Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#593558
edmond έγραψε:
Focusman91 έγραψε:Μ αρέσει που κάθε φορά που επισκέπτομαι Δημόσια σχολεία του Περιστερίου. διαπιστώνω
-καθαρες αίθουσες και προαύλιους χώρους
-ασανσερ
-απουσια γκράφιτι
-ζωηρα χρώματα
-ανεμιστηρες.

< Note >

Παχατουρίδης μαναμ'
Μάζεμα σκουπιδιών twice a day και άλλα πολλά.


Εδώ σε παλαιότερη συνέντευξή του στον ΑΝΤ1...


Εικόνα

:s_biggrin :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#594656 Μου αρέσει που κ επίσημα πλέον αναρτήθηκε στο site της πόλης που μένω εδώ πάνω πως επιτρέπεται να κυκλοφορεί το diesel euro 5 μέσα στην πόλη έως ότου εκδικαστεί η έφεση. 1 Σεπτεμβρίου ήταν η κομβική μέρα. :yahoo:

Αναμενόμενο αλλά πολλοί αντάλλαξαν ήδη τα diesel τους υπό το βάρος της πρώτης απόφασης.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#594677
PeterPan έγραψε:Μου αρέσει που κ επίσημα πλέον αναρτήθηκε στο site της πόλης που μένω εδώ πάνω πως επιτρέπεται να κυκλοφορεί το diesel euro 5 μέσα στην πόλη έως ότου εκδικαστεί η έφεση. 1 Σεπτεμβρίου ήταν η κομβική μέρα. :yahoo:

Αναμενόμενο αλλά πολλοί αντάλλαξαν ήδη τα diesel τους υπό το βάρος της πρώτης απόφασης.

:thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown:
Tα ντίζελ πρέπει να απαγορευτούν, πονηρά πονηρά σε όσους δρόμους τα κόψανε μειώθηκε η κίνηση και αυξηθηκαν οι θέσεις πάρκινγκ.
Στην Φρανκφουρτη τους πιέζουν, αλλά οι αλήτες θέλουν να προσθέσουν ποδηλατολωρίδα :rant: :rant: :rant: :rant: ενώ υπάρχει. Αλλά και παλι θα μειωθει η κίνηση οπότε δεν με απασχολεί :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#594708
Thomas_C200K έγραψε:
PeterPan έγραψε:Μου αρέσει που κ επίσημα πλέον αναρτήθηκε στο site της πόλης που μένω εδώ πάνω πως επιτρέπεται να κυκλοφορεί το diesel euro 5 μέσα στην πόλη έως ότου εκδικαστεί η έφεση. 1 Σεπτεμβρίου ήταν η κομβική μέρα. :yahoo:

Αναμενόμενο αλλά πολλοί αντάλλαξαν ήδη τα diesel τους υπό το βάρος της πρώτης απόφασης.

:thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown:
Tα ντίζελ πρέπει να απαγορευτούν, πονηρά πονηρά σε όσους δρόμους τα κόψανε μειώθηκε η κίνηση και αυξηθηκαν οι θέσεις πάρκινγκ.
Στην Φρανκφουρτη τους πιέζουν, αλλά οι αλήτες θέλουν να προσθέσουν ποδηλατολωρίδα :rant: :rant: :rant: :rant: ενώ υπάρχει. Αλλά και παλι θα μειωθει η κίνηση οπότε δεν με απασχολεί :iconcool:


Γιατί μόνο τα diesel και όχι και τα βενζίνης; Επειδή η Μερκα ειναι βενζίνη; Γιατί δε σου αρέσουν οι ποδηλατόδρομοι μέσα στην πόλη; Τι φάση;
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#597920 δεν μου αρεσε που εμαθα μολις σημερα,τον τροπο που πεθανε νεοτατη πελατισα μου. :(

https://www.protothema.gr/greece/articl ... -44hronis/
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#597945 Το "άρθρο" είναι στα όρια της αγωγής. Αν ήμουν συγγενής της, ειλικρινά δεν ξέρω τι θα έκανα διαβάζοντας κάτι τέτοιο.
Κρίμα για την γυναίκα.
Άβαταρ μέλους
By GTS
#597949
dimviii έγραψε:δεν μου αρεσε που εμαθα μολις σημερα,τον τροπο που πεθανε νεοτατη πελατισα μου. :(

https://www.protothema.gr/greece/articl ... -44hronis/


Για να κανει κατι τετοιο καποιος θα πρεπει να εχει προβλημα, καπου θα φαινονταν αυτό (υπαρχει πολύ κοσμος με ψυχιατρικα προβλήματα). Αν το εχει κανει καποιος λογικα θα το βρει η αστυνομια.
Τελευταία επεξεργασία από GTS και 31 Ιούλ 2019, 23:15, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By drdino
#597961 Λίγο σέβας ρε άνθρωπε, τι τρελός λες; Με μια μολυβιά βγάζεις συμπέρασμα παρακάμπτοντας ολόκληρη επιστημη; Κατάθλιψη μπορεί να είχε η γυναίκα.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#597965 παντως επειδη την γνωριζα πανω απο 10 χρονια,και ειχαμε περασει δεκαδες ωρες συζητωντας,δεν καταλαβαινες με τιποτα οτι εχει καποιο θεμα με καταθλιψη ας πουμε.
Εξωστρεφης,μεσα στη χαρα,ευδιαθετη.
τελικα ποτε δεν μπορεις να ξερεις ,τι κρυβει μεσα του ο καθε ανθρωπος.
κριμα...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#597972
drdino έγραψε:Λίγο σέβας ρε άνθρωπε, τι τρελός λες; Με μια μολυβιά βγάζεις συμπέρασμα παρακάμπτοντας ολόκληρη επιστημη; Κατάθλιψη μπορεί να είχε η γυναίκα.


Σύν ένα, είπα μήν γράψω παρορμητικα γιατί θα έπεφταν καντήλια.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#597974
dimviii έγραψε:παντως επειδη την γνωριζα πανω απο 10 χρονια,και ειχαμε περασει δεκαδες ωρες συζητωντας,δεν καταλαβαινες με τιποτα οτι εχει καποιο θεμα με καταθλιψη ας πουμε.
Εξωστρεφης,μεσα στη χαρα,ευδιαθετη.
τελικα ποτε δεν μπορεις να ξερεις ,τι κρυβει μεσα του ο καθε ανθρωπος.
κριμα...

Ποτε δεν ξέρεις τι κουβαλά ο άλλος .
:(
Άβαταρ μέλους
By GTS
#597976
drdino έγραψε:Λίγο σέβας ρε άνθρωπε, τι τρελός λες; Με μια μολυβιά βγάζεις συμπέρασμα παρακάμπτοντας ολόκληρη επιστημη; Κατάθλιψη μπορεί να είχε η γυναίκα.


Eννοουσα οτι για να αυτοκτονησει καποιος εχει ψυχιατρικα προβληματα (εστω το τρελλος ειναι υπερβολικο). Καταθλιψη ειναι ψυχιατρικο. Ελαφρες περιπτωσεις ειναι γεματο στην Ελλαδα. Παντως αν πραγματι αυτοκτονησε τελειως καλα δεν θα ηταν. Διαβασε λιγο τι λενε οι ψυχιατροι γιαυτο το θεμα.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#597978 εμένα για κάποιο λόγο μου δίνει την αίσθηση ότι υπάρχει έγκλημα (όσο κατάφερα να διαβάσω αυτό το άρθρο με τον τρόπο που ήταν γραμμένο)

λογικά θα εξιχνιαστεί αν έχει γίνει κάτι τέτοιο, συνήθως εξιχνιάζονται