Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#767706 Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#770676 Την ίδια ώρα κάπου στας Ευρωπας ------>


Δεν πρέπει να δούμε άλλον έναν Ευρωπαίο ηγέτη, ο οποίος θα καταπατά την ελευθεροτυπία. Δεν πρέπει να ακολουθήσετε την καταστροφική πορεία κάποιων άλλων ηγετών της πολιτικής σας οικογένειας. Να το σταματήσετε τώρα"



https://www-news247-gr.cdn.ampproject.org/v/s/www.news247.gr/politiki/fileleythero-sfyrokopima-ston-k-mitsotaki-se-kathodo-i-eleytherotypia-stin-ellada.9687317.amp.html


Εικόνα


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#770682 Να θυμίσουμε στον κόσμο ότι το 2005 ο Μάι-φρεντ Βέμπερ είχε κάνει ειδική μνεία στην Ελλάδα ως παράδειγμα ελευθεροτυπίας.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#770687 Άρα αφού βγήκε η Αυγή και λέει πως ο Μωυσής είναι ψεύτης, όλα καλά. Ούτε δολοφονίες δημοσιογράφων έγιναν (ανεξιχνίαστες υπενθυμίζω μέχρι σήμερα), ούτε επιδοτήθηκαν ΜΜΕ (ΕΚΤΟΣ από ορισμένα, που συμπτωματικά είναι επικριτικά προς την κυβέρνηση) με εκατομμύρια κρατικά λεφτά, ούτε το 90% των ΜΜΕ καθημερινά πλέκει το εγκώμιο της κυβέρνησης.

Επίσης, το ότι παλιότερα ίσχυε κάτι, σημαίνει πως είναι απολύτως λογικό, σωστό και αναμενόμενο να συνεχίσει να ισχύει.

Απλά δεν ξέρω ποιο χρονικό σημείο θα πρέπει να πάρουμε ως σημείο αναφοράς... Το 2018, 2015, 2005, 1992, 1982, 1972, 1956, ποιό; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#770689 Το 2005 έπαιζες πρώτη εθνική στο ΡΑΝΚΙΝΞ.

Δε θυμάσαι πόσο πιο γαμάτη ήταν η δημοσιογραφία τότενες στο Ιλλάντα;
Άβαταρ μέλους
By markvag
#770690 Είπαμε, οι RSF είναι άσχετοι και άχρηστοι και πως η λίστα που λαμβάνουν υπόψη τους όλοι οι διεθνείς οργανισμοί είναι λάθος. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#770692
EDDIE_147 έγραψε:Να θυμίσουμε στον κόσμο ότι το 2005 ο Μάι-φρεντ Βέμπερ είχε κάνει ειδική μνεία στην Ελλάδα ως παράδειγμα ελευθεροτυπίας.


Εξαίρετα αντανακλαστικά, η εκλογική ετοιμότητα είναι εμφανής.

Καράτε λέγεται και είναι απλό. :lol:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#770695
markvag έγραψε:Είπαμε, οι RSF είναι άσχετοι και άχρηστοι και πως η λίστα που λαμβάνουν υπόψη τους όλοι οι διεθνείς οργανισμοί είναι λάθος. :rtfm:


Επειδή εγώ δεν έχω πει ποτέ κάτι τέτοιο (chίσα-chίσα το αντίθετο λέω) δεν υπάρχει λόγος να το γράφεις κάτω από το ποστ μου.
Δεν καταλαβαίνω το λόγο αυτής της παραπλάνησης που έλεγε και ένας φίλος.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#770696 Τζι το ήξερες ότι ο Ιούλιος είναι ο μήνας με τις περισσότερες εργάσιμες;