Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#350171
bihlas87 έγραψε:Μου αρέσει που θα βγάλω για πούλημα το scooter μου με τιμή πολύ κοντά σε αυτή που το αγόρασα
επειδή το έχω στην πένα.


bihlas87 έγραψε:...............και το βρήκα ξάπλα ευτυχώς μόνο με στραβομένη μανέτα, αν το πλύνω μπορεί να φανούν
και άλλες γρατζουνιες.



:hmmm:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#350200 Δεν μ' άρεσε που έκανα 3 ώρες για διαδρομή 15λεπτη! Έφυγα από τη δουλειά (αεροδρόμιο Θεσσαλονίκης) 12:50 έφτασα Καλαμαριά (Νταλίπη) 3 ώρες μετά... :metalo: :twisted: Sexy... :inlove:

Συνάδελφος με S3 πέρασε επίσης ένα πολύ σέξυ 3,5ωρο στον περιφερειακό με τα αμάξια να κάνουν μπαντιλίκια στις ανηφόρες και τις κατηφόρες του δρόμου... Επιβίωσε...

Δεν μ' άρεσε που έπρεπε να πάω να πάρω τον μικρό από τον παιδικό (το σχολικό δεν πήγαινε... )

Δεν μ' άρεσε που το κουνιστό της δουλειάς βαρούσε στο μποτιλιάρισμα και πως όταν βγήκα να πάρω τον μικρό μου έπεσε στο αφράτο χιόνι εκεί που πάρκαρα.

Δεν ΄μ' άρεσε που δεν το πήρα πρέφα. :s_mad

Δεν μ' άρεσε που το κατάλαβα 2 ώρες μετά και πήγα με τα πόδια μέσα στο κρύο και το χιόνι (έκανα και μία ζεϊμπεκιά, ευτυχώς χωρίς απώλειες πέραν του εγωισμού μου... :lol: ), κάπου 20 λεπτά να πάω και άλλο τόσο να γυρίσω...

Μ' άρεσε που το κουνιστό δούλευε κανονικά (ένα αρχαίο ΝΟΚΙΑ του 1835)! :metalo: Παρόλο που ήταν θαμμένο 2-2,5 ώρες στο χιόνι! :metalo: :metalo: ζμαρτοφονς κι αηδίες! :lol: :lol:

Δεν μ' άρεσε που για να μπω στην πιλοτή έπρεπε να φτυαρίσω πάγο για να πιάσει το λάστιχο... Μισή ωρίτσα καλά είναι;;; :twisted: :metalo:

Δεν μ' άρεσε πως στην πρώτη προσπάθεια να μπω (προ φτυαρίσματος) λίγο γλίστρισε το αμάξι και ακούμπησα ένα παρκαρισμένο ενός γείτονα, ευτυχώς με ταχύτητα σαλιγκαριού... :rant: Δεν ξέρω τι έπαθε η μπεμπέκα, ο άλλος σχεδόν τίποτα, θα τον πάρω τηλέφωνο άμα θέλει να του κάνω δήλωση...

Μ΄ αρέσει που αύριο δουλειά δεν έχει, μιας και δεν παίζει ούτε να βγει το αμάξι, ούτε ο δήμος να έχει καθαρίσει το κωλόστενο που μένω, ενώ ούτε λεωφορεία έχει! :metalo: :metalo:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#350215 Οτσο εχω παρατηρησει οτι ανα δευτερο ποστ ολο και ρωτας κατι για τους συμφορουμιτες. Οτσο αυτη η πολη ειναι μικρη για τους 2 μας. Οτσο θα σε περιμενω στον Κοκκινο Βραχο.
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#350235
Dodger έγραψε:
bihlas87 έγραψε:Μου αρέσει που θα βγάλω για πούλημα το scooter μου με τιμή πολύ κοντά σε αυτή που το αγόρασα
επειδή το έχω στην πένα.


bihlas87 έγραψε:...............και το βρήκα ξάπλα ευτυχώς μόνο με στραβομένη μανέτα, αν το πλύνω μπορεί να φανούν
και άλλες γρατζουνιες.



:hmmm:

Θα ισιώσψ τη μανέτα και θα το πλύνω για ναδω αν είναι πένα.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#350269
bill33 έγραψε:Mετρό δεν έχεις κοντά;

σιφτυ


Έχω... το σκάβουνε... :shifty: :shifty: Μπαίνω στο τούνελ και βγαίνω έχοντας να καλύψω 9 από τα 10χλμ για τη δουλειά, καθώς δεν πάει το μετρό στο αεροδρόμιο! :yahoo: Και δεν υπάρχει πρόβλεψη στο άμεσο μέλλον (δηλαδή την επόμενη 50ετία :lol: ) να φτάσει ως το αεροδρόμιο! :yahoo: Παγκόσμια πρωτοτυπία ακούω;;; Ναι, όντως!!! :yahoo: :yahoo:


otso έγραψε:Μαρκο με τα ποδια εισαι μακρια απο την δουλεια;


