Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Serf
#554631

!!!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#554632
Serf έγραψε:

!!!

< Note >



:iconcool: :iconcool: :iconcool: :iconcool: :iconcool: :iconcool: :iconcool: :iconcool: :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By sargus
#554647 Δεν δείχνει τίποτα γιατί δε μπορούν να δείξουν τίποτα χωρίς να προδώσουν πλοκή. Ειδικά αν παίζει time travel που συζητιέται εντόνως!
Άβαταρ μέλους
By Serf
#554648 44 εκατομμύρια προβολές το trailer από το επίσημο κανάλι της Marvel στο youtube σε μια ημέρα!!!!!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#556303 Tί να πούμε για το Cold War, ζωγράφισε ο Πολωνός :lipsealed:

Εχει χιονόκαιρο, κουκουλώνομαι, σκάω μύτη στη λέσχη και παίρνω ενα ποτήρι Calvados.
Όπως με βρηκε το ξεκίνημα δεν πρέπει να κουνήθηκα, χάζευα και έπινα, τέτοιο flow σε ταινία εχω καιρό να πετύχω. Τρομερή μουσική και πλάνα, κι ο σκηνοθέτης να κρατάει ενα ρυθμό χωρίς να μπλέκεται σε ανούσιες αγαπητικές λεπτομέριες, αφήνοντας σε να σκέφτεσαι όσο ακους και βλέπεις.
Kαι η Kuling και ο Kot άπαιχτοι (μου άρεσε τρελά κι ο Szyc ο οποίος έπαιζε τον γλίτσα του κόμματος).

9/10 :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#556313
rx8_drifter έγραψε:Tσκάω μύτη στη λέσχη και παίρνω ενα ποτήρι Calvados.

Μήπως διάβαζες Remarque πρόσφατα ; :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#556358
rx8_drifter έγραψε:Tί να πούμε για το Cold War, ζωγράφισε ο Πολωνός :lipsealed:

Κι άρχισε σιγά-σιγά να παίρνει την αναγνώριση που της πρέπει.
Μέχρι στιγμής, ό,τι καλύτερο έχω δει από το Φθινόπωρο.
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#556531 Άσχετο με το παραπάνω αλλά επειδή είδα ναυτικό και το θυμήθηκα, ωραία θα ήταν να γύριζαν καμία συνέχεια του Master and Commander, τόσα βιβλία έχει η σειρά Aubrey- Maturin του O Brian!
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#556532
mousatos έγραψε:
rx8_drifter έγραψε:Tσκάω μύτη στη λέσχη και παίρνω ενα ποτήρι Calvados.

Μήπως διάβαζες Remarque πρόσφατα ; :lipsealed:


Πάνε πολλά χρόνια που διάβασα τo Arc de Triomphe, αλλά όταν τελείωσε η ταινία ήταν αυτό που μου ρθε στο μυαλο :s_smile

Εικόνα