Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Serf
#604517 Παναγιωταρέα speaking... Αυτά τα λένε από την αρχή, τζάμπα χρόνο έχασα να ανοίξω το "άρθρο" να δω ποιος το έχει γράψει.

< Note 4 >
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#604525
g8777 έγραψε:
Είναι τώρα δυο μήνες που η αλλαγή του κλίματος άρχισε να κυκλοφορεί στο δρόμο. Πρώτη φορά παρατηρώ τους συμπολίτες μας πιο χαλαρούς, λιγότερο επιθετικούς, πιο φροντισμένους, σε πλήρη απόρριψη των αμπέχονων και του αφάνα style μαλλί των γυναικών, δηλαδή όσα αποτελούσαν ενός είδους σήμα κατατεθέν συριζαϊκό. /quote]


Εικόνα

Αν είναι αυτό συριζαΐσμός, sign me up. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#604526 Συριζαια είναι αυτή;

Πολύ μπαζο btw
Άβαταρ μέλους
By markvag
#604575
g8777 έγραψε:https://www.eleftherostypos.gr/apopseis/458524-allazei-to-klima/

Είναι τώρα δυο μήνες που η αλλαγή του κλίματος άρχισε να κυκλοφορεί στο δρόμο. Πρώτη φορά παρατηρώ τους συμπολίτες μας πιο χαλαρούς, λιγότερο επιθετικούς, πιο φροντισμένους, σε πλήρη απόρριψη των αμπέχονων και του αφάνα style μαλλί των γυναικών, δηλαδή όσα αποτελούσαν ενός είδους σήμα κατατεθέν συριζαϊκό. Ακόμη και στη Βουλή αν πάτε σήμερα, εκεί που βλέπαμε ενδυματολογικές επιλογές ανάλογες με εκείνες όταν πάμε το Σάββατο στη λαϊκή αγορά της οδού Καλλιδρομίου, υπερισχύουν οι γραβάτες και τα σακάκια”.


:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl

Εχουν λαλησει, βλεπουν παντου φαντασματα σαν τους ΤιΦονζι. :rtfm:

Ε Κορτο; :shifty:


Σκέψου και να ήταν πράγματι αριστερή η κυβέρνηση τι θα είχαν πάθει ορισμένοι... :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#604908 Διαδικτυακός σάλος για τη βραβευμένη ερευνήτρια Ελένη Αντωνιάδου - Τι απαντούν οι διοργανωτές

To the point αναφορά από την "Κ" :shifty:
Βγήκε η υποχρέωση :shifty: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#604914 Είμαι βέβαιος πως μια τόσο άξια επιστήμονας δεν θα μείνει χωρίς διορισμό, η ΝΔ έχει μπουκώσει με αριστεία τα πάντα. Γιατί όχι και την συγκεκριμένη; Επειδή ζηλεύουν οι συριζομαδουραίοι; Ας την διόριζαν αυτοί, αλλά μου ήθελαν τον Καρανίκα!
:x
Άβαταρ μέλους
By drdino
#604918 Γιατί είναι ΠΑΣΠίτισσα :lol: Το έχω βάλει κι εδώ: viewtopic.php?p=604915#p604915
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#604925
drdino έγραψε:Το έχω βάλει κι εδώ: viewtopic.php?p=604915#p604915


Ναι, έπιασα μόνο την ΜΜΕ διάσταση σε αυτό το θέμα :lol:
Άβαταρ μέλους
By Govus
#604935
drdino έγραψε:Γιατί είναι ΠΑΣΠίτισσα :lol: Το έχω βάλει κι εδώ: viewtopic.php?p=604915#p604915

Πρέπει να κοινοποιήθηκε ( :shifty: ) τόσο πολύ από χθες, που το κατέβασε :lol: ...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#604938
drdino έγραψε:Γιατί είναι ΠΑΣΠίτισσα :lol: Το έχω βάλει κι εδώ: https://petrolheads.gr/viewtopic.php?p=604915#p604915

Δεν έχεις μάθει τίποτε για την διεύρυνση εσύ; :x :(
Εδώ έχουμε κάνει υπουργάρα κοτζάμ Χρυσοχοϊδη, δεν θα κάναμε το κάτι παραπάνω για μια τέτοια λαμπρή επιστήμονα; Από πού κι ως πού θα ψαρεύουν στα (θολά) νερά της ΠΑΣΟΚάρας μόνον οι ΣΥΡΙΖομαδουραίοι;
:x