Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#282866
Anonymous Founder έγραψε:Εγώ ήμουν πτώμα χθες και δεν πήγα τελικά. Διαβάζω διθυραμβικά σχόλια σήμερα και δεν ξέρω αν όντως ήταν τόσο καλοί ή απλά κάθε πικραμένος θέλει να δικαιολογήσει τα 50€...
Θεωρώ το εισιτήριο ανήθικα ακριβό πάντως.

Πανε μια αρβανιτσα με αντισκηνο εσυ και πολυ σου πεφτει
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#282869
Anonymous Founder έγραψε:Εγώ ήμουν πτώμα χθες και δεν πήγα τελικά. Διαβάζω διθυραμβικά σχόλια σήμερα και δεν ξέρω αν όντως ήταν τόσο καλοί ή απλά κάθε πικραμένος θέλει να δικαιολογήσει τα 50€...

Έχασες σοβαρή συναυλία πάντως. Πιθανότατα η καλύτερη που έχει δώσει τόσο εμπορική/mainstream, you name it, μπάντα την τελευταία 15ετία. Μέχρι και για την οργάνωση που είναι πονεμένη ιστορία για ελλ διοργανώσεις, δεν έχω να πω το παραμικρό. Fuck Μαλακάσα βασικά με τους καθυστερημένους εκεί που θες 2 ώρες να φύγεις αν έχει πάνω από 10Κ κόσμο. Χθες σε 10' είχαμε μπει στο αμάξι και ήμασταν ήδη στο δρόμο για Uberness αλλά γι αυτό θα γράψω σε άλλο τόπικ για να αποτελειώσω το μπαρμπαG.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#282873 Στέφανε, η καλύτερη των Muse σίγουρα δεν ήταν, η καλύτερη στην Ελλάδα που έχει δώσει αντίστοιχη mainstream rock band σίγουρα ήταν.

< >
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#282876
Deleted User 1 έγραψε:Προφανώς και μιλάω για εδώ. Οι Muse έχουν παίξει και Wembley πχ. Δεν τίθεται θέμα σύγκρισης.


Έτσι, συμφωνώ απόλυτα.

Έπαιξαν εκπληκτικά.

Επίσης είδα πολλούς ξένους, πιθανόν το συνδυασαν με διακοπές στην Ελλάδα.

< >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#282884 Ισχύει. Κι εγώ άκουσα και Γαλλικά και Ισπανικά από γύρω μου και μάλιστα ήταν πιτσιρίκια. Μαξ 25. Άντε τώρα να κατανοήσουν τα ντουβάρια εδώ τη δυναμική του συναυλιακού τουρισμού, αν υπάρχει τέτοιος όρος. Οι υπόλοιποι Ευρωπαίοι είναι μαλάκες που μαζεύουν χαβαλέ επιπλέον καμιά 100στη χιλιάδες κόσμο κάθε καλοκαίρι, πχ Tomorrowland, από κάθε γωνιά του κόσμου.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#282898 Βασικά οι πιο μάγκες όλων ήταν οι τζαμπατζηδες που είχαν αραξει στην απέναντι πλευρά της μαρίνας και μπορούσαν να κάτσουν και σαν άνθρωποι.
:lol:

Κατά τ'αλλα το εισιτήριο ήταν τσιμπημενο αλλά αν βάλουμε θέμα ποιότητας/τιμης στα εγχώρια κατσιλαρια θα πρεπε να πληρώνουμε 5 ευρώ με ποτό στην τιμή.
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#282916
Deleted User 1 έγραψε:Προφανώς και μιλάω για εδώ. Οι Muse έχουν παίξει και Wembley πχ. Δεν τίθεται θέμα σύγκρισης.

τι παει να πει "εχουν παιξει και wembley"?
δηλαδη οι iron maiden τι πρεπει να ζητανε? ενα νεφρο και δαχτυλο απο πισω?
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#282918 50€ στην Παολα μόνο αν πιεις μέχρι λιποθυμίας.

Τεσπα γαματα ήταν χτες.
Σε όποιον φάνηκε υπερβολικό το ποσό υπάρχει και τζάμπα γιουτουμπης.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#282944
cabala10 έγραψε:
Deleted User 1 έγραψε:Προφανώς και μιλάω για εδώ. Οι Muse έχουν παίξει και Wembley πχ. Δεν τίθεται θέμα σύγκρισης.

τι παει να πει "εχουν παιξει και wembley"?
δηλαδη οι iron maiden τι πρεπει να ζητανε? ενα νεφρο και δαχτυλο απο πισω?

Παει να πει οτι εχουν παιξει μπροστα σε 80.000 φανατικους, με 3πλασια σκηνη απο τη χθεσινη, απειρα εφε και δε συμμαζευεται.

Οι Maiden που κολλανε? Τι δουλεια εχει η μεγαλυτερη ενεργη μπαντα του πλανητη στην κουβεντα μας?

<+