Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#556468
Νίκος Παππάς έγραψε:
cabala10 έγραψε:να βγαινει η σια και να λεει πως το σκαι ειναι η επιτομη της ελευθεροτυπιας και της δημοκρατιας ειναι απο μονο του αφορμη οχι για βομβα για θερμοπυρηνικη να ριξουν
Αυτή την δουλειά της, το παντεσπάνι της υπερασπίζεται.
Αυτοί που την πιστεύουν;

Από το Mi A1.

ξερεις τι μου ερχεται στο μυαλο?
Άβαταρ μέλους
By corsair
#556471
Serf έγραψε:Πόσο μακακες μπορούν να είναι για να βάζουν βόμβα στο ΣΚΑΙ; Δημιουργούν κλίμα συμπάθειας προς το κανάλι



Ευτυχως δεν ειχα τετοιες παρενεργειες... Τώρα που το σκέφτομαι, και πυρηνικα να εριχναν, για μενα θα ηταν Δευτερα.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#556473
Serf έγραψε:Πόσο μακακες μπορούν να είναι για να βάζουν βόμβα στο ΣΚΑΙ; Δημιουργούν κλίμα συμπάθειας προς το κανάλι, αναγκάζουν τους υπουργούς του ΣΥΡΙΖΑ σε δηλώσεις συμπαράστασης, κτλ.



< Note >


και κάπως έτσι έφυγε η συζήτηση στα ΜΜΕ για το μακεδονικό
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#556475 καλό επικοινωνιακά δεν είναι για τον σύριζα κάτι τέτοιο, όσο για το μακεδονικό τις ψήφους που είναι να χάσουν από αυτό τις έχουν χάσει ήδη
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#556480 Βρε γίδια μιλάμε για 5kg εκρηκτικη υλη σε δημόσιο δρόμο και μου λέτε για Δευτέρες και Σιες; :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#556484
red_monster έγραψε:Βρε γίδια μιλάμε για 5kg εκρηκτικη υλη σε δημόσιο δρόμο και μου λέτε για Δευτέρες και Σιες; :dizzy:


Καλο θα ειναι να μένεις σε αυτο που διαβάζεις και μονο και να αποφευγεις τα αλματα λογικης. :s_roses
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#556486
red_monster έγραψε:Βρε γίδια μιλάμε για 5kg εκρηκτικη υλη σε δημόσιο δρόμο και μου λέτε για Δευτέρες και Σιες; :dizzy:

τι 5 εδω ο σκαι σε λιγο θα πει οτι εριξαν fusion bomb
ηδη ειναι στα 10 κιλα 22 γαμημενες λιβρες λεει ο σκαι οτι ηταν απ εξω... 22 λιβρες βγαζει 360κιλα πιεσης στα 300 μετρα για να σου φερω παραδειγμα :lol:
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#556504
corsair έγραψε:
red_monster έγραψε:Βρε γίδια μιλάμε για 5kg εκρηκτικη υλη σε δημόσιο δρόμο και μου λέτε για Δευτέρες και Σιες; :dizzy:


Καλο θα ειναι να μένεις σε αυτο που διαβάζεις και μονο και να αποφευγεις τα αλματα λογικης. :s_roses



Δεν σε αδικώ γιατί προφανώς δεν ξέρεις τους δρόμους της Αθήνας.

Πάρα ταύτα δεν είναι ανάγκη να γράφεις για να πατάς κουμπάκια :roll:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#556536 Δηλαδή τώρα που πάνε οι Αρβύλα στον ΣΚΑΙ δεν θα βλέπετε να υποθέσω; Ούτε survivor. Ούτε άλλες εκπομπές/ειδήσεις/κλπ
Άβαταρ μέλους
By Serf
#556546 Θα βλέπουμε. Αυτό δεν αλλάζει το γλοιώδες ύφος στο ενημερωτικό σκέλος του σταθμού από κάτι Πορτοσάλτε, Παπαδημητρίου, κτλ. Και νεοδημοκράτης να είσαι σου τη δίνουν στα νεύρα μετά από λίγο.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#556550 Η αλήθεια είναι ότι ο Μπάμπης μπροστά στον Πορτοσάλτε είναι ταλιμπάν ΣΥΡΙΖΑιος :lol: Κι αυτός δλδ παίζει να μην τον αντέχει σε κάποιες φάσεις.
Ο Πορτοσάλτε παίζει μπάλα σε άλλο γαλαξία
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#556553 Η αντικειμενικότητα του ΣΚΑΙ μοιάζει με τη δημοσίευση του Luben για τον Πετσίτη.