Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#63269
Νίκος Παππάς έγραψε:Πηγα σε ενα γαμο το καλοκαιρι υπερπαραγωγη, 2 φωτογραφοι, 3 καμεραμεν ο ενας χειριζοταν quadcopter, ο αλλος γερανακι, ο τριτος τραβουσε κοντινα. Στο τραπεζι μετα προστεθηκε 2ο quadcopter και1 φωτογραφος ακομα. Ταινια να γυριζαν λιγοτερο κοσμο θα ειχε :lol:
Δυστυχως η κριση δεν εβαλε μυαλο σε πολυ κοσμο, απο την αλλη αν ο γονιος που παντρευει το παιδι του θελει να δειχτει σε σοι και φιλους ( στους περισσοτερους γαμους που εχω παει οι γονεις καλυπτουν μεγαλο αν οχι ολο το κοστος του γαμου ) τι να του πεις ;;


Μήπως μπερδεύτηκες και πήγες κατά λάθος στα γυρίσματα του My Big Fat Greek Wedding 4? :lol:
Άβαταρ μέλους
By Chris
#63271 Το πιο σωστό σε όλο αυτό το τσιγγάνικο πανηγυρι που λέγεται γάμος στην Ελλάδα είναι ο λογαριασμός τραπέζης

Και μετά φώτο στο φβ να πίνεις καιπιρόσκες στο ρίο(βλασφημία βέβαια, αλλά anyway) στην υγειά των καλεσμένων


< using some app
Άβαταρ μέλους
By g8777
#63280 Το ποστ του Ασίμωφ είναι αυτό που τα είπε όλα: Τα πιο ξεκουραστα λεφτα που χω βγάλει στην ζωή μου ηταν απο τα δώρα του γάμου. Βρες μου εσύ για δουλεια ωρών να πληρωνεσαι ζεστά χιλιαρικακια και τα λέμε μετα.. Και ασε τον Κουτσαν να παιζει μετοχές. :shifty:

ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΑΜΟ λέμε. :adminpower: Και καλεστε μέχρι να γεμισουν και οι τουαλέτες του κέντρου...

Stefan με 50€ το κεφάλι στην επαρχια έρχεται στο τέλος και ο ιδιοκτητης του κέντρου να σου κόψει τα νύχια των ποδιωνε.
Με τα δόντια του.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#63297
g8777 έγραψε:Το ποστ του Ασίμωφ είναι αυτό που τα είπε όλα: Τα πιο ξεκουραστα λεφτα που χω βγάλει στην ζωή μου ηταν απο τα δώρα του γάμου. Βρες μου εσύ για δουλεια ωρών να πληρωνεσαι ζεστά χιλιαρικακια και τα λέμε μετα.. Και ασε τον Κουτσαν να παιζει μετοχές. :shifty:

ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΑΜΟ λέμε. :adminpower: Και καλεστε μέχρι να γεμισουν και οι τουαλέτες του κέντρου...

Stefan με 50€ το κεφάλι στην επαρχια έρχεται στο τέλος και ο ιδιοκτητης του κέντρου να σου κόψει τα νύχια των ποδιωνε.
Με τα δόντια του.

Και φυσικά έχεις και το καθαρό κέρδος από αυτούς που καλεσες στην εκκλησία/δημαρχείο αλλά όχι στο τραπέζι.
Άβαταρ μέλους
By mjacob
#63301
g8777 έγραψε:Το ποστ του Ασίμωφ είναι αυτό που τα είπε όλα: Τα πιο ξεκουραστα λεφτα που χω βγάλει στην ζωή μου ηταν απο τα δώρα του γάμου. Βρες μου εσύ για δουλεια ωρών να πληρωνεσαι ζεστά χιλιαρικακια και τα λέμε μετα..

to support contract ξεχνάς όμως στην εξίσωση :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#63310 Εγώ λέω να παραμείνω εργένης, δεν έχω πεισθεί πως συμφέρει ο γάμος... :shifty:
Πρέπει να προσπαθήσετε περισσότερο!
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#63311 Μα γάμο θα κάνεις έτσι κι αλλιως: το θέμα της συζήτησης είναι πώς θα βγάλεις κάνα φράγκο.
Άβαταρ μέλους
By Cosmic
#63314
Anonymous Founder έγραψε:Εγώ λέω να παραμείνω εργένης, δεν έχω πεισθεί πως συμφέρει ο γάμος... :shifty:
Πρέπει να προσπαθήσετε περισσότερο!


