Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#534658 Δεν μου αρέσει που ο μικρός συγκρούστηκε με ένα παιδάκι στο σχολείο και ήρθε μ' ένα μάτι σαν αυτό --> :vava:

:vava:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#534659
Scotch έγραψε:Δεν μου αρέσει που ο μικρός συγκρούστηκε με ένα παιδάκι στο σχολείο και ήρθε μ' ένα μάτι σαν αυτό --> :vava:

:vava:
Περαστικά στο παιδί!

Εμένα δεν μου αρέσει που θυμάται ο μικρός τα μισά από πέρσι.

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#534665
21 quadra έγραψε:Kλαίνε οι χήρες κλαίνε και οι παντρεμένες, sorry αλλά δεν μπόρεσα να συγκρατηθώ. :lipsealed: :s_howdy


elteo έγραψε:ή καλύτερα First world problems. :lol:


Μην είσαι εγκάθετοι :x
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#534668
Νίκος Παππάς έγραψε:
Scotch έγραψε:Δεν μου αρέσει που ο μικρός συγκρούστηκε με ένα παιδάκι στο σχολείο και ήρθε μ' ένα μάτι σαν αυτό --> :vava:

:vava:
Περαστικά στο παιδί!

Εμένα δεν μου αρέσει που θυμάται ο μικρός τα μισά από πέρσι.

Από το Mi A1.


Παιδιά είναι

Να τα αφήνετε να ξεχνάνε και να χτυπάνε που και που :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By edmond
#534670 Μου αρέσει που ξεκίνησε ο μικρός προνήπιο.
Δεν μου αρέσει που μας υποδέχτηκαν με μια λίστα ΝΑ με το συμπάθειο για αγορά ειδών βιβλιοπωλείου, ατομικής υγιεινής κλπ. Δημόσιο σου λέει...
Δεν μου αρέσει επίσης που μας αγγαρέψανε να πλύνουμε κουρτίνες(και καλά όποιος πιστός προσέλθει). Μέχρι και απ' αυτές ξεκρέμασα. Με την βοήθεια δυο μαμάδων :shifty: . Και αυτό μου άρεσε... :shifty: (η γυναίκα σε διπλανή αίθουσα :innocent: )
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#534678
Scotch έγραψε:Δεν μου αρέσει που ο μικρός συγκρούστηκε με ένα παιδάκι στο σχολείο και ήρθε μ' ένα μάτι σαν αυτό --> :vava:

:vava:


Ωωωω περαστικα.
Κι εγω μολις γυρισα απο το Ιασω που εβγαλε ο μικρος ακτινογραφια στον αστραγαλο που τον χτυπησε στη μπαλα.
Ευτυχως δεν ειχε τιποτα αλλα μου την εσπασε που τον φορτωσα με μια ακτινογραφια.
Εγω δε θα τον πηγαινα αλλα φταιει η 'γιατρος' της προπονησης (παπαρια γιατρος δηλαδη κατι νοσηλευτριες ειναι που εχουνε κανει σεμιναρια στις πρωτες βοηθειες) που μου ειπε καλο ειναι να βγαλετε μια ακτινογραφια.
Στο μεταξυ ο γιατρος στον Ιασω λεει κατευθειαν να βγαλουμε μια ακτινογραφια. Ωπα ρε γιατρε του λεω παιδακι ειναι λεει οτι ποναει, κανε καμμια κινηση στο ποδαρακι του να δεις. Κατευθειαν ακτινες.
Ετσι γινομαι κι εγω γιατρος. :dizzy:
Ισως στο Παιδων να τη γλυτωνε αλλα βαρεθηκα το περιμενε. Δευτερο τσαφ που εκανα. :(
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#534847 Σε καταλαβαίνω, αλλά εντάξει, μικρό το κακό. Δεχόμαστε καθημερινά τόση ακτινοβολία που, χωρίς να είμαι ειδικός, νομίζω πως είναι σταγόνα στον ωκεανό.
Περαστικά του και καλή ανάρρωση!

(γήπεδο να δει την ομάδα δηλαδή το Σάββατο γιοκ; :lol: εγώ το σκέφτομαι να πάω τον μεγάλο, να προθερμαίνεται για Μπενφίκα :lol: )
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#534850
junior gt έγραψε:
Scotch έγραψε:Δεν μου αρέσει που ο μικρός συγκρούστηκε με ένα παιδάκι στο σχολείο και ήρθε μ' ένα μάτι σαν αυτό --> :vava:

:vava:


Ωωωω περαστικα.
Κι εγω μολις γυρισα απο το Ιασω που εβγαλε ο μικρος ακτινογραφια στον αστραγαλο που τον χτυπησε στη μπαλα.
Ευτυχως δεν ειχε τιποτα αλλα μου την εσπασε που τον φορτωσα με μια ακτινογραφια.
Εγω δε θα τον πηγαινα αλλα φταιει η 'γιατρος' της προπονησης (παπαρια γιατρος δηλαδη κατι νοσηλευτριες ειναι που εχουνε κανει σεμιναρια στις πρωτες βοηθειες) που μου ειπε καλο ειναι να βγαλετε μια ακτινογραφια.
Στο μεταξυ ο γιατρος στον Ιασω λεει κατευθειαν να βγαλουμε μια ακτινογραφια. Ωπα ρε γιατρε του λεω παιδακι ειναι λεει οτι ποναει, κανε καμμια κινηση στο ποδαρακι του να δεις. Κατευθειαν ακτινες.
Ετσι γινομαι κι εγω γιατρος. :dizzy:
Ισως στο Παιδων να τη γλυτωνε αλλα βαρεθηκα το περιμενε. Δευτερο τσαφ που εκανα. :(

κοίτα υπάρχει και η πιθανότητα να μη μιλάει, μέχρι που μια μέρα θα κάνει την ακτινογραφία της ζωής του και θα του πουν (όπως εμένα)

καλά ρε φίλε τι γίνεται εδώ;;;; :dizzy:

τι γίνεται του λέω; :hmmm:

όλα τα κοκαλάκια είναι εκτός θέσης :dizzy:

ε όταν ήμουν μικρός χτυπούσα και πηδούσα από ψηλά και μου γύριζε συνέχεια το πόδι :oops: πρέπει να γίνει κάτι;

τι να γίνει, εδώ γίνεται χαμός (και φωνάζει έναν συνάδελφο του να του δείξει το αξιοπερίεργο :lol: )
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#534860
Scotch έγραψε:Σε καταλαβαίνω, αλλά εντάξει, μικρό το κακό. Δεχόμαστε καθημερινά τόση ακτινοβολία που, χωρίς να είμαι ειδικός, νομίζω πως είναι σταγόνα στον ωκεανό.
Περαστικά του και καλή ανάρρωση!

(γήπεδο να δει την ομάδα δηλαδή το Σάββατο γιοκ; :lol: εγώ το σκέφτομαι να πάω τον μεγάλο, να προθερμαίνεται για Μπενφίκα :lol: )


Όχι ρε. Του το δέσανε με έναν ελαστικό επίδεσμο, δε πρήστηκε γιατί η γιατρός προπόνησης του έβαλε κατευθείαν πάγο, μια χαρά περπατάει κουτσαίνοντας λίγο, δεν μπορεί να τρέξει προς το παρόν, σχολείο πήγε σήμερα κανονικά.
Εγώ το ήξερα ότι τα παιδιά, και καλά τραυματίστηκε ο παίκτης, τα μεγαλοποιούνε λίγο. Με φόβισε ότι είχε μελάνιασε λίγο γι'αυτό και τον πήγα αλλά ήταν από τη κλωτσιά. Περισσότερο σκέφτηκα αυτό που λέει ο Γιώργος (QsisVTS). Μήπως είναι κάτι, δεν το καταλάβουμε και του βγει μετά.
Αυτό που τον νοιάζει είναι ότι θα χάσει :hmmm: (κάτσε να δούμε γιατί έλεγε κάτι παλαβά στη μάνα του σήμερα) τον πρώτο αγώνα της χρονιάς με τον βάζελο Γέρακα την Κυριακή γιατί τον έχουνε άχτι επειδή μας παστέλωσε έξι εφτα πέρυσι :lol: :lol: :lol: . Γήπεδο Σάββατο βράδυ κανονικά.
To λέω και για τους άλλους μπαμπάδες που πανε τα παιδιά τους μπάλα: είναι πολύ βασικό να πάρουν παπουτσάκια που έχουν το καλτσάκι που δένει το αστράγαλο.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#534861 Ασε, πηρε ο δικος μου κατι τετοια περσυ, δεν εμπαινε με τπτ το ποδι μεσα... Τα αλλαξαμε.

.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#534862 E αυτός είναι ο σκοπός ρε μάστορα. Να κρατάει και τίποτα. Άμπαλος πατέρας να σου πετύχει... :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#534864 Ρε Μανταλε των φτωχων, αυτο σου λεω, δεν εμπαινε καν μέσα το ποδι....

.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#534870 Και το δικό μου 100 κιλά γαϊδούρι πως μπαίνει δηλαδή? Έτσι πρέπει να είναι. Σφιχτό! Απλά θέλει μία αποφασιστική κίνηση και μπήκε. Αν δεν του χεις τέτοια, τουλάχιστον να τα δένει τα πόδια με τέιπ.
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#534872
gianik έγραψε:Ασε, πηρε ο δικος μου κατι τετοια περσυ, δεν εμπαινε με τπτ το ποδι μεσα... Τα αλλαξαμε.

.


Η αλήθεια είναι ότι δυσκολεύεται να μπει αλλά μετά είναι οκ και αγκαλιάζει ωραία τον αστράγαλο. Είναι και λίγο ζεστά για τώρα αλλά το Χειμώνα ίσως είναι και καλό αυτό.
Αλλιώς ναι δέσιμο. Στο μεταξύ τα πιτσιρίκια τα μ@λ@κισμένα παίζουνε για θάνατο. Άθελά τους βέβαια αλλά δεν υπολογίζουνε τίποτα. Ακόμα και στα διπλά της προπόνησης.