Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#589943 Μέτριου παίκτου χθες οι Clutch. Δυστυχώς επιβεβαιώνουν ότι τους ταιριάζουν περισσότερο οι κλειστοί χώροι. Όσοι πρόλαβαν Planet μου είπαν ότι ήταν παραδοσιακά καλοί, αν και μετά που ρώτησα τους ίδιους μου είπαν ότι είχαν πολλά θέματα με τον ήχο και ότι άργησε να μαζευτεί ο (ούτως ή άλλως σχετικά λίγος) κόσμος.

Τελικά δεν κρατήθηκα και πήρα και για Alice in chains και θα πάω και Disturbed με πρόσκληση. Γλιτώσαμε κάνα 80αρι με τις προσκλήσεις. Κάτι είναι κι αυτό...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#589954 To σκέφτηκα να κάνω καταδρομική αλλά είχα φάει τρελό "ξύλο" χθες στο πανεπιστήμιο με τα κωλόπαιδα και το μόνο που άντεξα ήταν να γυρίσω το κουφάρι μου σπίτι.

New Order / Johnny Marr ήταν αρκετά καλά (ειδικά ο δεύτερος) , τρούπωσα με πρόσκληση. Ελπίζω να καβαατζωθώ και γω για AiC με πρόσκληση αλλιώς με βλέπω να τα σκάω...
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#589957 Εγώ πάλι το μόνο παράπονο που είχα είναι πως τα 2 τραγούδια που περίμενα πιο πολύ τα έπαιξαν τελευταία καθώς έφευγα.

Από Planet of Zeus δεν είχα παράπονο ενώ και οι BRMC μου άρεσαν όπως και οι Godsleep που τους πρόλαβα.

Ο κόσμος άργησε όντως αν και αυτοί που ήταν στο τέλος για Τετάρτη δεν μου φάνηκαν λίγοι.

Βέβαια είναι η πρώτη αντίστοιχη που πάω οπότε δεν ξέρω σε άλλες περιπτώσεις πόσο κόσμο έχει.

Γενικά πιστεύω άξιζαν τα 30€. Ούτε που κατάλαβα πως πέρασαν οι 5+ ώρες που ήμουν εκεί.
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#590763 Καλοί οι AiC, χωρίς να είναι ένα live που θα το μνημονεύω περπέτσουαλι (Ιάνη ©) , είχε θεματάκια ο ήχος νομίζω. Τα φωνητικά τα χάναμε συχνά δηλαδή.
Από αυτά που είδα, τη καλύτερη απόδοση την έπιασε ο Johnny Marr μάλλον , και γενικότερα μάλλον η γριά ο Ίγκυ.
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#590768 Νταξ δεν μπορώ να πώ με σιγουριά ότι έχασες που δεν ήρθες, αλλά επειδή έχουμε κοινά ακούσματα , εγώ ήθελα να τους βάλω ένα τικ. Για τον teen εαυτό μου. Δηλαδή μετά από κάποιο καιρό θα εκνευριζόμουν αν δεν πήγαινα.

Και αφού έκατσε με πρόσκληση , σίγουρα καλύτερα :lol:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#592304 Μιάμιση εβδομάδα για την liveαρα :yahoo: :yahoo: :yahoo: των Rammstein στην Φρανκφούρτη. Εν τω μεταξύ και ο δίσκος απογείωση :metalo: :metalo:
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#592856 Viel Spaß!

Σήμερα βγήκαν για το tour του 2020 και το eventim τον έπαιξε ασύστολα, οπότε δεν κατάφερα να κλείσω εισιτήριο για Βερολίνο.

:x

25 λεπτά να φορτώσει και μετά ανα 3 λεπτά (επί 1 ώρα και 20 λεπτά )refresh στις θέσεις.


Δοκίμασε κανείς για Φλόρενς; Εξαϋλώθηκαν σε μια ώρα τα εισιτήρια.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#592859 Μέχρι να ψάξω, να ρωτήσω κτλ...εξαφανιζόλ. Όπως και να χει οι θέσεις που ήθελα είχαν 90€ που δεν τα έδινα. Καλή, χρυσή, μαγικό το Ηρώδειο αλλά με τόσα είδαμε The Wall.
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#592860
pierce21 έγραψε:Δοκίμασε κανείς για Φλόρενς; Εξαϋλώθηκαν σε μια ώρα τα εισιτήρια.


Ήθελα να πάω αλλά ούτε που το πήρα χαμπάρι ότι κυκλοφόρησαν τα εισιτήρια :(