10χλμ είναι, προσωπικά δεν έχω πρόβλημα να περπατήσω 10χλμ (1,5 ώρες, το κάνω), αλλά αφενός μιλάμε ουσιαστικά για επαρχιακή οδό (χωρίς πεζοδρόμια και άλλες τέτοιες φλωριές και ταχύτητες γύρω στα 90χαω...) και αφεδύο αύριο θα έχει χιόνι και παγωνιά! :help:
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#350273 Σε πάω εγώ, αν είναι για το μεροκάματο.... :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#350300
kyr80 έγραψε:Σε πάω εγώ, αν είναι για το μεροκάματο.... :iconcool:


14 μέρες υπόλοιπο αδείας 2016 έχω, κάποια στιγμή ας πάρω καμία... :lol: :lol:


Αν επιμένεις, σε περιμένω αύριο 07:30 το πρωί στην Καλαμαριά (ξέρεις που μένω) και 16:00 στο αεροδρόμιο. Άμα θέλεις περιλαμβάνουμε και ξενάγηση στο χώρο για ειδικούς προσκεκλημένους :inlove: (αν βρω κανέναν να μου βγάλει άδεια... :lol: :lol: )

edit: Μη τυχόν και έρθεις! :rtfm: :rtfm: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#350316
markvag έγραψε:
kyr80 έγραψε:Σε πάω εγώ, αν είναι για το μεροκάματο.... :iconcool:


14 μέρες υπόλοιπο αδείας 2016 έχω, κάποια στιγμή ας πάρω καμία... :lol: :lol:


Αν επιμένεις, σε περιμένω αύριο 07:30 το πρωί στην Καλαμαριά (ξέρεις που μένω) και 16:00 στο αεροδρόμιο. Άμα θέλεις περιλαμβάνουμε και ξενάγηση στο χώρο για ειδικούς προσκεκλημένους :inlove: (αν βρω κανέναν να μου βγάλει άδεια... :lol: :lol: )

edit: Μη τυχόν και έρθεις! :rtfm: :rtfm: :lol: :lol:

Μάρκο μου έκανες την καρδιά περιβόλι. Μόνο 14 μέρες? :shifty: :shifty: :shifty:








20 μέρες υπόλοιπο το 2016 και 30 μερες το τρεχων ετος και 8 μερες υπερωριες και 7 ημερες κατι υπηρεσιασκες :inlove: να τις αφήσω? :lol:
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#350325
Thomas_C200K έγραψε:Μάρκο μου έκανες την καρδιά περιβόλι. Μόνο 14 μέρες? :shifty: :shifty: :shifty:

20 μέρες υπόλοιπο το 2016 και 30 μερες το τρεχων ετος και 8 μερες υπερωριες και 7 ημερες κατι υπηρεσιασκες :inlove: να τις αφήσω? :lol:
Άμα γράψω ημέρες "άδειας", θα πέσει πολύ κλάμα. Μετά παραιτήσεις κλπ

Πληρωμένες με αίμα βέβαια, αλλά περίπυ 180 ημέρες δεν "υποχρεούμαι" να κάνω κάτι. Γατάκια.


markvag έγραψε:edit: Μη τυχόν και έρθεις! :rtfm: :rtfm: :lol: :lol:

Φοβήθηκες, ε;;; :lol:

Geo f1 έγραψε:Παμε ρεεεεεε
Θα περασουμε και απο γαμβεττα να ριξουμε μια χιονομπαλα σε σχημα καρδιας!!!

Είσαι μακριά, αλλιώς μέσα στη νύχτα θα πηγαίναμε
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#350336
kyr80 έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:Μάρκο μου έκανες την καρδιά περιβόλι. Μόνο 14 μέρες? :shifty: :shifty: :shifty:

20 μέρες υπόλοιπο το 2016 και 30 μερες το τρεχων ετος και 8 μερες υπερωριες και 7 ημερες κατι υπηρεσιασκες :inlove: να τις αφήσω? :lol:
Άμα γράψω ημέρες "άδειας", θα πέσει πολύ κλάμα. Μετά παραιτήσεις κλπ

Πληρωμένες με αίμα βέβαια, αλλά περίπυ 180 ημέρες δεν "υποχρεούμαι" να κάνω κάτι. Γατάκια.


[

Είσαι ειδική κατηγορία και το αξίζεις. Τι να πώ και εγώ με την ραδιενέργεια γαμώ το κέρατο :rant: :rant: :rant: αν και είμαι ο μόνος που δεν κολλάει εκεί μεσα στα ρούχα :shifty: :iconcool: , με θαυμάζουν από το τμήμα που μας μετράει :lol: . Πάντως είμαι ο Hulk δε ξέρω γτ με λένε ετσι :s_laughat