Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By A-Viper7
#755740
markvag έγραψε:Η διαφορά βέβαια είναι πως εσύ θα ξαναψηφίσεις τους ίδιους, εγώ δεν τους έχω ψηφίσει ούτε όταν βγήκαν ούτε και πρόκειται.


Αυτό ακριβώς, τίποτα άλλο.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#755744 Αφού όλοι ψηφίζουν κάτι άλλο από αυτό που βγαίνει, τότε πώς βγαίνει; Κάποιοι δεν μας τα λένε καλά
Άβαταρ μέλους
By A-Viper7
#755745
Dimitris_P έγραψε:Αφού όλοι ψηφίζουν κάτι άλλο από αυτό που βγαίνει, τότε πώς βγαίνει; Κάποιοι δεν μας τα λένε καλά


Η μπορείς πολύ απλά να αποδεχτείς οτι ο Χ εδώ μέσα που σου λέει οτι δεν ψήφισε ΝΔ/Συριζα/ΚΚΕμλ(*) λέει την αλήθεια και να μην κάνεις χαζοχαρούμενα αστειάκια που ανήκουν σε άλλες εποχές στις οποίες έπρεπε να αποδείξεις οτι ψηφίζεις "σωστά".

(*) Εξαίρεση σε αυτό είναι ο τζι που έχεις ψηφίσει τους πάντες :(
Άβαταρ μέλους
By g8777
#755746 Αληθεια ειναι αυτο. :s_yes

Φετος ειμαι διατεθειμενος μεχρι και Yiani* να ριξω μπας και ροκανισω αυτο το 1 sec διαφορας του Λουη απο τους ΣΚΑΤΟΦΛΩΡΟΥΣ μπροστα.


















*



Τι να λεμε τωρα. :s_bye
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#755750 σε κάτι τέτοια αξίζει να πας, σαν ιντεράκτιβ εμπειρία , σαν σουρεάλ γεγονότο :lol:

και μια ενδιαφέρουσα παρουσίαση δημοσκόπησης απο το πολίτικο

https://www.politico.eu/article/poll-sh ... embership/
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#755753 ^ωραίες πρωτιές για την Ελλαδίτσα μας
:s_thumbsup :s_thumbsup :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#755784 Είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου να ποστάρω αφού πρώτα διαβάσω όλους τους λύγκες του Σάμπα από καρτωξ.
Τελικά δεν άντεξα να φτάσω μέχρι το τέλος.
:(
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#755786
diplomat έγραψε:Τί πάθατε όλοι με τον Εδουάρδο παίδες; Πού ήντουνε;

Στην κατάψυξη από τον HF
Άβαταρ μέλους
By Serf
#755891
Πόλεμος στην Ουκρανία: Αυτοί είναι οι 17 υψηλόβαθμοι ρώσοι στρατιωτικοί που έχουν σκοτωθεί

Ο πόλεμος στην Ουκρανία διανύει την 23η ημέρα του και οι απώλειες είναι μεγάλες όχι μόνο για τους αμυνόμενους Ουκρανούς αλλά και για την επιτιθέμενη Ρωσία.

Ο ρωσικός στρατός καταγράφει και αυτός μεγάλες απώλειες σε έμψυχο δυναμικό καθώς με την ουκρανική πλευρά χιλιάδες είναι οι στρατιώτες που έχουν χάσει τη ζωή τους στο πεδίο της μάχης.

Μέσα σε αυτούς είναι 17 οι υψηλόβαθμοι Ρώσοι στρατιωτικοί που έχουν σκοτωθεί κατά τη διάρκεια της ρωσικής εισβολής στην Ουκρανία.

Αυτοί είναι οι ακόλουθοι:
Συνταγματάρχης Σεργκέι Σουκάρεφ
Ταγματάρχης Σεργκέι Κρίλοφ
Ανώτερος λοχίας Σεργκέι Λεμπέντεφ
Δεκανέας Γιούρι Ντεγκτιάροφ
Υποστράτηγος Όλεγκ Μιτιάεφ Αρχιστράτηγος Αντρέι Κολέσνικοφ, διοικητής της 29ης Ρωσικής Στρατιάς

Υποστράτηγος Βιτάλι Γκερασίμοφ, πρώτος υποδιοικητής της 41ης Ρωσικής Στρατιάς

Στρατηγός Αντρέι Σουχοβέτσκι διοικητής αερομεταφερόμενης μεραρχίας

Συνταγματάρχης Αντρέι Ζαχάρωφ

Αντισυνταγματάρχης Ντμίτρι Σαφρόνοφ

Αντισυνταγματάρχης Ντένις Γκλέμποφ, υποδιοικητής της 11ης Αερομεταφερόμενης Ταξιαρχίας Εφόδου

Συνταγματάρχης Κονσταντίν Ζιζέφσκι, διοικητής 247ου Συντάγματος Αερομεταφερόμενης Εφόδου Φρουρών

Στρατηγός Μαγομέντ Τουσάεφ: Ο ηγέτης των ειδικών δυνάμεων της Τσετσενίας

Ρώσος πολέμαρχος Βλαντιμίρ Ζόνγκα

Αναπληρωτής διοικητής της 106ης Αερομεταφερόμενης Μεραρχίας Φρουρών Γκεόργκι Ντουντόροφ

Απόφοιτος σχολής επιλέκτων αλεξιπτωτιστών Aλεξέι Αλέτσκοφ,

Λοχαγός της GRU λεξάντερ Γκλουχσακ
Άβαταρ μέλους
By markvag
#756513
Geo f1 έγραψε:Είμαι σιγουρος

Tapatalk


Μάλλον έχεις ξεχάσει ότι υπάρχουν περίπου 60 ψηφοδέλτια στα εκλογικά κέντρα συνήθως.

Βέβαια, η λογική "όποιος δεν είναι μαζί μας είναι εναντίον μας" είνα χαρακτηριστική...
Άβαταρ μέλους
By A-Viper7
#756580
markvag έγραψε:
Geo f1 έγραψε:Είμαι σιγουρος

Tapatalk


Μάλλον έχεις ξεχάσει ότι υπάρχουν περίπου 60 ψηφοδέλτια στα εκλογικά κέντρα συνήθως.

Βέβαια, η λογική "όποιος δεν είναι μαζί μας είναι εναντίον μας" είνα χαρακτηριστική...


Κάτι απαιτήσεις που έχεις και εσύ τώρα :lol: