Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By DAP
#513830
QsisVTS έγραψε:Μου αρέσει που άυριο θα παίξω μπάνιο μέχρι να γίνω κατάμαυρος θα ετοιμαστώ για κάνα 6ωρο τουλάχιστον στη θάλασσα

φέτος πλάκα πλάκα έχω αρχίσει από πολύ νωρίς και έχω ήδη μαύρισμα αυγούστου, ούτε που θέλω να φανταστώ τι θα γίνει τον αύγουστο


Γιατι τοση μεγαλη εκτιμηση/προτιμηση στο μαυρισμα; Προσθετει ποντους στη γοητεια; :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#513837
belgarion έγραψε:
224v έγραψε:Μου αρέσει τώρα που ήρθα στο νοσοκομειο του Ερυθρού Σταυρου που εβαλαν τάξη στην διαδικασία εισαγωγής. Πας στη γραμματεία με το ΑΜΚΑ, σου δείνει χαρτί, πας στον γιατρό Διαλογής, λες τι εχεις αυτός συμπληρώνει τη φόρμα και παίρνεις αριθμο προτεραιότητας... για αυτό που θελεις... Αυτονόητα βέβαια αλλά δεν ηταν έτσι 2 μηνες πριν....

.
Περαστικά εύχομαι! Έτσι πάντως δουλεύουν τα επείγοντα και στα εδώ νοσοκομεία.

< >


Ευχαριστω για την ευχη, και χαιρομαι που και σε αλλα νοσοκομεια δουλευει σωστα το συστημα, απλα Στον Ερυθρο εδω στο κεντρικο νοσοκομειο ητν χυμα... πηγαινες κατ' ευθεια στον τμημα που σε ενδιεφερε, αφηνες το ονομα σου και περιμενες να φωναξουν απλα εξω απο την πορτα ο καθενας ανοιγε και ρωταγε.. και γενικα δεν ηξερες με τη σειρα σου τι γινιτανε.. Οι γιατροι ομως ηταν παντα ενταξει με τιους ασθενεις... ασχετος καταγωγης και χρωματος απο οτι εχω δει ...
Άβαταρ μέλους
By sargus
#513847
REALZEUS έγραψε:
Δεν μου αρέσει που ξεκίνησε η ζέστη. :s_mad :s_mad :s_mad


Άστα! Αυτό σκεφτόμουν κ εγώ σήμερα: πως θα βγάλουμε τους επόμενους 3 μήνες :lol: !
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#513859 Εμένα μου άρεσε, και μάλιστα πολύ, ότι ξεκίνησε η ζέστη. Και όντως σήμερα είχε δυνατή ζέστα. :iconcool:

Μου άρεσε που είδα αυτοκίνητα με λαουτζίκο που πηγαινοήρθε σε παραλίες, αν κι εμείς δεν προλαβαίνουμε ακόμα. :(

Καλό καλοκαίρι, πάντα τέτοια. :inlove: :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#513862
sargus έγραψε:
REALZEUS έγραψε:
Δεν μου αρέσει που ξεκίνησε η ζέστη. :s_mad :s_mad :s_mad


Άστα! Αυτό σκεφτόμουν κ εγώ σήμερα: πως θα βγάλουμε τους επόμενους 3 μήνες :lol: !


Κρύα μπύρα, air con και πολλά κρύα ντους. Δεν βλέπω άλλον τρόπο. :s_dunno
Είχα και job offer από Κύπρο. Από Νοέμβρη μέχρι Μάρτη μπορεί... :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By otso
#513895 η ζωη πανω απο 26 C ειναι κολαση . οποιος πιστευει οτι η ζωη ειναι ωραια με 36 (ομορφο καλοκαιρακι και αλλες μπουρδες)
τον περιμενω για σκαλισμα.
ΑΡΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#513900
otso έγραψε:η ζωη πανω απο 26 C ειναι κολαση . οποιος πιστευει οτι η ζωη ειναι ωραια με 36 (ομορφο καλοκαιρακι και αλλες μπουρδες)
τον περιμενω για σκαλισμα.
ΑΡΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.


Παμε Σουηδια!!
Διαβαζω βιβλιο με τον Fabian Risk και εχω παυλωσει.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#513914 Το ιδανικό για μένα θα ήταν κάθε Μάρτη Απρίλη ------> απόσπαση σε νησάκι , παρέα με την φαμίλια και επιστροφή στην Αθήνα γύρω στον Οκτώμβρη...
Δουλειά--->ψάρεμα---->κολύμπι----φαγητό---->ύπνος και ξαναμανά τα ίδια...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#513924
Anonymous Founder έγραψε:Βλέπω η κουβέντα κρύο vs. ζέστη δεν τελειώνει ποτέ. :vava:


Στηνε τελειωνω εγω αμεσως. :s_airkiss

gianik έγραψε:Το ιδανικό για μένα θα ήταν κάθε Μάρτη Απρίλη ------> Εικόνα


:s_roses :s_roses :s_roses :s_roses




























































Post credits scene:












































Εικόνα



ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ :twisted:


































easter egg:

While fapping, press E,D,D,I,E



Εικόνα Οχι που δεν ΘΑ ΠΟΝΑΣ. :s_roses