Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By GTS
#576428
bill33 έγραψε:Σας μισώ! Δύο εβδομάδες το τι σάντουιτς και κατεψυγμένο έχω φάει δεν λέγεται. Με βλέπω αύριο για κεμπαμπ γιατί δεν πάει άλλο. Πώς μπορούν να τρέφονται τόσο χάλια;


< G (5S) >


Δυστυχως ετσι είναι στην Αγγλια. Τα κρυα σαντουιτσ που εχουν παντου αν μπορεις να βρεις μια τοστιερα θα είναι πολύ καλυτερα...και τα κεμπαμπ ψιλοχαλια είναι....
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#576429 Ευχαριστώ πολύ όλους!

Dimik με έσφαξες!!!

Βασίλη δοκίμασε κανένα Döner, σε κανένα καθαρό τούρκικο. Δοκίμασε κ φαλάφελ, αξίζουν!


< >
Άβαταρ μέλους
By bill33
#576434 Είναι ένας Αχμέτ εδώ κοντά. Μάλλον θα τον δοκιμάσω αύριο ,πόσο χάλια να είναι;

< G (5S) >
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#576436
bill33 έγραψε:Σας μισώ! Δύο εβδομάδες το τι σάντουιτς και κατεψυγμένο έχω φάει δεν λέγεται. Με βλέπω αύριο για κεμπαμπ γιατί δεν πάει άλλο. Πώς μπορούν να τρέφονται τόσο χάλια;


< G (5S) >


εκεί που μένεις κουζίνα δε έχει? Πρέπει να μπεις αμεσα στη λογικ΄κη τάπερ στη δουλειά, δε θα την παλέψεις αλλιώς
Άβαταρ μέλους
By bill33
#576437 Αντικρουόμενες οι απόψεις
https://www.tripadvisor.co.uk/Restauran ... gland.html αν και δεν μπορώ να φανταστώ κάτι χειρότερο από λουκάνικο με αρακά λολ

< G (5S) >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#576439 Είναι λίγο ακριβή σαν λύση, αλλά εγώ πάντα προτιμώ pub food όταν ανεβαίνω στο Νησί.

Asda Value Frozen Microwaveable για κάθε μέρα. Chicken Tikka Masala for my liking...
Άβαταρ μέλους
By dimik
#576443
bill33 έγραψε:Αντικρουόμενες οι απόψεις
https://www.tripadvisor.co.uk/Restauran ... gland.html αν και δεν μπορώ να φανταστώ κάτι χειρότερο από λουκάνικο με αρακά λολ

< G (5S) >
Βραστός φασιανος με ρύζι με σταφίδες... και να σε ρωτάει η οικοδέσποινα γιατί δεν τρως, μήπως δεν σου αρέσει και να μην θες να την προσβάλεις.

Μπριζόλες χοιρινες με φσσολακι στην γάστρα, νεροβραστα, είχε νερό μέσα.

Ευτυχώς έπαιξαν scones με φρέσκο βούτυρο και μαρμελάδα στο "τσάι" και 2 spicy scotch eggs στην βόλτα μετα και το ξεπέρασα

< >
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#576445 Πέρα απ' αυτό, είναι και ψιλο ακριβά αν θες να τρως συνέχεια έξω εκεί, ειδικά αν θες να μαζέψεις λεφτά. Ταπερακι
Άβαταρ μέλους
By bill33
#576474 Ανθρώπων που χρειάζονται φροντιδα στην καθημερινότητά τους γιατί δεν μπορούν από μόνοι τους. Πχ να τους ψωνίζεις,να φροντίζεις το σπίτι,να λαμβάνουν τα φάρμακα τους,προσωπική υγιεινή . Πχ εδώ που είμαι τώρα πάσχει από άνοια. Θέλει να δίνεις οδηγίες πώς να ντυθεί ή να κάνει μπάνιο. Ψωνίζεις και "ετοιμάζεις" φαγητό. Καθαρίζεις το σπίτι. Χορηγεις τα φάρμακα. Τέτοια πράγματα.

< G (5S) >