Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#544622 Το κασερι τοχα φαει ολο προχτες πανέ! :eat: :lol:
Μονο η περμεζανα ειχε μεινει οπως με πληροφορησε η ...σεφ οταν ζητησα μεζε! :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#545227 Τωρα μολις συνηλθα απο το μεσημεριανο φαγοποτι και τον υπνο που ακολουθησε και ειπα να ποσταρω τις φωτο! 1.5 κιλο φαγκρι και καμποσες μπυρες...

1 φορα την εβδομαδα τρωω ενα καλο ψαρι (τις περισσοτερες φορες στη σχαρα) και τις υπολοιπες 6 δε με χαλαει καθολου να τρωω κρεας. Ξερω, ξερω... δε θα ζησω πολυ αλλα αν δε φαω κρεας νοιωθω αρρωστος!

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#545238 Ωραίο σερβίτσιο

Ωραίο και το φαγκρί, αφού έχεις κάρβουνα σούπερ :thumbsup:

Ιχθυοκαλλιέργειας ή πελαγίσΟ;
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#545239
elteo έγραψε:Και φούσκωσες σοβαρά με αυτό; :s_omg


:svivhaha:


Ε δεν το λες και γαυρακι :s_tongue

Βαλε μεσα και ολα τα υπολοιπα συνοδευτικα του τραπεζιου (δεν το φαγαμε σκετο), βαλε και καμποσες μπυρες οχι μονο φουσκωσα, κοντεψα να κανω μπαμ.

Εσυ βεβαια αν γουσταρεις μπορεις να ποσταρεις κανενα καρχαρια στη σχαρα. Βιτσια ειναι αυτα :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#545246
Dimitris_P έγραψε:Ωραίο σερβίτσιο

Ωραίο και το φαγκρί, αφού έχεις κάρβουνα σούπερ :thumbsup:

Ιχθυοκαλλιέργειας ή πελαγίσΟ;


Δεν τρωω ιχθυοκαλλιεργειας ουτε τσαμπα να ειναι. ΜΟΝΟ πελαγισιο και ΜΟΝΟ φρεσκοτατο. Ευτυχως εχω πολυ καλο φιλο ψαρα και δε με δουλευει. Και 100 κιλα ψαρια να εχει στον παγκο, αν δεν εχει αυτο που ξερει οτι ψαχνω μου λεει "μην ερθεις σημερα θα σε παρω εγω τηλεφωνο οταν ειναι".
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#545248
elteo έγραψε:Ε πες ρε Φερνάντο ότι είχες και περιφερειακά. :shifty:


Ειμαι μερακλης με το φαι φιλε! Πρωτα θελω να χορτασει το ματι με πολλα διαφορετικα πιατα γυρω γυρω και μετα να χορτασει το στομαχι τρωγοντας τα!
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#545256
g8777 έγραψε:Άρα έφαγες σαλάτα με λίγο ψάρι. :shifty:


Απο το 1.5 κιλο εγω εφαγα το 1 και το υπολοιπο η γυναικα με τα παιδια.

Το οτι 1 κιλο ψαρι ειναι "λιγο ψαρι" πες το στον King Kong.

H απλα πες το σε καποιον που δεν ξερει τι troll εισαι :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#545261
Geo f1 έγραψε:Εχω φαει και γω σε κεινη τη ψησταρια?

.


Αυτο ειναι το αναβαθμισμενο μοντελο Γιωργο!

Το χτιστο κοματι ειναι το ιδιο, αλλα εφτιαξα ενα Π γυρω-γυρω με 4 διαφορετικα υψη ψησιματος, και μια καινουργια σχαρα που να πιανει ολο το μηκος/πλατος. Οπως ξερεις το γουσταρω το αθλημα και οταν μαζευα καμια 15αρια ατομα εδω στην αυλη, η παλια (μικρη) σχαρα δεν εκανε δουλιτσα!

Οποτε γουσταρεις παρε τη γυναικα και τα παιδια και ελατε :s_drinks
Τελευταία επεξεργασία από George_Prix και 25 Οκτ 2018, 22:34, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#545267
g8777 έγραψε:Σιγά μην ηταν 1 κιλό αυτό που έμεινε. Άσε που μοιάζει σαν :s_sarcastic .
:iconcool:


Οπως σου ειπα οσον αφορα την F1, το ιδιο θα σου πω και για το ψαρι...

I am out of your league!

Και κατι ακομα... Ανθρωπος που παιρνει χαρα προσπαθωντας να ξενερωσει τους αλλους, ειναι καταδικασμενος να ζει μεσα στη μιζερια του! Ουτε πρωταθληματα του Hamilton, ουτε φαγκρια, συναγριδες και σφυριδες, ουτε καν ενα αμαξι με 1000 αλογα θα σε κανουν ποτε πραγματικα χαρουμενο. Οποτε αφου σου δινει χαρα (εστω και αρρωστημενη) το τρολλαρισμα, keep trolling :whistlink: