Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#375403 Ηχειαρες κάνουν κάνα 2μισαρι χιλιάρικα ...
Ένας ενισχυτής της τάξης των 50 watt και πάνω είναι οκ νομίζω

send from my Chinese op3T
Άβαταρ μέλους
By RXristos
#375423 Στεφανε μάλλον δεν ξέρει τι σου χαρίζει!!! Τα πηρες εφυγες κ βρες εναν πολυ καλο ενισχυτή να ΑΚΟΥΣ ΜΟΥΣΙΚΗ!!! Ιταλική εταιρία, βγάζει κοσμήματα σε ηχο κ εμφάνιση /ποιότητα!!!
Ρε κάτι φίλες που εχουν μερικοί!!!!

< >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#375426 Κοιτα εφοσον ειναι τετοιας αξιας δεν παιζει να τα κρατησω. Χωρια που θα με πιασει η κλασικη καταναλωτικη |λογοκρισία| να ψαχνομαι με ενισχυτες κτλ και δεν εχω λεφτα για τετοιες ιστοριες τωρα. Τ αφηνω εδω που καθονται. Γυναικες ρε πστ μου...της χαλανε το σαλονι λεει...οτι ναναι.

<
Άβαταρ μέλους
By RXristos
#375427 Εμεις ειμαστε εδω να την βοηθήσουμε... να μην της ειναι βάρος βρε παιδι μου και στεναχωριεται το κορίτσι

< >
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#375450
Deleted User 1 έγραψε:Τι μας λενε αυτα εδω? Sonus Faber λενε και ειναι καλα υποτιθεται. Μου τα χαριζει/δανειζει μια φιλη που της τα χει παρκαρει ο πατερας της και δεν τα θελει σπιτι της αλλα υποψιαζομαι θελουν βαρβατο ενισχυτη για να παιξουν και δεν ειμαι σε φαση. Εχει νοημα να τα παρω να τα βαλω πανω σε ενα παλιο Yamaha 12ετιας των 300€?

Εικόνα

<


Sonus Faber από AudiS4, Audi R8 κατηγορία και άνω φτάνει μέχρι και Veyron, τι να λέμε τώρα.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#375463 Α ωραία πάνω που έψαχνα ηχεία. Δέχομαι να τα πάρω να μην της πιάνουν χώρο :innocent:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#375477
Dimitris_P έγραψε:Α ωραία πάνω που έψαχνα ηχεία. Δέχομαι να τα πάρω να μην της πιάνουν χώρο :innocent:



Πριν τα δεις, να ξερεις οτι πουλαω τα δικα μου Anantgarde Trio Classico (σε Saphire Burma Blue)

Εικόνα

στα 200 ευρω :) , μιας και δεν ειμαι ευχαριστημενος απο την ενταση και την καθαροτητα που βγαζουν στις μεσουψηλες στο συγκεκριμενο στησιμο που εκανα (πχ στο Αλεξισφαιρο Γιλεκο της Λενας Παπαδοπουλου η σκηνη ειναι εντελως φλατ :thumbsdown: ).

Λογικα θα προσανατολιστω σε τπτ Moon Audio Titan , πεταω αυριο να παω να τα ακουσω, θα τα γονατισω με κυκλοφορια αναφορας. :eat:
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#375801 Πρώτα τα παίρνεις, τα συνδέεις, τα ακούς με ό,τι ενισχυτή έχεις και μετά ξαναρώτα. Κ.....φαρδε.... :lol:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#375866 Τον ενισχυτή εν τω μεταξύ τον έχω στο εξοχικό με ένα 5.1 της πλάκας που έχω από φοιτητής και το χω στήσει εκεί. Χαιρετίσματα...
Άβαταρ μέλους
By otso
#375898 στο παλιο φορουμ εγραφε ενα παιδι ελληνας μηχανικος στην σουηδια που ειχε απιστευτες γνωσεις , ειχε διαμορφωμενο το υπογειο και ειχε ηχεια θυμαμαι απο παλιο αμερικανικο κινηματογραφο , στο σπιτι του πηγαιναν και ακουγαν μουσικη και τα μελη της συμφωνικης ορχηστρας της πολης του . θυμαμαι που εγραφε χαρακτηριστικα οτι μπορουσες να ακουσης και την ανασα των μουσικων που επαιζαν στον δισκο .
Ασχετος αλλα τον διαβαζα γιατι ακουγα απιστευτα πραγματα , τον θυμαται κανεις;
Άβαταρ μέλους
By RXristos
#375899
Deleted User 1 έγραψε:Τον ενισχυτή εν τω μεταξύ τον έχω στο εξοχικό με ένα 5.1 της πλάκας που έχω από φοιτητής και το χω στήσει εκεί. Χαιρετίσματα...



Ακούω για 5.1...τον αφήνεις εκεί αυτόν τον ενισχυτή να συνεχίσει να κάνει διακοπές στο εξοχικό και πας και παίρνεις έναν marantz PM6005 στην "χειρότερη"/οικονομικότερη περίπτωση. Από εκεί και πέρα σκαι ιζ δε λιιιιμιτ....
Πες μας και τι θα αποφασίσει να μη σε ζηλεύουμε άδικα :rtfm: