Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#619076 Όχι. Είναι πιο πιασαρικο το ΜΒΑ. Αυτός ήταν ο στόχος άλλωστε.
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#619093
Asimov έγραψε:Όχι. Είναι πιο πιασαρικο το ΜΒΑ. Αυτός ήταν ο στόχος άλλωστε.


Πιο πιασάρικο το ΜΒΑ. Ε ρε Koutsan που σας χρειάζεται... :twisted: Πάντως παίζει σοβαρά το ενδεχόμενο ο σεκιουριτάς της ΕΥΠ να είναι ο μόνος με πτυχίο εκεί μέσα.

Για να μη λέτε όμως ότι αυτά συμβαίνουν μόνο στην Ελλάδα:

Shock win Tory candidate ‘deceived’ voters by claiming to be a nurse

Ukip leader Paul Nuttall denies issuing fake CV saying he had a PhD in history

:s_empathy
Άβαταρ μέλους
By markvag
#619097 Και ήξερα έναν που μπορούσε με 100 ευρώ να σου τυπώσει ότι πτυχίο ήθελες...

Αν του είχα πει να μου βγάλει κι εμένα 2-3 μεταπτυχιακά από Harvard, LSE, κτλ, θα ήμουν υπουργός τώρα... Τέτοιες |λογοκρισία| κάνω... :tomato:
Άβαταρ μέλους
By Serf
#619597 Έπαθε επιληψία και την κατασπάραξε το σκυλί της

https://www.news247.gr/kosmos/epilipsia ... 53458.html

Αν βρείτε στο άρθρο έστω και μια λέξη που να παραπέμπει στον τίτλο, ...

< >
Άβαταρ μέλους
By bill33
#619598 Τέτοια άρθρα που τα πετάει και το fb τα κάνω αναφορά αλλά @@,δεν κάνει τίποτα.

< G (5S) >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#620328 Ας μην εκφραστώ χρονιάρες μέρες...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#620390 Το έχεις βάλει στόχο να μπαναριστώ, έτσι;;; :x :lol:

Όχι, δεν θα υποκύψω, ο μπουμπούκος είναι γνωστός ηλίθιος και ως εκ τούτου η άποψή του έχει την αξία χρησιμοποιημένου κωλόχαρτου.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#620420 Πρέπει να είχες μεγάλη επιτυχία στις γυναίκες ιταλάκια :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#621596
cabala10 έγραψε:Εικόνα


Εντωμεταξύ, τα νούμερα που αναφέρουν είναι απίστευτη μπούρδα και δεν βγαίνουν με καμιά κυβέρνηση.

Τα επίσημα στατιστικά των εκτρώσεων στην Ελλάδα είναι 7,2 ανά 1000 γυναίκες γόνιμης ηλικίας (15-45 αν θυμάμαι καλά). Υπάρχουν 7,1Μ πληθυσμός συνολικά στο γκρουπ 15-64, από αυτούς οι γυναίκες 15-44 είναι 1.8 εκατομμύρια.

Αυτό σημαίνει κάτι λιγότερο από 13 χιλιάδες εκτρώσεις συνολικά ετησίως. Οι εκτρώσεις είναι νόμιμες στην Ελλάδα εδώ και σχεδόν 40 χρόνια, οπότε δεν υπάρχει κάποιος βάσιμος λόγος να πιστέψουμε ότι ο πραγματικός αριθμός είναι παραπάνω από τον επίσημο. Ακόμα και αν υποθέσουμε όμως ότι οι πραγματικές είναι διπλάσιες, πάλι μιλάμε ότι έχουν φουσκώσει τα νούμερα 10+ φορές πάνω...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#621606 Όλη αυτή η ιστορία με το "εγώ δεν λέω να αλλάξει κάτι, απλά θέλω να ανοίξει η συζήτηση" για απλά, βασικά δικαιώματα, μου γυρίζει τ' άντερα... Γιατί προφανώς όλοι αυτοί οι ηλίθιοι αν πουν πως απλά είναι μισάνθρωποι δεν θα τους ακούσει κανείς, αλλά αν το θέσουν έτσι θα βρουν αυτιά να τους ακούσουν.

Κάποια ζητήματα έχουν λυθεί. Είχαμε μία συζήτηση κάποτε και ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ως κοινωνία σε μερικά συμπεράσματα, όπως πχ πως οι γυναίκες είναι ίσες με τους άντρες, πως οι γυναίκες πρέπει να έχουν οι ίδιες τον έλεγχο του σώματός τους, κτλ...
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#622349

:metalo: :metalo: :metalo: