Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#262831 Και για να μην γίνεται hijack το τοπικ της κλασσικής

pierce21 έγραψε:
Για αυτό αύριο θα πάω [offtopic]beirut [/offtopic] να πνίξω τον καημό μου :lol:


rx8_drifter έγραψε:Γουστάρω κι εγώ ΜΠΕΥΡΟΥΤ, αλλά ρε συ επαναλαμβάνονται.

Μια συναυλία όμως την χτύπαγα :s_howdy

Αλλά καλύτερα Parov :s_biggrin


Με μια μικρή καθυστέρηση 9 (μόλις) χρόνων, των είδαμε και αυτόν live. Τίποτα λιγότερ/περισσότερο από αυτό που περίμενα, εξαιρετική η συναυλία και μπόλικος κόσμος.

Αρκετά καλοί και οι hipsterάδες -άγνωστοι σε εμένα- daughter που έπαιξαν πριν από τους Beirut. Δυστυχώς τα προηγούμενα γκρουπ δεν τα προλάβαινα γιατί έφυγα σκαστός από το γραφείο στις 7. Την Σκυλακάκη θα ήθελα έτσι για το about να την ακούσω.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#264838 Είναι κι ο Τανάσης δεξιά. Βέβαια πιο ευδιάκριτη η Ματούλα για ευνόητους λόγους. :shifty:

Εννοείται στεγνό καθάρισμα με μωρομάντηλα πριν μπούμε στο αμάξι και γραμμή σπίτι για μπάνιο. Είχα σίγουρα πάνω μου κρασί, τσίπουρο και μπύρα.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#264915
Deleted User 1 έγραψε:Είναι κι ο Τανάσης δεξιά. Βέβαια πιο ευδιάκριτη η Ματούλα για ευνόητους λόγους. :shifty:

Εννοείται στεγνό καθάρισμα με μωρομάντηλα πριν μπούμε στο αμάξι και γραμμή σπίτι για μπάνιο. Είχα σίγουρα πάνω μου κρασί, τσίπουρο και μπύρα.

Εχώ 2 χρόνια να πάω μπροστά στον Θανάση. Πραγματικά δεν παλεύεται αυτο το καριολίκι που γίνεται τα τελευταία χρόνια.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#264922 Κάτσαμε κέντρο αρένα γιατί υπολογίζαμε ότι δε θα φτάνει μέχρι εκεί το κοπάνι αλλά είχε πολλούς ταλιμπάν. Χωρια που ήταν απόφαση της τελευταίας στιγμής και έφτασα εκεί 10+ όποτε δεν έπαιζε θέση στους καθήμενους.
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#278286 Κ_Α_Τ_Α_Π_Λ_Η_Κ_Τ_Ι_Κ_Ο_Σ

Παύλος Παυλίδης & B-Movies - Γιορτές της Γης / Βλάστη Κοζάνης (9-6-2016)
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#278288 Εγω ειχα αυτες τις 2 για Παρασκευη αλλα το γκομενακι που προσκαλεσα ειχε Σαββατο πρωι αναχωρηση για γαμο στη Λιμνη Πλαστηρα και ετσι εχασα τους Αγγλους Πυξ Λαξ. Θα παω μια Αρβανιτσα το αλλο ΣΚ μου φαινεται να ερθω στα ισια μου.

Εικόνα

<+
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#278349
St.Devote έγραψε:Κ_Α_Τ_Α_Π_Λ_Η_Κ_Τ_Ι_Κ_Ο_Σ

Παύλος Παυλίδης & B-Movies - Γιορτές της Γης / Βλάστη Κοζάνης (9-6-2016)

:thumbsup: :thumbsup:

[quote="Deleted User 1"Θα παω μια Αρβανιτσα το αλλο ΣΚ μου φαινεται να ερθω στα ισια μου.+[/quote]

ολη η αθηναϊκή πλέμπα στην αρβανιτσα θα ναι. ελεος
τράβα πουθενά αλλού να δεις σωκραταρα.
πρόπερσι που είχα πάει ορκίστηκα ότι δε θα ξαναπάω. πολύ κακές συνθήκες. οι χημικές τουαλέτες ανάθεμα και αν καθαριζόταν ποτέ.
ένα κατούρημα πήγα να ρίξω και μου ρθε να ξεράσω τα σουβλάκια..... τίγκα στο σκατό.
Σκηνές μέσα στη λασπουριά (είχε βρέξει) γενικώς ένα σίχαμα. Και να φανταστείς δεν έμεινα εκεί. Αυθημερόν πήγα γύρισα.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#278362
Deleted User 1 έγραψε:Θα παω μια Αρβανιτσα το αλλο ΣΚ μου φαινεται να ερθω στα ισια μου.




Bayern7 έγραψε:ολη η αθηναϊκή πλέμπα στην αρβανιτσα θα ναι. ελεος


+1 :metalo:

Στη Lady Gaga αδερφες μου. Στη Lady Gaga. :rtfm: