Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#278414
Bayern7 έγραψε:ολη η αθηναϊκή πλέμπα στην αρβανιτσα θα ναι. ελεος
τράβα πουθενά αλλού να δεις σωκραταρα.
πρόπερσι που είχα πάει ορκίστηκα ότι δε θα ξαναπάω. πολύ κακές συνθήκες. οι χημικές τουαλέτες ανάθεμα και αν καθαριζόταν ποτέ.
ένα κατούρημα πήγα να ρίξω και μου ρθε να ξεράσω τα σουβλάκια..... τίγκα στο σκατό.
Σκηνές μέσα στη λασπουριά (είχε βρέξει) γενικώς ένα σίχαμα. Και να φανταστείς δεν έμεινα εκεί. Αυθημερόν πήγα γύρισα.

Τρελός είσαι ρε? Δε θα μείνω εκεί με τους άπλυτους. Αυθημερόν θα πάω κι εγώ. Μετά από κοντινά έχει Ωρωπό 10 Αυγούστου.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#278496
Deleted User 1 έγραψε:
Bayern7 έγραψε:ολη η αθηναϊκή πλέμπα στην αρβανιτσα θα ναι. ελεος
τράβα πουθενά αλλού να δεις σωκραταρα.
πρόπερσι που είχα πάει ορκίστηκα ότι δε θα ξαναπάω. πολύ κακές συνθήκες. οι χημικές τουαλέτες ανάθεμα και αν καθαριζόταν ποτέ.
ένα κατούρημα πήγα να ρίξω και μου ρθε να ξεράσω τα σουβλάκια..... τίγκα στο σκατό.
Σκηνές μέσα στη λασπουριά (είχε βρέξει) γενικώς ένα σίχαμα. Και να φανταστείς δεν έμεινα εκεί. Αυθημερόν πήγα γύρισα.

Τρελός είσαι ρε? Δε θα μείνω εκεί με τους άπλυτους. Αυθημερόν θα πάω κι εγώ. Μετά από κοντινά έχει Ωρωπό 10 Αυγούστου.

Το ψήνω. Μόνο αν παίζει μόνος του όμως.
Αν είναι πάλι τύπου φεστιβάλ με 2-3 ακόμα την ίδια μέρα, δεν αξίζει ο κόπος.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#281760 Πολύ ωραία βραδιά, σε ωραίο χώρο (Royal Opera House, Covent Garden, Λονδινο) και απίστευτη παρουσία και εφέ από τους Pet Shop Boys. Περάσαμε φανταστικά!
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#282832 Τι ΕΠΟΣ ήταν αυτό σήμερα?? :s_omg :s_omg :s_omg

Εικόνα

Η καλύτερη stadium rock μπάντα του πλανήτη αυτή τη στιγμή. Ιεροσυλία αυτό που θα πω αλλά οι τύποι μοιάζουν σαν μια εξέλιξη των Queen.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#282834 Ήσουν κι εσύ εκεί ε?

Ήταν φοβεροί! Ο bro πάντως που τους είχε δει και Λονδίνο είπε ότι ήταν καλύτεροι εκεί, άλλο κοινό βέβαια.

< >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#282836 Εμένα το κοινό μου έκανε πολύ εντύπωση γιατί συνήθως σε τέτοια event μαζεύεται κάθε καρυδιάς καρύδι (πχ RHCP ή Black Keys) μόνο και μόνο για το check in. Αλλά τους είδα γνώστες και διαβασμένους.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#282838
Deleted User 1 έγραψε:Εμένα το κοινό μου έκανε πολύ εντύπωση γιατί συνήθως σε τέτοια event μαζεύεται κάθε καρυδιάς καρύδι (πχ RHCP ή Black Keys) μόνο και μόνο για το check in. Αλλά τους είδα γνώστες και διαβασμένους.


Και είδα καλό κόσμο γενικώς, όχι καμμενους.

< >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#282839 Καλά ο μπροστά μου ήπιε 3 μπάφους κολλητά σ ολη τη συναυλία. Όχι ότι αυτό τον κατατάσσει απαραίτητα στον "κακό" κόσμο αλλά κατάλαβες. Γενικώς με εισιτήριο στα 50€ αυτομάτως αποκλείεις αρκετό κόσμο και γίνεται έτσι ένα έμμεσο ξεκαθάρισμα.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#282841 Το μεγάλο σοκ ήρθε στο παρακάτω



:metalo: :metalo: :metalo: :metalo: :metalo:

Deleted User 1 έγραψε:Ιεροσυλία αυτό που θα πω αλλά οι τύποι μοιάζουν σαν μια εξέλιξη των Queen.



Ιεροσυλία υπό την έννοια ότι Freddie Mercury δεν ξαναβγαίνει.
Σαν μουσική έχεις απόλυτο δίκιο με μια γερή τζούρα radiohead.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#282854 Εγώ ήμουν πτώμα χθες και δεν πήγα τελικά. Διαβάζω διθυραμβικά σχόλια σήμερα και δεν ξέρω αν όντως ήταν τόσο καλοί ή απλά κάθε πικραμένος θέλει να δικαιολογήσει τα 50€...
Θεωρώ το εισιτήριο ανήθικα ακριβό πάντως.