Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Serf
#518176 Under the tutelage of Rocky Balboa, newly crowned light heavyweight champion Adonis Creed faces off against Viktor Drago, the son of Ivan Drago.

:dizzy: :yahoo:

https://www.imdb.com/title/tt6343314/



Εκκρεμεί αγώνας με τον γιο του Mr. T στο Creed III
Άβαταρ μέλους
By Serf
#518177 :thumbsup:



https://www.imdb.com/title/tt6547170/
Άβαταρ μέλους
By g8777
#521561
Red Garland έγραψε:
g8777 έγραψε:Εικόνα
------>
10/10

Είχες δίκιο, τι να λέμε τώρα. :s_wink


Ευχαριστω παιδι μου, αν και ξεπερασμενο tagline (ποιος Μπεργκαμπ μπροστα στον Σωτηρη Cabala) δεν παυει να ειναι ενα λαντμαρκ στην πορεια του σινεμα. :s_roses
Άβαταρ μέλους
By xenos
#522304 The shape of water, αν το λεω καλα.
Μην κανετε καμμια μλκια!
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#522413
Red Garland έγραψε:
g8777 έγραψε:Εικόνα
------>
10/10

Είχες δίκιο, τι να λέμε τώρα. :s_wink


Μ'άρεσε και εμένα . Πολύ ιδιαίτερο θρίλερ .

Blast from the past ... 2007
Τι ταινιάρα θεέ μου ( 3η φορά την είδα ) ... απειρο ρισπεκτ στον Μπαρδεμ ( και στον Μπρολιν )

Εικόνα



yg ... καλό και το death of stalin ... οι ασύλληπτες κωμικοτραγικές καταστάσεις της κούρσας διαδοχής ακολούθησε τον θάνατο του Στάλιν και την μετάβαση στην εποχή Χρουτσοφ. Εχει ενδιαφέρον να διαβάσετε και για εκείνη την περίοδο.
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#522731
  • Hostiles (2017) : Δεν ήταν κακή αλλά δεν ήταν αυτό που περίμενα...
  • Betting on Zero (2016) : Αυτά παθαίνεις όταν νομίζεις ότι έπιασες τον παπά από τα @@ από τη μία, αλλά και όταν ο αντίπαλος έχει χρηματική δύναμη και οικονομική βαρύτητα από την άλλη... Ενδιαφέρον ντοκυμαντέρ...
Υπάρχουν κάποια ντοκυμαντέρ τέτοιου είδους που θα ήθελα να δω αλλά δεν πετυχαίνω εύκολα διαθέσιμα...
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#524198 Άλλαξε κάτι στο pb; Ψάχνω να νοικιάσω το Ρεντ Σπάροου αλλά δεν το βγάζει :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#524199 Eχει αποσυρθει απο ολους τους τρακερς επειτα απο καταγγελιες για πορνογραφια. :vava:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#524217
Dimitris_P έγραψε:Άλλαξε κάτι στο pb; Ψάχνω να νοικιάσω το Ρεντ Σπάροου αλλά δεν το βγάζει :hmmm:
Υπάρχει προς ενοικίαση κι αγορά στο prime video.