Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#535209 ΕικόναΚατι απο την περασμενη Δευτερα στο Τεχνοπολις


< >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#535215 Εφυγα στη 1.5 ωρα. Τραγικη κατασταση. Το επιπεδο του κοσμου ειναι εντελως πατος πια και γι αυτο ευθυνεται κυριως ο Θανασης που δε μιλαει. Μονο σε καμια ηρεμη επαρχια αξιζει ή σε τεραστιους χωρους τυπου πλατεια νερου.

< >
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#535216
Deleted User 1 έγραψε:Εφυγα στη 1.5 ωρα. Τραγικη κατασταση. Το επιπεδο του κοσμου ειναι εντελως πατος πια και γι αυτο ευθυνεται κυριως ο Θανασης που δε μιλαει. Μονο σε καμια ηρεμη επαρχια αξιζει ή σε τεραστιους χωρους τυπου πλατεια νερου.

< >
να σου πω δεν εχεις και αδικο. Ραντεβου στην ευρωπαϊκη περιοδεια που ειναι πολιτισμενα


< >
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#555373 To Release τους έχει αυτώσει το σπίτι φέτος.

New Order/Iggy/AiC/Disturbed-Manowar ( OK not my kind of cake αλλά και πάλι, ειδικά οι πρώτοι είναι hot όνομα) .


O Λώρης παλεύει να φέρει τους Slayer, και ο Ejekt έχει μείνει με τους Cure μόνο νομίζω.
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#587219 up :s_cool
pierce21 έγραψε:
rx8_drifter έγραψε:up up εσύ, up up κι εγώω

http://www.rockwerchter.be/nl/line-up/vrijdag

Εικόνα

στεφαααααααααααααν :s_shout :s_shout :s_shout :twisted:


Deleted User 1 έγραψε:Πωωωωωω καημό το χω το γαμημένο το Werchter αλλά δεν έχω παρέα να πάω με τους τσομπάνηδες που έχω μπλέξει. Radiohead, Foo Fighters, SOAD...εμπειρία ζωής.

Πέμπτη ενώ είναι σάπια η μέρα, έχει Prophets of Rage. Αφού δεν τους έχω δει ως Audioslave ή RATM κάτι θα ήταν κι αυτό.


και kings of leon και arcade fire , μια χαρά είναι η Πέμπτη! . Και οι alt j, ακόμα ακόμα και blink με έψηναν. Ω ρε μάνα μ :slap:
Εδώ εγώ τοςυ δικούς μου τους τραχανοπλαγιάδες προσπαθώ να πείσω 1.5 μήνα να πάμε για 1 μέρα Ρώμη τον Αύγουστο ,να δούμε...offspring (για να συνεχίσει να χαίρεται ο 15 χρονος ευατός μου) με μπάτζετ μαξ 100 ευρώ και αμολάνε αετό.
Μας κατέστρεψες τρίφτη, και το είχα πάρει απάνω μου ότι θα έχω καλό συναυλιακό καλοκαίρι :lol:

Ντεπές άκυροι και για μένα εξαιτίας του χωραφιού .


Τους έπεισα 2 χρόνια μετά.

17/8 Βιέννη (St. Pölten) σε φεστιβάλ :metalo: :metalo:
16 παίζουν και οι Τάλικα, αλλά τα εισιτήρια στη μαύρη τσούζουν ακόμα. Προσδοκώ όσο πλησιάζουν οι μέρες να πέσουν λίγο για να γίνει βαρβάτο 2ημερο.

Από τα εγχώρια, New Order/AiC με βλέπω.

Ανακοινώθηκε και Φλόρενς για Σεπτέμβριο στο Ηρώδειο.
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#587271
rx8_drifter έγραψε:Αρχηγος :twisted:

Εγώ φέτος με ξαναβλέπω Βέλγιο. Αν δείτε line up θα δακρυσετε :s_roses


Προφανώς είναι πολύ καλό το line up (το άνοιξα όταν έκανα το quote), σε σημείο να μη ξέρεις σε ποια σκηνή θα πας κάποιες ώρες.
Αλλά του 17 ήταν καλύτερο :ninja:


Stef, πως και άκυρο στους AiC ; Ok χωρίς Layne είναι σχεδόν μισή μπάντα βέβαια, αλλά και πάλι.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#587274 Αν κάτσουν προσκλήσεις για Disturbed & Clutch που περιμένω, θα πάω και AiC εννοείται. Αλλιώς μαζεύονται πολλά και κάποιοι πρέπει να κοπούν. Αν δεν κάτσουν προσκλήσεις μάλλον θα προτιμήσω AiC αντί για Disturbed.