Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#282957 Πόσο θα έπρεπε να είναι λοιπόν? Μπορεί να μας πει κάποιος?

Ο bro στο wembley είχε πληρώσει 75 λίρες στο πάνω διαζωμα. Αυτά είναι λίγα ή πολλά?

< >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#282960 Μην ψειριζουμε τη μαιμου. Το εισιτηριο οπως και ολα τα αγαθα οριζεται απο τη ζητηση. Η ζητηση κατα τους διοργανωτες σηκωνε μεχρι και 50αρι (75€ τα vip και σκυλομετανιωσα που δεν τα εσκασα) και εκ του αποτελεσματος δικαιωθηκαν.

<+
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#283214

:metalo: :metalo: :metalo: :s_hang :s_hang :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#283221 Ο λόγος που δεν θα πήγαινα ποτέ να δω Muse στην Ελλάδα είναι γιατί δεν θα άντεχα το καγκουριλικι και τους τρέντιδες στο κοινό, όπως ο τυπάκος στο βίντεο που κραυγάζει "έλα ρε Ματ".

.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#283222 Ματ. Αδερφός. :thumbsup:

Έχουν κάνει μαζί διακοπές στο Φαληράκι. :svivhaha:

Είπαμε φωνάζουμε εμείς το Μάλαμα και τον Παπακωνσταντίνου με τα μικρά τους που τους βλεπουμε και 20 φορές το χρόνο στο μισό μέτρο, αλλά αυτός το μάμησε.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#283223 Τον κόβω ότι από τους 20.000 που ήταν στη συναυλία οι μισοί και βάλε τους άκουσαν (όχι live, γενικότερα) χτες για πρώτη φορά.

.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#283225
Asimov έγραψε:Τον κόβω ότι από τους 20.000 που ήταν στη συναυλία οι μισοί και βάλε τους άκουσαν (όχι live, γενικότερα) χτες για πρώτη φορά.

.

Όχι ντάξει είχε πολύ συμμετοχή το κοινό. Καμία σχέση με τον κόσμο στους Black Keys πχ που ξέρανε μόνο το Lonely Boy.
GTS έγραψε:Εγω δεν τους ξερω καν. Σαν τους Κασαμπιαν ειναι;

Λίιιιιγο καλύτεροι.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#283229 Τι να σου πω. Θα ήταν μεγάλη έκπληξη.

Κάπου στο YouTube είχα πετύχει ένα βιντεακι από συναυλία των waterboys που ήμουνα, νομίζω το Pan within λέγανε συγκεκριμένα, όπου ο τύπος φώναζε συνέχεια "γάμησέ τους Μάικ" Στην αρχή θυμάμαι γέλασα, μετά ξενέρωσα.

.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#283231 Asimov εγώ τους ακούω από το 2000 και ήταν από τις μπάντες που πραγματικά ανέκαθεν ήθελα να ακούσω live (δεν είμαι καθόλου του live).
Ποσώς με απασχόλησε αν είχαν μαζευτεί τρέντηδες, βλάχοι, κάγκουρες κλπ

Αν κάτι με ενόχλησε ήταν το ότι δεν είχαν βάλει κάδους για σκουπίδια και μετά πατάγαμε πάνω στα πλαστικά μπουκάλια μπύρας... :vava:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#283232 Στο είδος τους μονό αυτοί και οι Foo Fighters έχουν μείνει σε τόσο υψηλό επίπεδο. Τους Foo δυστυχώς μάλλον δεν θα τους δούμε ποτέ Ελλάδα.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#283414 Κι επειδή από χτες μου γυρίζει στο μυαλό, επειδή είναι μια αξέχαστη νύχτα, από ένα γκρουπ που έχει σχέση έρωτα με το ελληνικό κοινό:



:metalo:
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#283422 Πολύ τίμια μπάντα, τους είχα δει στην αποθήκη του Μύλου στη Θεσσαλονίκη (ήταν δεν ήταν 1500 άτομα) το μακρινό 2005 με 15 ή 20 ευρώ εισιτήριο.
Περίμενα τότε πως και πως να ακούσω το βιολί του pan within που το είχα λιώσει σε μεταμεσονύχτιες βόλτες με το αμάξι. Οκ φτάνουν οι αναμνήσεις τύπου Γκεάκου.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#283435 Όπως τα λες. Το βιολί στο pan within και το κλαρίνο στο return of pan. Έχουν έρθει πολλές φορές σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και αλλού, ενώ τώρα τελευταία έχω πετύχει και μόνο του τον Scott.

Τώρα θυμήθηκα ότι οι Muse ξεκίνησαν παίζοντας support στους Skunk Anansie (!!!) και πρέπει να πρωτοήρθαν Ελλάδα στο Rockwave το 2000 (αμφιβάλλω αν τους θυμούνται και αυτοί που τους είδαν τότε...), που είχε γίνει ο κακός χαμός με τους Oasis. Ίσως εκεί γνωρίστηκε με τον Matt ο τυπάκος του βίντεο :lol:
Μιας και είπα Skunk Anansie, ok δεν είμαι και κάνας φαν, ούτε είναι το στυλ μου, αλλά τα live τους είναι (ήταν) υπεργαμάτα, λόγω αυτού του θαύματος της φύσης, της Skin :thumbsup:
πχ


(η τύπισσα πρέπει να κοντεύει τα 50 :lipsealed: )