Να παντρευτείς πάραυτα! Ο γάμος συμφέρει!
Την νύφη που θα γίνει νυφούλα και θα την δούνε όλοι, θα γίνει και μανούλα να ολοκληρωθεί (και μετά δεν θα την βλέπει κανένας, διότι πρώτα δεν θα βλέπεται αυτή).
Την μάνα της που θα δει την κόρη της νυφούλα, που θα την δούνε και οι συγγενείς και οι γείτονες για να ξέρουν όλοι πως καλοπαντρέυτηκε η κορούλα της που θα την κάνει και γιαγιά και θα έχει και ένα λόγο ακόμα να ανακατευτεί στο ζευγάρι για το καλό των εγγονιών της.
Τον πατέρα της νύφης γιατί δεν θα κινδυνεύει πια να πει κανείς την κορούλα του π.....

Αλλά ο καλύτερος είναι ο γαμπρός!

Γιατί ρε παιδιά άμα δεν παντρευτεί ο άνδρας, πως θα γνωρίσει την χαρά του χωρισμού;
Άβαταρ μέλους
By bill33
#63324
Cosmic έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Εγώ λέω να παραμείνω εργένης, δεν έχω πεισθεί πως συμφέρει ο γάμος... :shifty:
Πρέπει να προσπαθήσετε περισσότερο!


Να παντρευτείς πάραυτα! Ο γάμος συμφέρει!
Την νύφη που θα γίνει νυφούλα και θα την δούνε όλοι, θα γίνει και μανούλα να ολοκληρωθεί (και μετά δεν θα την βλέπει κανένας, διότι πρώτα δεν θα βλέπεται αυτή).
Την μάνα της που θα δει την κόρη της νυφούλα, που θα την δούνε και οι συγγενείς και οι γείτονες για να ξέρουν όλοι πως καλοπαντρέυτηκε η κορούλα της που θα την κάνει και γιαγιά και θα έχει και ένα λόγο ακόμα να ανακατευτεί στο ζευγάρι για το καλό των εγγονιών της.
Τον πατέρα της νύφης γιατί δεν θα κινδυνεύει πια να πει κανείς την κορούλα του π.....

Αλλά ο καλύτερος είναι ο γαμπρός!

Γιατί ρε παιδιά άμα δεν παντρευτεί ο άνδρας, πως θα γνωρίσει την χαρά του χωρισμού;

Τι είσαι εσύ ρε φίλε!!!Πάρε τον στον γάμο σου να σου πει και του χρόνου!!!! :s_biggrin :lol:
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#63335
Anonymous Founder έγραψε:Εγώ λέω να παραμείνω εργένης,



Γαμος νορμαλ:
Εικόνα


Γαμος τυπαδων τυπου "εγω δεν παντρευομαι", "για παντα εργενης", "ε, ρε βλακες", "δε βλεπω το λογο", "της εκανα ξηγα εγω οτι δεν...", "αμα θελει αυτη ας κανει" κλπ:

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Cosmic
#63345
bill33 έγραψε:Τι είσαι εσύ ρε φίλε!!!Πάρε τον στον γάμο σου να σου πει και του χρόνου!!!! :s_biggrin :lol:


Εντάξει χιούμορ έκανα, ίσως να σου φαίνεται λίγο βαρύ, οκ, αλλά χιούμορ.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#63349
Anonymous Founder έγραψε:Εγώ λέω να παραμείνω εργένης, δεν έχω πεισθεί πως συμφέρει ο γάμος... :shifty:
Πρέπει να προσπαθήσετε περισσότερο!





Ερωτηση 1η: Ξενογαμας;
2η: Πας διακοπες με τους κολλητους σου οποτε γουσταρεις;
3η τα βραδια αργα αν τυχον κατσει κ βγεις με φιλο ενημερωνεις την συντροφο;;
Άβαταρ μέλους
By bill33
#63350
Cosmic έγραψε:
bill33 έγραψε:Τι είσαι εσύ ρε φίλε!!!Πάρε τον στον γάμο σου να σου πει και του χρόνου!!!! :s_biggrin :lol:


Εντάξει χιούμορ έκανα, ίσως να σου φαίνεται λίγο βαρύ, οκ, αλλά χιούμορ.

Το κατάλαβα το χιούμορ και απάντησα στο ίδιο ύφος. :lol: :lol: