τα χέρια, μόλις 14,5 κιλά και σπαστό.
Καλε με 360€ το συζητάμε. Όχι για 800€.. Αλλά αυτό μάλλον λέμε. Ένα μαύρο!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#571075 Δικό μου λάθος, αναφερόμουν στο ηλεκτρικό ποδήλατο της Xiaomi.
Καλά, τι ασφάλεια θα σου παρέχει ένα πατίνι; Στην πρώτη λακκούβα θα απογειωθείτε αγκαλίτσα!
Άβαταρ μέλους
By JBT
#571090
Focusman91 έγραψε: Εδώ μπορούμε να γράφουμε για ηλεκτροκίνητα πατίνια?


εννοείται! αφού σαν ποδήλατο λογίζεται κι αυτό :s_gamer

θα πάρεις αυτό με το καλύτερο φρένο και αυτό που έχει πραγματικό ελαστικό

οδήγησα αυτά τα lime και εάν εξαιρέσεις τη φάση που πάω βόλτα ουου τι πλάκα που έχει, είχαν απογοητευτικά φρένα και "ανάρτηση" (λόγω ελαστικών βασικά)


πίσω στα δικά μας τώρα, εχθές μετά από πόσο καιρό είπα να τσιγκλήσω το μοτόρι λίγο κι έγραψε 164 μέσους για 1h38m βόλτας... :vava:
Άβαταρ μέλους
By JBT
#571095 χρειάζεται προσοχή όταν είστε κονβόι με τέτοιες ταχύτητες...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#573333 Απο σήμερα κάτοχος της Thule G2 923 βάσης για 3 ποδηλατα....





Υ.γ
Να ευχαριστησω κ δημοσια τον Markowaggo που βοήθησε...Εικόνα


ΕικόναΕικόνα