Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#585891
g8777 έγραψε:Υποψήφιος με τη ΝΔ ο Μπάμπης Παπαδημητρίου

:s_drinks


Στη γειτονιά όλοι λένε τι ήσυχος άνθρωπος ήταν, δεν είχε δώσει δικαιώματα, κανείς δεν το περίμενε αυτό.


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#585894
elteo έγραψε:Αντε και ο Πορτοσάλτε για αντιπρόεδρος ΝΔου. :lol:


Δεν το βλεπω, δυστυχως το παρελθον στην πολιτικη ειναι αμειλικτο ( :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic )

Εικόνα

:rtfm:

Με τους κατσαπλιαδαρεους παρεα και μου θελει και αριστειες. :roll:

Επισης απο την πανω φωτο διαπιστωνουμε την ανικανοτητα της Πολίτικης ηγεσιας να κλεισει την μεγαλυτερη πληγη του ελληνικου κρατους εδω και 50 χρονια.

Ολοκληρος Λαλιωτης και γονατισε στους ψευτοπανκ. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#585912
Anonymous Founder έγραψε:Αληθινή η φωτό, σοβαρά τώρα;



Μπεντ δε νι και συ. :roll:

Τολμας και ρωτας..

ΚΑΙ ΡΩΤΑΣ. :x


Εχετε χαρη που ετοιμαζομαι για Τζουνιορα.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#585962 Ο τζουνιορας τη σηκωσε την κουπα του σημερα:
https://ibb.co/6bbmTSR
Αυριο η δευτερη.
YNWA παντου :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#585967 Σκάκι;

Αύριο σε περιλαβαινει g8777 ,δε θα χάσω ΠΆΛΙ το ΤσουΛου επειδή είσαι ΑΣΠΙΛΟΣ. :x
Άβαταρ μέλους
By g8777
#586380 Κοσιώνη : Στη γωνία περιμένω τον Κώστα Μπακογιάννη


Όλα ξεκίνησαν με την δήλωση της Μαριάννας Πατούλη: «Ως σύζυγος όπως κι εσύ σου εύχομαι συγχαρητήρια. Εύχομαι ο Κώστας Μπακογιάννης και ο Γιώργος Πατούλης να συμβάλλουν τα μέγιστα και για την Αθήνα ψηλά και για όλη την Αττική», είπε η Μαρίνα Πατούλη στη Σία Κοσιώνη, στον αέρα της εκλογικής βραδιάς.

Η Σία Κοσιώνη πήρε την πάσα και είπε: «Θέλω να πω, μιας και έγινε αυτή η προσωπική αναφορά κι επειδή συζητήθηκε και την προηγούμενη εβδομάδα, το προσωπικό είναι προσωπικό και εγώ προφανώς είμαι περήφανη για τον σύζυγό μου ως άνθρωπος. Ως επαγγελματίας ένα έχω να πω, στη γωνία τον περιμένω έτσι και δεν κάνει αυτά που υποσχέθηκε!».


:s_roses

Φυσικά καί θα τα κάνει. Αρκεί η μητέρα του να συμφωνήσει με τον θείο του για το ποσό που θα χορηγηθεί ο Δήμος ενόσω η γυναίκα του θα επιτηρει το αδιάβλητο της διαδικασίας.
:s_howdy
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#586381
Anonymous Founder έγραψε:Αληθινή η φωτό, σοβαρά τώρα;

το τι σου κάνει εντύπωση θα ήθελα να ήξερα :lol:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#586382 Σοκάρομαι με την ανομία που επικρατούσε και τότε.
Ευτυχώς ο Άρης βράχος, δεν παρασύρθηκε από κάποιους αλήτες σαν τον Σιδηρόπουλο και πρόκοψε, σίγουρα τώρα που θα βγει και βουλευτής, εξαργυρώνοντας την σκληρή δουλειά από το μετερίζι της αντικειμενικότητας στον ΣΚΆΪ, θα περάσει κι αυτός στην αιωνιότητα με γράμματα χρυσά σαν του Πατούλη.
Σίγουρα θα γελάσουμε πολύ.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#587346 εδιαφέρον νέο, δεν έχει να κάνει με παραπληροφόρηση δημοσιογράφων, αλλά γενικά

https://tvxs.gr/news/ellada/i-nd-kai-o- ... agida-dima
Άβαταρ μέλους
By markvag
#587352 Φακε νιουζ! :rtfm: :shifty: