Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By egobrain
#532284 παρατηρω πως υπαρχει ενα βασικο μοντελο που ειναι μια πασπαρτου βαση και πανω του χτιζουν τις διαφοροποιησεις.
αυτο του λινκιου, για παραδειγμα, στο σημειο που μπαινει η χειροκινητη μανιβελα βαλαν τον αυτοματο μηχανισμο.
οποτε, αγοραζοντας αυτο το βασικο μοντελο (20 ευρα προσφατα στο λιντλ) που βγαζει λαζανι-σπαγγετι-φετουτσινι, μαλλον βρισκεις και εκ των υστερων αποσπωμενα εξαρτηματα για επιπλεον σχηματα.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#534232 Μοσχαρίσιες μπριζόλες που μάλλον θα μπουν ζντακάψυξ, πρώτα πρέπει να σιτευτούν και μετά να μπουν, ή μπαίνουν κι έτσι και μένουν μετά 2-3 μέρες μετά το ξεπάγωμα για σίτεμα; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#534237 Για να τις πάρεις εσύ σιτεμένες ως ένα βαθμό θα είναι. Έχεις κατάλληλο θάλαμο για περεταίρω σίτεμα;
Άβαταρ μέλους
By dimik
#534244
Dimitris_P έγραψε:Μοσχαρίσιες μπριζόλες που μάλλον θα μπουν ζντακάψυξ, πρώτα πρέπει να σιτευτούν και μετά να μπουν, ή μπαίνουν κι έτσι και μένουν μετά 2-3 μέρες μετά το ξεπάγωμα για σίτεμα; :hmmm:
Αν μπουν κατάψυξη μην ασχοληθείς με σιτεμα, έτσι κι αλλιώς θα καταστρέφουν από την κατάψυξη. Τζάμπα ο κόπος.

< >
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#535510 Το σύνηθες πρωινό μου... Fruit müsli, γιαουρτι μεβγαλ, συνήθως μέλι(εδώ παραλαγη με ελληνική μαρμελάδα σπιτική), λίγο γάλα και φρέσκα berries..

Αλλάζει με κασεροπητα . όταν είμαι Ελλάδα :-)Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#535688
dimik έγραψε:Κι εμένα σαν του ιταλακια είναι αλλά με fredo.

Του Kilomeater σαν συνταγή ενάντια στην δυσκοιλιοτητα μου φαίνεται


< >
Αμα φαω τετοιο λογικα θα περασει right through. Σχοινοκαθαριστηρας. :lol:

Απο την αλλη μακραν καλυτερο απο το δικο μας πρωινο... :(
Άβαταρ μέλους
By g8777
#535689
dimik έγραψε:Κι εμένα σαν του ιταλακια είναι αλλά με fredo.

Του Kilomeater σαν συνταγή ενάντια στην δυσκοιλιοτητα μου φαίνεται


< >


Μα τμπαναγια δεν σε περίμενα να τσιμπήσεις. Ποιο γάλα ωρε Dimik; Μέχρι εδώ μυρίζει το Τia Maria.

Κιλο στα χω ξαναγράψει. Πρέπει να είσαι ο πιο σκληρός καργιολης εβαρ στο Γιουεν.

30 χρόνια πίσω να ήμασταν θα ήσουν εξώφυλλο στο Kings of Metal. :metalo:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#535695 ναι πολυ σκληρός
μη σου πώ που ρίχνω και κατι καρύδια μεσα ωρες ώρες

Οντως, με κανα δυο black καφέδες κατα τις 5 που ξυπνάω, και στο καπάκι αυτο το πρωινό τουρμπο, καθαρίζουν οι βαλβίδες μια χαρά...
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#535700
italakias έγραψε:Να και το δικο μου πρωινο με κανα γλυκο οταν υπαρχει στο σπιττι.
Εικόνα


Σωστος. Να θυμηθω μονο να σου παρω εναν κιτρινο αναπτηρα. :rtfm: