Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#591092
dimviii έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:dim :lipsealed:
Σε ποια περιοχή το ξενοδοχείο αν επιτρέπεται; Ξενοδοχείο ξενοδοχείο ή δωμάτια;

Koκκινη Χανι η περιοχη,διπλα στη Χερσονησο στο νομο Ηρακλειου
συγκροτημα δωματιων με πισινα πουλ μπαρ, και με πολυ καλες κριτικες στο μπουκινγκ.
Εν τω μεταξυ κοιταω τα εκτυπωμενα χαρτια που ειχα απο το μπουκινγκ,στις παροχες λεει για ερκοντισιον,πουθενα για χρεωση.
Στο wi-fi ας πουμε λεει οτι ειναι δωρεαν.
Θα το ξεχασαν φαινεται...



Τωρα που ειπες αιρκοντισιο κατσε να κατεβασω 2 κλικ κατω την ενταση, ξυλιασα. :s_crazy

Δεν το καταλαβα κιολας τοσο αθορυβο που ειναι. :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#591106
Focusman91 έγραψε:
diplomat έγραψε:
Focusman91 έγραψε:Απ' την άλλη η μάνα διοριστηκε και εμένα θα μου μείνει χρόνος για να διαβάσω για την εξεταστική. Κάτι είναι κι αυτό!


Σειρούλα του '91 μοιράζομαι τον πόνο σου.

Λίγο ακόμη έμεινε. :s_coffee
Ρε δεν την παλεύω... Γυρνάω μετά τη δουλειά με κεφάλι καζάνι και σκέφτομαι ότι πρέπει να διαβάσω και με πιάνει καταθλιψαρα....
Εν τω μεταξύ δεν μ α ρεσει που λόγω των εκλογών μας αλλάξανε ένα μάθημα και δίνουμε 4 μαθήματα μέσα σε 9 μερες.

Και τα χα φτιάξει τόσο ωραία στο μυαλό μου!!

< Note >

κι εγώ τα είχα φτιάξει ωραία στο μυαλό μου την τελευταία εξεταστική μου, θα έδινα τα μαθήματά μου όμορφα απλωμένα μες στο μήνα και ένας μήνας κενό πριν το στρατό

αλλά τελικά αφού μεταξύ άλλων έφτασα μέχρι τον πειραιά για να διαπιστώσω ότι απεργούν (η ανακοίνωση βγήκε όταν ήμουν στο δρόμο) μαζί με κάτι άλλες καταλήψεις και συνεχείς αλλαγές που πάντα αφορούσαν αυτά που χρώσταγα :rant: έδωσα τα 3 τελευταία μαθήματα σε λιγότερο από 24 ώρες (17:00-20:00 το ένα 09:00-11:00 την επομένη το δεύτερο και καπάκια 11:15 με 13:15 το τρίτο) και μετά από 5 μέρες φαντάρος :vava:

ευτυχώς που τα πέρασα και περισσότερο ευτυχώς που πρόλαβα να τα δώσω, στο κέντρο έπεφτε κλάμα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#591120
g8777 έγραψε:
Τωρα που ειπες αιρκοντισιο κατσε να κατεβασω 2 κλικ κατω την ενταση, ξυλιασα. :s_crazy

Δεν το καταλαβα κιολας τοσο αθορυβο που ειναι. :s_dunno


καλησπερα σας μια παραγγελια μπορω να κανω?
Βεβαιως σας ακουω.
Μια μαργαριτα μικρη 6 τεμαχιων,μια σεφ και μια κοκα 1,5 λιτρου.
Αααα στις μικρες πιτσες δεν κανουμε ντελιβερυ.


:s_crazy
Άβαταρ μέλους
By bill33
#591121
dimviii έγραψε:
g8777 έγραψε:
Τωρα που ειπες αιρκοντισιο κατσε να κατεβασω 2 κλικ κατω την ενταση, ξυλιασα. :s_crazy

Δεν το καταλαβα κιολας τοσο αθορυβο που ειναι. :s_dunno


καλησπερα σας μια παραγγελια μπορω να κανω?
Βεβαιως σας ακουω.
Μια μαργαριτα μικρη 6 τεμαχιων,μια σεφ και μια κοκα 1,5 λιτρου.
Αααα στις μικρες πιτσες δεν κανουμε ντελιβερυ.


