Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#499219
EDDIE_147 έγραψε:Βοηθάει καμια φορά να διαβάζεις τι γράφει ο άλλος και να μην έχεις προκάτ ρουκέτα έτοιμη για απάντηση. :s_thumbsup
.


Τάδε έφη ...ο Eddie 147. :slap: Δεν ξέρω για τους υπόλοιπους θαμώνες, προσωπικά πάντως θεωρώ αυτή την παντελή έλλειψη αυτοσυναίσθησης που έχεις, απλά ακαταμάχητη. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#499223 @EDDIE_147
Δε νομίζω πως έχεις καλύτερη αντιληπτική ικανότητα στα πολιτικά από το ξαδερφάκι μου, θα ήταν άδικη η σύγκριση. :oops:
Τώρα να κάθομαι να διαφωνώ με άτομο που κάνει trigger με το που ακούει Πιτσιρίκος, δε θα το κάνω.
Το τελευταίο παραλήρημα με την Κορακάκη φτάνει για 10 ζωές.

Δεν είδα πουθενά το μανόσκυ να κάνει ερώτηση, αλλά αφού κλήθηκες πληρεξούσιος δικηγόρος μετέφερε στον πελάτη σου:
α)Με τι @@ ρωτάει ερωτήσεις του κώλου όταν (τά χα)έφτυνε εκεί που τώρα γλείφει;
β) Πότε θα σερβιριστεί το πιάτο για την Καταλούνια που θα βουλώσει τα στόματα των απίστων; Μας έχει φάει η αγωνία.
Ενημέρωσέ μας πάραυτα :s_bye
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#499225
Zorz έγραψε:
EDDIE_147 έγραψε:Βοηθάει καμια φορά να διαβάζεις τι γράφει ο άλλος και να μην έχεις προκάτ ρουκέτα έτοιμη για απάντηση. :s_thumbsup
.


Τάδε έφη ...ο Eddie 147. :slap: Δεν ξέρω για τους υπόλοιπους θαμώνες, προσωπικά πάντως θεωρώ αυτή την παντελή έλλειψη αυτοσυναίσθησης που έχεις, απλά ακαταμάχητη. :inlove:


Σχολίασε το άτομο που θεωρούσε ότι ο ΣΥΡΙΖΑ δεν είχε μηχανισμό προπαγάνδας.
Κυρία μου. :shifty:
:s_airkiss

Red Garland έγραψε:Κορακάκη


Ξεχνάς την τελευταία κωλοτούμπα τσιπιρίκου περί Mickey.
Είπαμε τα brief είναι αμείλικτα. :rtfm:
Ποιά korakaki;
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#499232
EDDIE_147 έγραψε:
Red Garland έγραψε:Κορακάκη


Ξεχνάς την τελευταία κωλοτούμπα τσιπιρίκου περί Mickey.
Είπαμε τα brief είναι αμείλικτα. :rtfm:
Ποιά korakaki;

Το χώσιμο στο Μίκυ ήταν εκτέλεση συμβολαίου Συριζα; Ποιος τα λέει αυτά; :lol:

#κορακακη
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#499238 Πάντως από εκεί που ήσουνα περαστικός και κατά βάση δεν σε ένοιαζε το θεματάκι, έχεις στήσει ταμπούρι υπέρ τσιπιρίκου.
:s_thumbsup :s_thumbsup

Zorz πιάσε μια τη μαλαστούπα γιατί χύθηκε αντικειμενικότητα και θα χαλάσει το παρκέ.
:lol:

#mavra_korakakia_me_nuxia_gampsa
Άβαταρ μέλους
By g8777
#499240 Αν το ξερα ότι θα φτάσουμε σε τέτοιο σημείο πάλι μην εσωνα και το ποσταρα. :s_cry

Ε Γιωργάκη; :shifty:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#499242 Τέτοια σκατίλα τζι μου είναι ταμαμ για αυτό το τοπικούλι.
Διαφορετικά μπορεί σε x μήνες που θα έχουμε προεκλογική περίοδο να μπαίνει ο pik και να ποστάρει Ελληνάκι.

Το οποίο Ελληνάκι ΤΑ ΧΩΝΕΙ στη ΝΔ.
:s_roses :s_airkiss
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#499261
EDDIE_147 έγραψε:Πάντως από εκεί που ήσουνα περαστικός και κατά βάση δεν σε ένοιαζε το θεματάκι, έχεις στήσει ταμπούρι υπέρ τσιπιρίκου.
:s_thumbsup :s_thumbsup

Χμ... πολύ ύποπτο αυτό, δε μου το χα.
Δηλαδή δεν παραδέχεσαι ότι κάνεις trigger με Πιτσιρίκο, οι άλλοι φταίνε που στο λένε.
Για να δούμε, ποιος άλλος τα έχωσε στο Μίκη; Η Ελληνοφρένεια, άρα... Σύριζα και αυτή.
Νομίζω για πρώτη φορά όλα ξεκαθάρισαν μέσα μου χωρίς να αλλάξω miband. Ευχαριστώ. :s_airkiss
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#499813 Ο Στέφανος Χίος πυροβόλησε στον αέρα για εκφοβισμό δικαστικού επιμελητή

:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#502422 Μπαλταδώρος και Καρανίκες

&

Μια απόφαση και ένα μακάρι

Υψηλού επιπέδου αρθρογραφία από το protagon

"ιστορίες για να σκεφτόμαστε διαφορετικά" :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#502480 Που διαφωνεις?
Στην υιοθεσια απο τη Βουλη?
στην για τον πεοντα συνταξη στη συζυγο?
Στην κινηση του επιχειρηματια να δωσει λεφτα?
Στα τσαμπα λεφτα των Καρανικαιων?