Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dstou
#350674 Ντίμικ, αφιέρωσε 20 λεπτά και διάβασε αυτά για αρχή :







Αν δεν σε προβληματίσουν, συνέχισε να τρως 6 φορές τη βδομάδα κρέας και μία ψάρι.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#350739 Ο γορίλας έχει μόνο κυνόδοντες, όχι δόντια σαρκοφάγου. Και εδώ υπάρχουν και άλλοι λόγοι (sexual selection), με βάση τα δικά σου λεγόμενα, δεν ξέρω την περίπτωση...

Η αρκούδα είναι σαρκοφάγο κατά βάση, που μπορεί να συμπληρώνει τη διατροφή της με άλλες τροφές (τα ψάρια είναι στο μενού των σαρκοφάγων, αλλιώς ο λευκός καρχαρίας θα λέγαμε ότι είναι χορτοφάγος... :innocent: :lol: :lol: ) Και αυτές οι τροφές μπήκαν απ' όσο ξέρω πρόσφατα στο μενού της (τα τελευταία Χ δεκάδες χιλιάδες χρόνια αν δεν απατώμαι...)
Άβαταρ μέλους
By markvag
#350752 Συγνώμη, απλά παρασύρθηκα από τα επόμενα ποστ... :inlove: :s_blush


Το πρωινό btw δεν είναι καθόλου απαραίτητο σαν γεύμα... :iconcool: Όχι ότι φυσικά υπάρχει πρόβλημα άμα τρως, απλά δεν είναι αυτό που λένε "το πιο βασικό γεύμα της μέρας" κτλ...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#350866 Ναι μωρε Κοβαθε μανα μου, σωστα ολα αυτα αν εισαι οπαδος του Σωματειου του Πειραια.

Οι τριφυλλοφοροι ομως; :s_dunno Τι να την κανουν την πρωτεινη; Εκει θελει φουλ EPO ,προπονησεις σε 3-5 πηγαδια και πανω, αεροβιες και δε συμμαζευται. Πως θα βγει η αποσταση; Να τα φτυσουν και να πεσουν στο στομα του λυκου; Απαπαπαπαπα. :s_no

Δεν ειναι για ολους η πρωτεινη.
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#350877 Πόσα κιλά είσαι?
Ακόμα και με το υπολοιπο κρέας (500γρ X 30% περίπου= 150) αρα μαζί με τα αυγουλακια πας κάπου στα 160 γρ τη μέρα.

Χαμηλά μου φαίνεται. Εγώ παίζω γύρω στα 240.

Κάποια στιγμή πάντως ήθελα να δοκιμασω μια τελείως κετογενικη στυλ steak and eggs....
Να δω πως θα αντιδράσει το σώμα.