Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By buzak
#430564
markvag έγραψε:Βέβαια, προσωπικά δεν θέλω πιστοποιητικό κοινωνικών φρονημάτων, ούτε εκκαθαριστικό εφορίας... Απ' ότι φαίνεται όμως για κάποιους είναι απαραίτητα όταν κάνουν μία κουβέντα... :sorry: μιας και βλέπω πως είναι δύσκολο να κριθεί μία άποψη για την ορθότητά της ή όχι διαφορετικά. :sorry:

Σωστά, υπάρχουν τέτοιοι:
g8777 έγραψε:Μην μου πεταχτει κανας επιζων Δεξιος
Άβαταρ μέλους
By buzak
#430572 Δηλαδή, αυτός που δεν υπήρξε ποτέ ψεύτης, αναρωτιέται αν κάποιος άλλος υπήρξε ψεύτης...
Και οι πέτρες δεν έχουν σηκωθεί ακόμα να πέσουν πάνω του...
Αναρωτιέμαι, που λέει και κάποιο παιδάκι...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#430609
trident1971 έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Δεν θυμάμαι εδώ μέσα να έχει ποστάρει κανείς link από την Αυγή, από την άλλη το capital.gr έχει μάλλον την τιμητική του (συνήθως και τα περισσότερα δικά μου, από εκεί είναι).


Η αναζήτηση βρήκε 119 εγγραφές: avgi.gr, το capital.gr εχει 1111.
Υπαρχει φυσικα εξηγηση για αυτο.

Γιατί δεν μας δίνεις την εξήγηση;
Υπάρχουν άραγε συγκεκριμένοι χρήστες εδώ μέσα που προωθούν αυτά που γράφει ένα κομματικό όργανο;
Θα ήθελα να δω ποιοι χρησιμοποιούν την Αυγή σαν πηγή των δημοσιεύσεών τους και αν τελικά αποσκοπούν στην όποια διάδοση της προπαγάνδας του κυβερνώντος κόμματος. Εννοώ, αν κάποιος έχει βάλει ένα λινκ από την Αυγή στα Τροχαία Ατυχήματα πχ, δεν μας πειράζει, το θέμα είναι αν ένα κομματικό όργανο χρησιμοποιείται για προπαγάνδα. Γιατί από εκεί ξεκίνησε η κουβέντα νομίζω, όχι απλώς να μετρήσουμε τα λινκ και τις αναφορές, αυτό δεν λέει τίποτε απολύτως.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#430673
g8777 έγραψε:Τσουζει; :shifty: :shifty: :shifty:


:s_empathy :s_empathy :s_empathy


Εικόνα

:s_airkiss :s_airkiss :s_airkiss

Corto Maltese έγραψε:Πιο πιθανό μου φαίνεται η γιαγιά Καϊλή και ο παππούς Καϊλή φάγανε τον πρώην στην κατοχή και σερβίρανε το παραμύθι των κομμουνιστών για οικιακή χρήση. Το χάπατο παίζει και να το πίστεψε.

Γατακι Κόρτο :s_roses
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#431505
bibendum έγραψε:Εικόνα

Γιατί το συσκευασμένο ψωμί; :lol:
Ακόμη κι εγώ το έχω περιορίσει, που βαριέμαι να πάω στο φούρνο. Απλά τρώω ελάχιστο ψωμί. :oops:
Και για το γάλα υπάρχει λόγος, πάρα πολύ προτιμάνε το γιαούρτι, οι πωλήσεις του νομίζω πως ανεβαίνουν...
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#431578 Σοβιετία strikes back! :lipsealed: :help:

Εικόνα


Γι αυτό είναι σομόν οι σελίδες των FT; :ninja:
Άβαταρ μέλους
By dstou
#431605 Προβλέπω να γίνει της πόπης με την Μπριτζίτε την Μακρόν και την Περιστέρα τη Μπαζιάνα σήμερις. Θα καούν τα φλας.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#431862 http://www.kathimerini.gr/925081/article/epikairothta/politikh/pasok-to-senario-ths-aytodialyshs-kai-ta-daneia-199-ekat

Μήπως πρέπει όλοι οι υποψήφιοι της ηγεσίας του νέου φορέα να μας πουν τι ακριβώς προτίθενται να κάνουν με τα χρέη του ΠΑΣΟΚ; Ας δεσμευθούν έστω ότι ένα τμήμα της μελλοντικής χρηματοδότησης του νέου μεγάλου κόμματος που υπόσχονται, θα διατεθεί για την αποπληρωμή μέρους των χρεών (και λαθών) του παρελθόντος. Εφόσον όλοι κομίζουν το νέο και προοδευτικό, θα είναι ανακόλουθοι αν υιοθετήσουν το «δεν πληρώνω» του ΣΥΡΙΖΑ. Πόσο μάλλον όταν θα έχουν αποδεχθεί ως προίκα για την εκλογή τους και τη νέα σελίδα της Κεντροαριστεράς το όποιο εναπομείναν ποσοστό του ΠΑΣΟΚ...
:shifty: :shifty:



Σταυρο τι χαμπαρια μανα μ'; :s_bye

Ειδες τωρα που σφιγγουν τα γαλατα πως αρχισε το ροκανισμα; Ε Σταυρο μ; Με τη Λαηφω θα μεινεις στο τελος, δεν σε βλεπω καλα Σταυρο μ.