Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#406228 Και πρέπει να φτάσουμε στο σημείο οι υπόλοιποι να αναπαραγουμε αυτή την κουραδα Μπουσσε;Επειδή ο καθένας μπορεί να ξεφτυλισει ακόμα και τον θάνατο ενός παιδιού;
Άβαταρ μέλους
By italakias
#406240 Βαρελι πινουν οι γερμαναραδες,εγω ειμαι ελλην και πινω απο κουτακι με γραβιερα ναξου για μεζε.
Αμα την γραβιερα την βουτηξεις στο μελι,αλλαζει η γευση και γινεται μεζες για τσιπουρο.
Τα ξερουν αυτα τα κολπα στα μεζεδοπωλεια;
Αρχιδια ξερουν.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#406243 Γιατί δεν ανοίγεις ένα μεζεδοπωλείο να τους πάρεις τα βρακιά; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By JBT
#406250 Για να το λες εσύ :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By JBT
#406253 Εσύ ειρωνεύεσαι λέγοντάς τα "φαγομαγαζα".

Πολύ χαζή λέξη πάντως. Πού την άκουσες και σου άρεσε τόσο;
Άβαταρ μέλους
By JBT
#406263 Κάτι σαν το πληκτρολόγιο και τα δάκτυλα ε;
Άβαταρ μέλους
By DAP
#406275
g8777 έγραψε:Και πρέπει να φτάσουμε στο σημείο οι υπόλοιποι να αναπαραγουμε αυτή την κουραδα Μπουσσε;Επειδή ο καθένας μπορεί να ξεφτυλισει ακόμα και τον θάνατο ενός παιδιού;


+10000000
Ενταξει ειπαμε να μην κρυβουμε τα σκουπιδια κατω απο το χαλι αλλα δεν ειναι αναγκη να τα βαζουμε και σε δισκο......
Άβαταρ μέλους
By xenos
#406383
dimik έγραψε:Ώπα ρε συ, γιατί με έναν φίλο σου μη ομοφυλόφιλο θα συζητούσες πως έσκισες την τάδε χθες με τόσο ανατριχιαστικές λεπτομέρειες;
Γιατί εμείς είμασταν σε φάση "ωραίο γκομενάκι, έκανε καλό κρεβάτι, απίστευτα βυζιά" αντίστοιχα "πολύ καλό παιδί ο Στέλιος, γυμνασμένος και σφιχτό κωλαράκι, μου άρεσε πολύ".


Φαντάσου ποστ του αντίστοιχου gay bihla. :help:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#406385
xenos έγραψε:
dimik έγραψε:Ώπα ρε συ, γιατί με έναν φίλο σου μη ομοφυλόφιλο θα συζητούσες πως έσκισες την τάδε χθες με τόσο ανατριχιαστικές λεπτομέρειες;
Γιατί εμείς είμασταν σε φάση "ωραίο γκομενάκι, έκανε καλό κρεβάτι, απίστευτα βυζιά" αντίστοιχα "πολύ καλό παιδί ο Στέλιος, γυμνασμένος και σφιχτό κωλαράκι, μου άρεσε πολύ".


Φαντάσου ποστ του αντίστοιχου gay bihla. :help:


Μα και ο straight bihlas δεν γράφει κάτι τραγικό :hmmm: