Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By bill33
#576563 Πόσες φορές μακαρόνια και αυγά. Άσε που προτιμώ Πετρετζίκη. Είχα και ευγενικοτατη προσφορά σε πμ .

< G (5S) >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#576564
bill33 έγραψε:Πόσες φορές μακαρόνια και αυγά. Άσε που προτιμώ Πετρετζίκη. Είχα και ευγενικοτατη προσφορά σε πμ .

< G (5S) >
Για μαθήματα μαγειρικής;

Συμφωνώ για Πετρετζίκη.

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#577119
bill33 έγραψε:Πόσες φορές μακαρόνια και αυγά. Άσε που προτιμώ Πετρετζίκη. Είχα και ευγενικοτατη προσφορά σε πμ .

< G (5S) >


Μα φυσικα οχι μονο αυτα αλλα σαν να καταλαβα οτι δεν βαζεις κατσαρολα στο ματι ετσι που το εγραψες!!!!, σε λιγοτερο απο μηνα θα εχει ηδη μια καλη επιλογη, αφου εχεις τα μεσα (κουζινα) να τα χρησιμοποιεις.... :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#577375 Σκεπτομαι να παρω μια ψησταρια υγραεριου.
Ειμαι μεταξυ των:
weber spirit e320 gbs (1050 ευρω) και Broil king monarch 340 (900 ευρω)
Ποια προτεινετε;
Η weber εχει τρεις καυστηρες συνολικης ισχυος 9,38 kw και ενα πλαινο 3,52 kw με επιφ ψησιματος 60Χ45
Η broil king 8,8 kw και 2,7 kw με επιφ ψησ. 56Χ38

Βασικα η ερωτηση ειναι: Weber ή Broil King;
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#577399
gianik έγραψε:Χτιστό bbq...


Πολύ περιοριστικό. Είναι ωραίο το να μπορείς να το μεταφέρεις όπου θέλεις. Έχω μια μεγάλη αερίου, αγορασμένη από το Praktiker, και είναι μια χαρά (και με "πέτρες λάβας" και καλά). Δεν βλέπω κάποιον λόγο να ξεπαραδιαστεί κανείς για κάτι τόσο τεχνικά απλό, όσο μια ψησταριά.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#577414 Weber και απο εμένα αν και νομιζω πως ειναι λιγο τεράστιες αυτές που κοιτάς ειδικα αν δεν είναι σε κήπο.
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#577445 Σε βεραντα ειναι να μπει...

Μωρε κι εμενα μεγαλο μου φαινεται αλλα η κυρα θελει οπωσδηποτε και πλαινο ματι :s_dunno

Βεβαια αμα δεις κατι αλλα που υπαρχουν, τοτε σου φαινεται μικρο :lol:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#577452
Y.V έγραψε:Σε βεραντα ειναι να μπει...

Μωρε κι εμενα μεγαλο μου φαινεται αλλα η κυρα θελει οπωσδηποτε και πλαινο ματι :s_dunno

Βεβαια αμα δεις κατι αλλα που υπαρχουν, τοτε σου φαινεται μικρο
Βεράντα από βεράντα έχει διαφορά.

Έχει μια παρόμοια φίλος παλιό μοντέλο αλλά τεράστια, που όμως στην 6Χ15 μέτρα βεράντα του είναι μία χαρά.

Στο 2Χ12 μπαλκόνι μου δεν θα την έβαζα όμως.


Weber κι εγώ.

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#577460 Δεν ειναι η βεραντα που αραζουμε.
Ειναι μια βεραντα που βγαινεις απ ευθειας απ την κουζινα και την χρησιμοποιουμε καθημερινα μονο για να τρωμε κυριως η οικογενεια (εχω εκει ενα τραπεζι με εξι πολυθρονες) οταν ο καιρος ειναι ζεστος.
Χωραει, γι αυτο δεν με πολυνοιαζει το μεγεθος.