Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#351893
Pitt έγραψε:
Δεν αμφιβάλω ότι ήταν πεντανόστιμα βρε Μάρκο μου, αλλά μετράει και η παρουσίαση.
Μια καλή φωτογραφία με σωστό καδράρισμα και το κατάλληλο background τα κάνει πιό λαχταριστά, ακόμη κι αν είναι σκέτο ζυμάρι, δεν νομίζεις; :shifty:

Εικόνα



Σωστός ο μαστρο-Πιττ! :inlove:

Έχεις τηλέφωνο από την μανδάμ της φωτογραφίας, γιατί φαίνεται εξαιρετική μαγείρισα, να πάρω μερικά μαθήματα;;; :shifty: :shifty: :s_biggrin :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#351897 Απαπα! Μη περιμένεις να σου δώσω τηλέφωνο. Δεν μου αρέσει να χαλάω σπίτια... :s_no

Άσε που δεν ταιριάζετε κιόλας. Εσύ με τα πισωκίνητα, αυτή με μπροστινή κίνηση... άστα να πάνε...
Άβαταρ μέλους
By Obelix
#351987 Μου άρεσε ενα Subaru Levorg που είδα στα τούνελ της κακιάς σκάλας το πρωί.
Δεν μου άρεσε η τιμή που είδα πριν λίγο στο σάιτ τους και ότι βγαίνει μόνο cvt. (Επίσης δεν μου αρέσει που δεν έχω λεφτά για καινούργιο αυτοκινητάκι αλλά δεν γμτ)

.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#351988
Pitt έγραψε:Απαπα! Μη περιμένεις να σου δώσω τηλέφωνο. Δεν μου αρέσει να χαλάω σπίτια... :s_no

Άσε που δεν ταιριάζετε κιόλας. Εσύ με τα πισωκίνητα, αυτή με μπροστινή κίνηση... άστα να πάνε...


Απαπα... που πήγε το μυαλό του.... ένα μαθηματάκι στη μαγειρική θέλω! :innocent:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#352484 Μου αρεσε πολυ σημερα που εβαλα ενα λιθαρακι για να σωθει ενα μικρο 6χρονο παιδακι.Στιγμες εντασης κ αγωνιας ομως στο τελος της ημερας το ευχαριστω κ τα δακρυα χαρας απο την μανα ειναι η καλυτερη ανταμοιβη... :)

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By bill33
#352485
gianik έγραψε:Μου αρεσε πολυ σημερα που εβαλα ενα λιθαρακι για να σωθει ενα μικρο 6χρονο παιδακι.Στιγμες εντασης κ αγωνιας ομως στο τελος της ημερας το ευχαριστω κ τα δακρυα χαρας απο την μανα ειναι η καλυτερη ανταμοιβη... :)

Εικόνα

:thumbsup: :s_drinks :s_empathy
Άβαταρ μέλους
By elteo
#352487
gianik έγραψε:Μου αρεσε πολυ σημερα που εβαλα ενα λιθαρακι για να σωθει ενα μικρο 6χρονο παιδακι.Στιγμες εντασης κ αγωνιας ομως στο τελος της ημερας το ευχαριστω κ τα δακρυα χαρας απο την μανα ειναι η καλυτερη ανταμοιβη... :)

Εικόνα


Respect.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#352490
gianik έγραψε:Μου αρεσε πολυ σημερα που εβαλα ενα λιθαρακι για να σωθει ενα μικρο 6χρονο παιδακι.Στιγμες εντασης κ αγωνιας ομως στο τελος της ημερας το ευχαριστω κ τα δακρυα χαρας απο την μανα ειναι η καλυτερη ανταμοιβη... :)

Εικόνα


Μου έφτιαξες την βραδιά Γιάννη! :yahoo:
Ένα τεράστιο ευχαριστώ από όλους μας για την προσφορά σας!!! :s_howdy

Αν θες να μας πεις και τι έγινε, θα ήταν ευπρόσδεκτο. :)
Άβαταρ μέλους
By gianik
#352498 Αλεξανδρε λυπαμαι αλλα δεν μπορω να γραψω πολλα περισσότερα...
Πιστευω με καταλαβαινεις.. :oops:
Ενδεικτικα μονο , 6χρονο αγορακι με χτυπημα στο κεφαλι, οδηγος η μανα η οποια πασχιζε να μην κοιμηθει ο μικρος , ο οποιος εκλεινε τα ματια του, εγκλωβισμενοι στην κινηση καπου στην Καλλιροης--------> σε 4~5' στο Παιδων..

Υ.γ
Ολα τα παιδια που βοηθησαμε ,ηταν super :superman:
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#352503
gianik έγραψε:Αλεξανδρε λυπαμαι αλλα δεν μπορω να γραψω πολλα περισσότερα...
Πιστευω με καταλαβαινεις.. :oops:
Ενδεικτικα μονο , 6χρονο αγορακι με χτυπημα στο κεφαλι, οδηγος η μανα η οποια πασχιζε να μην κοιμηθει ο μικρος , ο οποιος εκλεινε τα ματια του, εγκλωβισμενοι στην κινηση καπου στην Καλλιροης--------> σε 4~5' στο Παιδων..

Υ.γ
Ολα τα παιδια που βοηθησαμε ,ηταν super :superman:

μπράβο γιάννη, αυτές οι στιγμές δεν ανταμοίβονται με τίποτα. μένουν πάντα μέσα σου... κ στα επόμενα!
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#352512 :thumbsup: για τον πιτσιρικά!

Σήμερα πάντως μέρα μεσημέρι μπούκαραν στο πατρικό του κουμπάρου μου. Πίναμε καφέ και μας πήρε στα κλάματα η μάνα του. Χαιρετίσματα ένα Rolex, χρυσαφικά κάμποσων χιλιαδων € και ένα λαπτοπ. Η ασφάλεια λέει ότι χτυπάνε αδιακρίτως κουδούνια κι αν δεν απαντήσει κανείς μπουκάρουν. Μέγα σφάλμα βέβαια που δεν είχαν καν πόρτα ασφαλείας. :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#352519 Μπράβο Γιάννη!
Έχω ζήσει τέτοιες στιγμές και καταλαβαίνω από πρώτο χέρι την αγωνία. Να 'ναι καλά τα δύο παιδιά στη μηχανή που μου άνοιξαν λίγο το δρόμο.

< >
Άβαταρ μέλους
By gianik
#352521 Ευχαριστω Jim,Scotch και λοιποι :)


@Stefan ειχε λαικη σημερα κοντα σε εκεινο το σπιτι;