:s_crazy

Πες του να την κόψει στα 8 :rtfm: :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By elteo
#591122
dimviii έγραψε:
g8777 έγραψε:
Τωρα που ειπες αιρκοντισιο κατσε να κατεβασω 2 κλικ κατω την ενταση, ξυλιασα. :s_crazy

Δεν το καταλαβα κιολας τοσο αθορυβο που ειναι. :s_dunno


καλησπερα σας μια παραγγελια μπορω να κανω?
Βεβαιως σας ακουω.
Μια μαργαριτα μικρη 6 τεμαχιων,μια σεφ και μια κοκα 1,5 λιτρου.
Αααα στις μικρες πιτσες δεν κανουμε ντελιβερυ.


:s_crazy

Είδες τα κοπέλια.....

:shifty:



Edit διαφήμιση της dominos

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#591125 Ελπιζω την κοκα 1,5 λιτρου να την θες για να ξεβουλωσεις την αποχετευση απο τις τριχες εφηβαιου της γιαγιας που εμεινε πριν.

:omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg:


εκτος αν εννοουσες κιλό.

:metalo:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#591126
diplomat έγραψε:

Κεφαλλονίτης είναι ο εν λόγω φίλος (από μαρκόπουλο και ακούει στο σπανιότατο όνομα γεράσιμος). :shifty:

ε είναι στο dna μάλλον και ας είχε η μάνα του αλλεργία
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#591271
g8777 έγραψε:Ελπιζω την κοκα 1,5 λιτρου να την θες για να ξεβουλωσεις την αποχετευση απο τις τριχες εφηβαιου της γιαγιας που εμεινε πριν.

:omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg:


εκτος αν εννοουσες κιλό.

:metalo:


εχουμε συνεχεια.
επειδη το ερκοντισιον πρεπει να εχουν να συμπληρωσουν φρεον απο τοτε που το εβαλαν,εβγαζα την καρτα την αφηνα στην υποδοχη για να δουλευει οσο λειπω.
Σημερα ειχαν μπει στο δωματιο(3η ημερα για να αλλαξουν σεντονια προφανως) και εβγαλαν την καρτα.Δεν την αφησαν καν στο δωματιο,ελειπε.
Γυρναω και λεω ωραια θα εχει λιγη δροσια να την πεσουμε για εναν υπνακο το μεσημερι.
Μπαινω μεσα φουρνος.
Τρελαινομαι,κατεβαινω κατω στη ρεσεψιον κανεις.
Παω στο μπαρ στην πισινα οπου ηταν εκει,και εγινε το ελα να δεις,επιτηδες βεβαια μπροστα σε ολους τους πελατες.
Αστοδιαλο μπουρδελα.


εντιτ ξεχασα να πω πως σεντονια δεν αλλαξαν,ουτε τα χθεσινα αποφαγια πηραν,την καρτα γαμω το σπιτακι τους την εβγαλαν μην καψει παραπανω γτμπτπ.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#591313 @dimv8
το ελαχιστο που πρεπει να κάνεις είναι η κριτική στο booking.com.. :iconcool: (γράψτα και στα αγγλικά...) ..
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#591314 Εγώ έχω χάσει εδώ και κάνα μήνα το κοντρόλ του κλιματιστικού και παίζω με το κινητό :hmmm:

Άντε μετά να μην ξαναπάρω κινέζο
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#591324
g8777 έγραψε:Μ ' αρεσει

Εικόνα

η λειτουργια "Απαλο αερακι"

:inlove: :inlove: :inlove: :inlove:


Εεεεετσι τζι μου.
Πολυ καλα σε κλιματιστικα :whistlink:
Ενιοτε τα βγαζουν και σε ταξι :lol:
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#592008 Μου αρέσει που πήγα το τουτούνι για πλύσιμο μετά από 2-3 χρόνια (εννοώντας ότι δεν το έπλυνα εγώ).

Δε μου αρέσει που στη μόνη πικούλα που έβγαλα δεν πολυφαίνεται αυτό. :lol:

Εικόνα

Intermission: γήπεδο στη νέα φιλατέ - λφειA. :inlove:

Δε μου αρέσει που για να φτάσω στο event του σπιτιού στο γάμο που πήγα προχθές (εξ ου και το πλύσιμο :s_blush ) έπρεπε να ανέβω σε χώμα και κατσάβραχα (στράφι το πλύσιμο :s_dunno ):

Εικόνα

Τσέκαρα κατόπιν τις ζάντες, δε φαίνεται να αποκόμισα κάποιο chip, (θα έπεφτε ΠΟΛΥ καντήλι), ίίίσως μια-δυο μικρές αμυχές.