Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#350991
Chris έγραψε:Εικόνα

Facepalm

Οπου edm=ηλεκτρονικη μουσικη.


Sorry που γυρνάω τόσο πίσω... :oops:

Trollάρεις ή δεν ξέρεις τί είναι το wunderground? :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#351020
MONMAN έγραψε:Εγώ πάντως ευτυχισμένος είμαι

Για την Huffington Post δεν είμαι καθόλου σίγουρος

Λες να την κλεισει ο κολλητος;

< >
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#351546
Ο ΑΝΤ1 ανακοινώνει ότι ο Νίκος Χατζηνικολάου αναλαμβάνει την παρουσίαση του κεντρικού Δελτίου Ειδήσεων του σταθμού από τη Δευτέρα 30 Ιανουαρίου 2017.


:s_music
Άβαταρ μέλους
By g8777
#353949 Και με τον Ρουβά και με τον Ρέμο


Είναι καιρός η φιλελεύθερη παράταξη, σιγά-σιγά, να σπάσει το μονοπώλιο του αριστερού «έντεχνου» επιβάλλοντας τα δικά της πρότυπα. Η περίπτωση των δύο αυτών καλλιτεχνών, ίσως είναι η πρώτη ευκαιρία για να εκφρασθεί μια πλειοψηφία που δεν θέλει να μπει στα αριστερά καλούπια της Τέχνης. Ας το σκεφθούμε.


:s_laughat :s_laughat

Ρελανς Κουτσουμπα με Ντουβλη και Τζουλια; :s_yes Και Δια στη μεση; :hmmm: :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#353985 O Κιάμος γιατί έμεινε έξω μετά από τέτοια προσφορά στην φιλελεύθερη παράταξη; ΔΑΠ-ΝΔΦΚ και Κιάμος έχουν κάνει τόσα για τον τόπο! Τι θα ήταν η Μύκονος χωρίς αυτούς;
:protest:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#353989 Μήπως έμεινε απέξω για τον ίδιο λόγο που έμεινε και ο Θανάσης Παπακωνσταντίνου ή ο Σωκράτης Μάλαμας;

δεν ξέρω, ερωτήσεις κάνω :innocent:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#354002 Ακριβώς η ίδια δήλωση ενός κόμματος με το να συμπεριλάβει στο ψοφοδελτιο του τον Μαλαμα με την Γιωτα Γριβα. Όλοι άνθρωποι του πολιτισμού είναι.
:lol: :lol:

Το ίδιο σκεπτικό μπορεί να βρει εφαρμογή και σε άλλους τομείς :
http://www.agrinionews.gr/synantisis-pavlopoulo-ke-archiepiskopo-gia-ti-metonomasia-tis-ionias-odou-se-agiou-kosma-tou-etolou/
:s_roses

Γιατί όχι; Εδώ στη Μεσουντα έχει μαρμαρινη πλάκα για τον Βελουχιωτη. :lol: