Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#533614
REALZEUS έγραψε:
red_monster έγραψε:Γενικά, Την έχουμε ξεφτιλίσει την έννοια της αγάπης


Δεν ξέρω σε τι αναφέρεσαι, αλλά όταν έχεις ζήσει με έναν άνθρωπο για χρόνια και ξαφνικά φεύγει, συνειδητοποιείς αν τον αγαπάς ή όχι. Δεν χρειάζεται βέβαια η απόσταση για να το γνωρίζεις, απλά στο επιβεβαιώνει. Γενικά καλό είναι να μην κρίνουμε ανθρώπους και καταστάσεις που δεν γνωρίζουμε...

.


Έχεις δίκιο σε αυτό που λες.
Μπορείς βέβαια να της δείξεις το παραπάνω μήνυμα να πάρεις και μια δεύτερη γνώμη από άνθρωπο που γνωρίζει από πρώτο χέρι την κατάσταση :roll:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#533625 Φαντάζομαι ότι το πας στο "ότι αν σε αγαπούσε δεν θα έφευγε" κλπ. Αλλά δεν μίλησα για το τι νιώθει εκείνη (που το ξέρω και ξέρω γιατί έφυγε - καθαρά οικονομικοί λόγοι, ειδικά τώρα που αναγκάζομαι να κλείσω την επιχείρησή μου), αλλά για το τι νιώθω εγώ. Αν μου επιτρέπεις, ξέρω καλύτερα τι νιώθω από ότι νομίζεις ότι ξέρεις εσύ για μένα...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#533631 @Realzeus
Το πιο δυσαρεστο παντως που εγραψες ειναι για τη δουλεια..
Τι θα κανεις ;εχεις αποφασισει;

.
Άβαταρ μέλους
By Serf
#533642
REALZEUS έγραψε:Άπασες οι περιπτώσεις ανοιχτές, Γιάννη... :s_dunno
Δικαίωμα επαναφοράς στο στράτευμα έχει αξιωματικός που το γύρισε σε πολίτης κάποια στιγμή;

< Note >
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#534017
REALZEUS έγραψε:Φαντάζομαι ότι το πας στο "ότι αν σε αγαπούσε δεν θα έφευγε" κλπ. Αλλά δεν μίλησα για το τι νιώθει εκείνη (που το ξέρω και ξέρω γιατί έφυγε - καθαρά οικονομικοί λόγοι, ειδικά τώρα που αναγκάζομαι να κλείσω την επιχείρησή μου), αλλά για το τι νιώθω εγώ. Αν μου επιτρέπεις, ξέρω καλύτερα τι νιώθω από ότι νομίζεις ότι ξέρεις εσύ για μένα...



Λάθος φαντάζεσαι.
Η ένσταση μου ότι είναι οξύμωρο να επικαλείσαι πραγματική αγάπη όταν πετάς από τη χαρά σου που σε πρόσεξε μια πιτσιρίκα ενώ δηλώνεις βαλτωμένος με την τωρινή σου κατάσταση
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#534037 Πρέπει να ισχύει. Έτσι μου είπαν και αυτό κατάλαβα και από τα stories που έβλεπα. Εγώ για καλή μου τύχη (μάλλον) ακύρωσα τελευταία στιγμή για να "συμπαρασταθώ" σ' ένα φίλο που τον παράτησε η γυναίκα μία βδομάδα πριν το γάμο! :svivhaha: Guzel ειδικά Σάββατο που είδα πρέπει να ήταν τραγωδία. Εγώ είχα κλείσει Laluz πάντως.

Α επίσης και στο Ρέμο την Παρασκευή στο Nikki ήταν ψιλοχάλια έμαθα. Nammos των φτωχών φάση. :slap:
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#534049
Deleted User 1 έγραψε:Πρέπει να ισχύει. Έτσι μου είπαν και αυτό κατάλαβα και από τα stories που έβλεπα. Εγώ για καλή μου τύχη (μάλλον) ακύρωσα τελευταία στιγμή για να "συμπαρασταθώ" σ' ένα φίλο που τον παράτησε η γυναίκα μία βδομάδα πριν το γάμο! :svivhaha: Guzel ειδικά Σάββατο που είδα πρέπει να ήταν τραγωδία. Εγώ είχα κλείσει Laluz πάντως.

Α επίσης και στο Ρέμο την Παρασκευή στο Nikki ήταν ψιλοχάλια έμαθα. Nammos των φτωχών φάση. :slap:



Αυτό λέγετε δώρο από το θεό :lol:

Και Laluz τα ίδια :thumbsdown:

2-3 κοκτέιλ στα Μπικίνια και μέχρι εκεί :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#534654 Δε μου αρέσει από την προηγούμενη εβδομάδα που λόγω αυστριακής προεδρίας στην Κομισιόν πήζει η είσοδος στο πάρκινγκ του UNOcity (κοινή είσοδος με τις συνεδριακους χώρους που τα λένε) με άπειρα περιπολικά και κατάμαυρα πρεμιουμ...:-(
Face control από τους διάσπαρτους πολισμανους κάνα δυο τετράγωνα πριν φτάσω καν....