Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By drdino
#656749 Και του χρόνου!
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#656751
DAP έγραψε:ΔΕΝ γινεται γαμος σημερα.......ΟΧΙ.....



Εγινε πριν 47 (ολογραφως σαραντα επτα) συναπτα ετη........

Το΄χα ξεχασει προς στιγμην ο εριφης αλλα η κυρα Ποπη μου το θυμισε με ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια.....Αντε και του χρονου να'μαστε καλα......


Και στα δικα σας αγορια μου...........
Και του χρόνου με υγεία!!

Α, και με ένα εγγόνι μαζί!

Από το Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#656817 Να έχετε πάντα χαρές!
Πολλά τα 47!!! Μπράβο σας!

Εμείς 47 χρόνια γάμου θα φτάσουμε το 2057.
Αν ζούμε, γιατί θα είμαι 78 χρονών :lol:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#656819 Να συνεχίσετε έτσι με χαρές, έχουμε 5 χρόνια διαφορά, και περιμένουμε να δούμε κάποια στιγμη εγγόνι όπως και εσείς, με το καλό να συμβεί...


< Note >
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#656822 Να τα χιλιάσετε σας εύχομαι, αλλά μην απαιτείτε πλέον από τα παιδιά σας. Δεν είναι ωραίο ν'ακούν συνέχεια "άντε πότε θα δούμε κανά εγγόνι".
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#656836 Μπράβο κύριε DAP, ελπίζω και εύχομαι να σας μοιάσω. Θα είμαι βέβαια 90 ετών στα 47 χρόνια γάμου, αλλά το προσδόκιμο ζωής ανεβαίνει διαρκώς, οπότε ελπίζουμε! :lol:
Άβαταρ μέλους
By Chris
#656844
Andreasdik έγραψε:Να έχετε πάντα χαρές!
Πολλά τα 47!!! Μπράβο σας!

Εμείς 47 χρόνια γάμου θα φτάσουμε το 2057.
Αν ζούμε, γιατί θα είμαι 78 χρονών :lol:
Αρα η λυση ειναι να παντρευτουμε οσο αργοτερα γινεται, ωστε να γλιτωσουμε τα 47 χρονια γαμου :lol:

Εικόνα

Συγχαρητηρια DAP :lol:


< >
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#656845
Dimitris_P έγραψε:Να τα χιλιάσετε σας εύχομαι, αλλά μην απαιτείτε πλέον από τα παιδιά σας. Δεν είναι ωραίο ν'ακούν συνέχεια "άντε πότε θα δούμε κανά εγγόνι".


Αν είδες το Last Dance, για να έρθουν αποτελέσματα πρέπει να μπορεί κάποιος να αποδίδει υπό πίεση. :lol:
Άβαταρ μέλους
By DAP
#656902 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΘΕΤΕ ΚΑΙ ΣΕΙς ΤΑ ΙΔΙΑ....

Για το εγγονι συνεχως τους πιεζω................................... αλλα απο μεσα μου....
Πιστευω που τωρα μονιμοποιηθηκε και εδεσε τον γαιδαρο του κατι να γινει........Οψομεθα......
Και να ξερετε μολις το μαθω,ασε που θα το γραψουν και οι εφημεριδες :yahoo: :yahoo: θα το καταλαβετε απο τα αλαμπουρνεζικα που θα γραφω εδω μεσα......
Θα τρελαθωωωωωωωω...... :lol: :lol: :lol:


Αντε ρε που θελω εγγονι........ :innocent:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#656913
DAP έγραψε:ΔΕΝ γινεται γαμος σημερα.......ΟΧΙ.....



Εγινε πριν 47 (ολογραφως σαραντα επτα) συναπτα ετη........

Το΄χα ξεχασει προς στιγμην ο εριφης αλλα η κυρα Ποπη μου το θυμισε με ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια.....Αντε και του χρονου να'μαστε καλα......


Και στα δικα σας αγορια μου...........



:metalo: :metalo:

Άντε και στα 147 χρόνια γάμου! :metalo: :metalo:

Και σύντομα το εγγόνι! :inlove:
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#657015 Εμείς σήμερα 13 χρόνια γάμου.... μετά τον DAP αισθάνομαι τελείως νέοπας, noob επί το ιντερνετικότερον.

Αλλά επειδή από την αρχή είχα ξεκαθαρίσει τις σχέσεις μου με επετείους γιορτές κλπ δεν προβλέπονται δώρα ή μεγάλες χειρονομίες (το πολύ κανένα εστιατόριο). Αυτό ήταν ένα από τα λίγα θέματα στα οποία πέρασε η άποψή μου. Τα άλλα ήταν:
- δεν μου πειράζεις τα ηχεία μου και τα καλώδιά μου
- το χαρτί υγείας οφείλει να είναι καλής ποιότητας και τοποθετείται με την άκρη προς τα εμάς και όχι προς τον τοίχο. :lol:
- δεν σιδερώνω (και σαν εργένης ελάχιστες φορές σιδέρωσα, απλώνω τα ρούχα όπως βγαίνουν από το πλυντήριο να στεγνώσουν σε κρεμάστρα σωστά ώστε να μην χρειάζεται)
Ένα που προέκυψε αργότερα είναι το δεν βάζω ηλεκτρική σκούπα (αυτό παίζει στο 90%). :innocent:
Στα υπόλοιπα :whistlink: ... παντόφλα

Σημείωση: έχει σημασία μερικά πράματα να ξεκαθαρίζονται από την αρχή, αργότερα είναι πιο δύσκολο να περάσουν. Λίγα όμως, τα πιο βασικά αλλιώς δεν θα περάσει τίποτα. Από εκεί και πέρα καλό είναι να υπάρχει καλή επικοινωνία και βελτιωμένη τεχνική διαπραγμάτευσης. Και οφείλεις να χειριστείς σωστά το ότι θα έχει πάντα την τελευταία κουβέντα. Το πόσο διασκεδάζω όταν μαλώνει μάνα με κόρη (9,5 ετών) που και οι δύο θέλουν την τελευταία κουβέντα και δεν σταματάνε ποτέ δε λέγεται.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#657061
Dimsabas έγραψε:Πού χρησιμοποιείτε το χαρτί τουαλέτας;

Θες την ανατομική απάντηση;
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#657086
sknipper έγραψε:- το χαρτί υγείας οφείλει να είναι καλής ποιότητας και τοποθετείται με την άκρη προς τα εμάς και όχι προς τον τοίχο. :lol:


Αλήθεια υπάρχει άντρας που να το βάζει προς τον τοίχο; :hmmm: