Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#533443 Μου άρεσε πολύ μια νέα γνωριμία που πήγε εξαιρετικά καλά απόψε, λόγω φίλου που επέμενε να μου την γνωρίσει, διότι ξέρει ότι βάλτωσα. :innocent:

Δεν μου αρέσει που δεν ξέρω τι θα κάνω με την παλιά μου "γνωριμία" που όμως όντως αγαπώ, κοντά 10 χρόνια τώρα, αλλά υπάρχουν αντικειμενικά προβλήματα (απόσταση, λόγω τοποθέτησης - αναπληρώτρια καθηγήτρια στα Δωδεκάνησα). :sorry:

Μου αρέσει που μια ωραία (στα δικά μου μάτια τουλάχιστον), και αρκετά νεώτερη μου γυναίκα (30+), με πρόσεξε. :oops:

Δεν μου αρέσει που στα 41 μου μπαίνω σε τέτοιους ατραπούς!

Μου αρέσει που μου είπε ότι μικροδείχνω, παρά τα άσπρα μου μαλλιά. :lol:


Προβλήματα που βρήκαμε στα γεροντάματα μα τα μας... :vava:
Άβαταρ μέλους
By otso
#533463
REALZEUS έγραψε:Μου άρεσε πολύ μια νέα γνωριμία που πήγε εξαιρετικά καλά απόψε, λόγω φίλου που επέμενε να μου την γνωρίσει, διότι ξέρει ότι βάλτωσα. :innocent:

Δεν μου αρέσει που δεν ξέρω τι θα κάνω με την παλιά μου "γνωριμία" που όμως όντως αγαπώ, κοντά 10 χρόνια τώρα, αλλά υπάρχουν αντικειμενικά προβλήματα (απόσταση, λόγω τοποθέτησης - αναπληρώτρια καθηγήτρια στα Δωδεκάνησα). :sorry:

Μου αρέσει που μια ωραία (στα δικά μου μάτια τουλάχιστον), και αρκετά νεώτερη μου γυναίκα (30+), με πρόσεξε. :oops:

Δεν μου αρέσει που στα 41 μου μπαίνω σε τέτοιους ατραπούς!

Μου αρέσει που μου είπε ότι μικροδείχνω, παρά τα άσπρα μου μαλλιά. :lol:


Προβλήματα που βρήκαμε στα γεροντάματα μα τα μας... :vava:


Λεγεται προωρη αντρικη κλιμακτήριος

Παιξτο πιλοτος , καθε αεροδρομιο και αλλη.

Σοβαρα τωρα αν θελεις παιδια ,(αν δεν εχεις ηδη) μην το καθυστερεις αλλο δεν ειναι αναγκη να εισαι παντρεμμενος αν αυτο
σε αγχωνει .
Βεβαια μου κανει τρομερη εντυπωση οτι η αλλη σε κραταει 10 χρονια τωρα χωρις να σε πιεζει η γαμος η χωρισμος , εκτως αν ειναι 25αρα.

Δεν μου αρεσει που ο διας ειναι ανυπαντρος.
Άβαταρ μέλους
By sargus
#533483
REALZEUS έγραψε:
Μου αρέσει που μια ωραία (στα δικά μου μάτια τουλάχιστον), και αρκετά νεώτερη μου γυναίκα (30+), με πρόσεξε. :oops:



Είναι ωραία τονωτική ένεση για το σαραντάρη άντρα αυτό! :thumbsup:

Να σε δω να ανοίγεις θέμα για SUV λόγω επικείμενης γέννας, και τι στον κόσμο... :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#533572
red_monster έγραψε:Γενικά, Την έχουμε ξεφτιλίσει την έννοια της αγάπης


Δεν ξέρω σε τι αναφέρεσαι, αλλά όταν έχεις ζήσει με έναν άνθρωπο για χρόνια και ξαφνικά φεύγει, συνειδητοποιείς αν τον αγαπάς ή όχι. Δεν χρειάζεται βέβαια η απόσταση για να το γνωρίζεις, απλά στο επιβεβαιώνει. Γενικά καλό είναι να μην κρίνουμε ανθρώπους και καταστάσεις που δεν γνωρίζουμε...


otso έγραψε:αν θελεις παιδια


Τρελός είσαι; Εκεί συνήθως χαλούσε το θέμα με τις πρώην... εκείνες ήθελαν. :help:


otso έγραψε:Βεβαια μου κανει τρομερη εντυπωση οτι η αλλη σε κραταει 10 χρονια τωρα χωρις να σε πιεζει η γαμος η χωρισμος , εκτως αν ειναι 25αρα.


Μπα, είναι free spirit απλά, για αυτό ταιριάξαμε. Τι 25άρα βρε Ότσο μου; Από τα 15 της; Παιδεραστής δεν είμαι... :lol:


sargus έγραψε:Είναι ωραία τονωτική ένεση για το σαραντάρη άντρα αυτό!


Όντως. Εκτός αν είσαι ο Κουπέας, οπότε αυτά είναι απλά ρουτίνα... :lol:


sargus έγραψε:Να σε δω να ανοίγεις θέμα για SUV λόγω επικείμενης γέννας, και τι στον κόσμο...


Έχετε την άδεια μου να με σκοτώσετε τότε... :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#533580
REALZEUS έγραψε:
sargus έγραψε:Να σε δω να ανοίγεις θέμα για SUV λόγω επικείμενης γέννας, και τι στον κόσμο...


Έχετε την άδεια μου να με σκοτώσετε τότε... :lol:


Εικόνα

:shifty: :shifty: :svivhaha: :svivhaha: :s_biggrin :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#533599 Υπερβολές εξάλλου από τα γραφόμενα σου θυμάμαι ότι ήδη έχεις ένα σωρό οικογενειακά αυτοκίνητα στη διάθεση σου focus, 9-3, Land Rover. Μην τους ακούς αυτούς που σου λένε για suv με το παιδί δεν θα είναι καιρός για σπατάλες :lol:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#533601
REALZEUS έγραψε:

Μπα, είναι free spirit απλά, για αυτό ταιριάξαμε. Τι 25άρα βρε Ότσο μου; Από τα 15 της; Παιδεραστής δεν είμαι... :lol:



ανάλογα την ηλικία που ήσουν κι εσύ τότε, που ξέρω ότι δεν ήσουν πιτσιρικί πριν 10 χρόνια, αλλά λέμε τώρα :lol:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#533604
NiTse έγραψε:περβολές εξάλλου από τα γραφόμενα σου θυμάμαι ότι ήδη έχεις ένα σωρό οικογενειακά αυτοκίνητα στη διάθεση σου focus, 9-3, Land Rover.


Ναι, αλλά πάει το καλό... :(


QsisVTS έγραψε:ανάλογα την ηλικία που ήσουν κι εσύ τότε, που ξέρω ότι δεν ήσουν πιτσιρικί πριν 10 χρόνια, αλλά λέμε τώρα


Μα γράφω την ηλικία μου παραπάνω Γιώργο. :lol:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#533605 απλά το γράφω γιατί εγώ είμαι με τη δική μου από τα 16 της :whistlink:

τα'χω ξαναπεί την πήγαινα σχολείο, φροντιστήριο, σχολή και δουλειά :lol: