Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#9211
bill33 έγραψε:Δεν βάζεις και τον τίτλο;Η εικόνα δεν........


A most wanted man
http://en.wikipedia.org/wiki/A_Most_Wan ... %28film%29

bill33 έγραψε:Και σε εμένα δεν φαινόταν αλλά αφού την άνοιξα με δεξί κλικ τώρα φαίνεται κανονικά στο ποστ του eddie :s_dunno
Referral Denied


"Κόβει" το hotlinking. Αν πατήσεις Enter στη μπάρα, όχι refresh, θα την ανοίξει.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#9452
GeorgT έγραψε:Νταξ οσοι το προτεινανε το Jagten απλα τα σπάει, ολη η ταινια μια γροθιά στο στομάχι με τον Mikkelsen να δινει ρεσιτάλ!!!!

Απο τις καλύτερες ταινες που εχω δει τα τελευταια 2-3 χρονια χαλαρά!



Mόλις την τέλειωσα κι εγώ, πάρα πολύ καλή όντως. Merci.
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#9565 Μόλις την είδα κι εγώ. Θα μπορούσε να είναι πάρα πολύ καλή, αλλά αποδείχθηκε μεγάλο φέσι. Εξαιρετικό σενάριο και ερμηνείες, αλλά τρελά κενά στην υπόθεση.
Δε μας λέει τι έγινε και αθωώθηκε, απλώς μας πήγε ένα χρόνο μπροστά, έτσι απλά.
Χωρίς εξήγηση για το τι και το πώς. Επίσης, στο τέλος τελειώνει με τον πιο ακατάλληλο τρόπο. Τέλος πάντων, τουλάχιστον ήταν από τις ταινίες που μπορείς να βγάλεις κάτι χρήσιμο. Στην προκειμένη περίπτωση ήταν το πώς μπορείς να μπλέξεις στα καλά καθούμενα, ακόμα κι αν είσαι άψογος.

Βάζουμε spoiler. [Mod]
Άβαταρ μέλους
By Morx
#11827 X-men Days of future past
ΚΑΜΙΑ σχεση με τα υπολοιπα, αυτο ειχε ενα υποτυπωδες story το οποιο εκανε σουμα ολα τα προηγουμενα ... τα ηχητικα και οπτικα εφε πολυ δυνατα και η ολη ροη του εργου το εκανε easy to watch! Μεγαλο σε διαρκεια επισης, το φχαριστηθηκα!!

The Rover
Dafuq did i just watch? Δεν ξερω αν ηταν για τον φουτσο η απλα ωραιο. Easy to watch επισης...

Edge of tomorrow
Οταν αρχισα να τρελαινομαι με τα απανωτα flashback ο σκηνοθετης μαλλον καταλαβε τη συγχυση και τον εκνευρισμο μου... και το "πηρε αλλιως" Τουλαχιστον εγινε ενδιαφερον αρκετα συντομα με το να προχωρησει το σεναριο που ειχε "παγωσει" για κανα μισαωρο+ .... οκ! Ερωτευτηκα την Emily Blunt το σημαντικοτερο. Αυτα... :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#12294 Τρελή μάπα. Εβαλα τα γέλια...
Εν τω μετάξυ τώρα τελευταία όταν δεν τους βγαίνει το σενάριο κοτσάρουν ενα ταξίδι στο χρόνο και τελείωσαν.
Έλεος.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#12335
kostis20 έγραψε:Τρελή μάπα. Εβαλα τα γέλια...
Εν τω μετάξυ τώρα τελευταία όταν δεν τους βγαίνει το σενάριο κοτσάρουν ενα ταξίδι στο χρόνο και τελείωσαν.
Έλεος.



Μα αφού είναι βασισμένο σε βιβλίο με concept το ταξίδι στο χρόνο.
Γενικά σου αρέσει το είδος αυτό?
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#12347 Ταινίες του μέλλοντος (edge of tomorrow, Divergent κλπ), επιστημονικής φαντασίας δηλαδή
Τελευταία επεξεργασία από Dimitris_P και 19 Σεπ 2014, 21:56, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#12348 Sci-Fi
Ειδικά όσα έχουν και μια σχέση με Ιαπωνία που είναι και λίγο πιο ιδιαίτερα συνήθως.