Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#511850
Y.V έγραψε:
21 quadra έγραψε:Ετοιμάζετε το οπλοστάσιο...


:s_omg
Ποιοί ετοιμάζουμε οπλοστασιο;

Προσεξε τι γραφεις, γιατι θα δημιουργηθει δικαιως παρεξηγηση!


Έχεις δίκηο, ορθογραφικό λάθος ή και συντακτικό, οπότε διορθώνω και απολογούμαι.

ετοιμάζουν, ΟΚ ?
Τελευταία επεξεργασία από 21 quadra και 25 Μάιος 2018, 19:28, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#511851
NickTG έγραψε:
21 quadra έγραψε:Ετοιμάζετε το οπλοστάσιο για την επομένη της απώλειας των εκλογών όποτε γίνει αυτό αφού δεν μπορεί να μείνει ο Σύριζα αιώνια στην κυβέρνηση, εγώ λυπάμαι για την κατάντια της χώρας που βλέπει να ετοιμάζεται νέος γύρος ΄44-΄49 και να μην αντιδρά - ακόμα - κανείς.



Πληροφορίες από τον συγγενή στα ΜΑΤ?
Που ακόμα δεν μάθαμε τουλάχιστον σε τι θέση είναι.


Σου επιστρέφω την ειρωνεία, η ιστορία θα δικαιώσει ή θα διαψεύσει το παπούδι όπως αρέσκεστε να λέτε ή τον μικρό είρωνα γιατί αν παρακολουθούσες τη μεγάλη εικόνα θα έβγαζες τα γυαλιά που φοράς.
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#511855
mirage έγραψε:
21 quadra έγραψε:Ετοιμάζετε το οπλοστάσιο για την επομένη της απώλειας των εκλογών όποτε γίνει αυτό αφού δεν μπορεί να μείνει ο Σύριζα αιώνια στην κυβέρνηση, εγώ λυπάμαι για την κατάντια της χώρας που βλέπει να ετοιμάζεται νέος γύρος ΄44-΄49 και να μην αντιδρά - ακόμα - κανείς.
Παντελονάτα τώρα, για δώσε μας λεπτομέρειες.


Δεν είσαι εδώ κοντά για να παρακολουθείς , η απόσταση στην πληροφόρηση λειτουργεί δια της τεθλασμένης,
Άβαταρ μέλους
By mirage
#511858 Δεν εχω και ΜΑΤατζη να μου τα λεει. Χαιρομαι που επαιξε και το επιχείρημα ΥΠΕΡΑΤΟΥ.
Το αστείο βέβαια ειναι πως κι εδω που είμαι εσυ ξερεις παντα την κατάσταση καλυτερα απο ολους μας.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#511859
21 quadra έγραψε:
NickTG έγραψε:
21 quadra έγραψε:Ετοιμάζετε το οπλοστάσιο για την επομένη της απώλειας των εκλογών όποτε γίνει αυτό αφού δεν μπορεί να μείνει ο Σύριζα αιώνια στην κυβέρνηση, εγώ λυπάμαι για την κατάντια της χώρας που βλέπει να ετοιμάζεται νέος γύρος ΄44-΄49 και να μην αντιδρά - ακόμα - κανείς.



Πληροφορίες από τον συγγενή στα ΜΑΤ?
Που ακόμα δεν μάθαμε τουλάχιστον σε τι θέση είναι.


Σου επιστρέφω την ειρωνεία, η ιστορία θα δικαιώσει ή θα διαψεύσει το παπούδι όπως αρέσκεστε να λέτε ή τον μικρό είρωνα γιατί αν παρακολουθούσες τη μεγάλη εικόνα θα έβγαζες τα γυαλιά που φοράς.



Ποια γυαλιά ακριβώς? :hmmm:
Κάτι ηλίου έχω μόνο. Μάλλον αυτά θα εννοείς.
Για τις πληροφορίες βέβαια και από που προέρχονται πάλι δεν μάθαμε.
Άβαταρ μέλους
By DAP
#511883
21 quadra έγραψε:Ετοιμάζεται το οπλοστάσιο για την επομένη της απώλειας των εκλογών όποτε γίνει αυτό αφού δεν μπορεί να μείνει ο Σύριζα αιώνια στην κυβέρνηση, εγώ λυπάμαι για την κατάντια της χώρας που βλέπει να ετοιμάζεται νέος γύρος ΄44-΄49 και να μην αντιδρά - ακόμα - κανείς.


Πραγματικα αυτη η εμμονη σου οτι ενα κοινοβουλευτικο κομμα που ειχε την υποστηριξη του 35% των εχοντων δικαιωμα ψηφου να μετερχεται τετοια μεσα ειναι ανεξηγητη.Απο δυο-τρια βανακια εφτιαξες την εικονα του εμφυλιου.Εεεε οχι ουτε ο Κουλης δεν τα ονειρευεται αυτα......
Άβαταρ μέλους
By markvag
#512016 Τα οποία βανάκια είχαν απ' ότι φαντάζομαι τρόφιμα, ρούχα και παρόμοια... :lol:
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#512057
markvag έγραψε:Τα οποία βανάκια είχαν απ' ότι φαντάζομαι τρόφιμα, ρούχα και παρόμοια...

http://ellinikahoaxes.gr/2018/05/25/ana ... la-gallia/

Το σταρ πριν κάνα 2 μηνο, με αφορμή τη πτώση του mirage μπαλταδωρου, είχε ρεπορτάζ με συνέντευξη από γυναίκα πιλότου ή οποία έλεγε πόσο φοβάται όταν ο άντρας της έχει υπηρεσία, το παιδί συνέχεια ρωτάει που είναι ο μπαμπάς κτλ. Μερικές μέρες αργότερα, αποκαλύφθηκε οτι η τύπισσα δεν ήταν καν παντρεμένη.
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#512084 Για την ΜΙΤ αφού τα επεισόδεια με τους - εισβολείς - στη Μυτιλήνη είναι καθημερινά ή σχεδόν καθημερινά.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#512087
21 quadra έγραψε:Για την ΜΙΤ αφού τα επεισόδεια με τους - εισβολείς - στη Μυτιλήνη είναι καθημερινά ή σχεδόν καθημερινά.

Tο ότι το Κουρδικό πρακτορείο ειδήσεων λέει για Τούρκους πράκτορες δεν μου ακούγεται και για πλήρως αντικειμενικό.



Αραβες ; :hmmm: