Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#349033 ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ που γνώρισα σήμερα κάποιους συμφορουμίτες, από τον μικρότερο ηλικιακά 224 έως τον μεγαλύτερο (νομίζω) Busso και φυσικά τον εκ Κομοτηνής ορμώμενο bihla :metalo:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#349058 Μου άρεσε το θέατρο σήμερα,(Ολόκληρος ο Σαίξπηρ σε μια ώρα ) γέλασα πολύ .
Δεν μου αρέσει που με τον κολοκαιρο, κατέληξα να έχω παππού και γιαγιά στο Νοσοκομείο(τουλάχιστον έχουν μόνο έναν όροφο διαφορά και είναι σταθερή η κατάσταση τους), το Μιατα έμεινε από μπαταρία και αύριο πρέπει να κάνω 120 χιλιόμετρα πήγαινε έλα στο βουνό με ποιος ξέρει πόσο πάγο...

.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#349155 Δε μ'αρέσει το τραγικό bug στην εργονομικη σχεδίαση του c5 , έχει ένα μικρό κενό ανάμεσα στη δεξιά μεριά καθίσματος οδηγού και τον τεμπέλη, εκεί που είναι η βάση για τη ζώνη ασφαλείας.
Τόσο μικρό που το χέρι δεν μπαίνει αλλά αρκετά μικρό να σου πέσει το μικρό τηλεχειριστήριο της γκαραζοπορτας.....
Άντε βρες το μετά, το κάθισμα τέρμα εμπρός και πίσω μέχρι να πέσει κάπου....συνήθως κάπου θα μαγκωσει εξηγεί η στον του καθίσματος....
Μου το ρούφηξε σήμερα το πρωί, προσπάθησα κάνα δύο λεπτά ανεπιτυχώς και το παράτησα για το απόγευμα γγγκρρρρ :-(
Άβαταρ μέλους
By g8777
#349162 Δεν ειναι bug. Δεν ειναι προνομιο του C5. Δεν χανεις μονο το τηλεκοντρολ (προχτες βρηκα ενα 500ρικο, το νομισμα that is). Δεν εχεις χασει και συ μονο το τηλεκοντρολ, πιθανοτατα θα βρεις και κερματα.
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#349661 Δεν μου αρέσει που γύρισα σπίτι μετά από 6 μέρες και παίζει να έχει 5 βαθμούς στο δωμάτιο.
Μου αρέσει που έχω 3 μπουκάλια βότκα στην κατάψυξη από την πρωτοχρονιά για να να με ζεστάνουν
μέχρι να ζεσταθεί το δωμάτιο (όχι, δεν θα τα πιω όλα προφανώς :lol:)
Δεν μου αρέσει που θα βγάλω την αυριανή μέρα με 4.5 ώρες ύπνο και πονοκέφαλο από τα ανωτέρω
ξύδια, χωρίς αυτοκίνητο για να κινηθώ, οπότε θα καταφύγω σε ενδυμασία αστακού και scooter με -5.
Μου αρέσει που θα βγάλω για πούλημα το scooter μου με τιμή πολύ κοντά σε αυτή που το αγόρασα
επειδή το έχω στην πένα.
Μου αρέσει που σε λίγες μέρες, αν όλα πάνε καλά, θα οδηγάω ένα RX-8, ένα όχημα που το έχω στο
bucket list μου από την εφηβεία όπως το Tuono που αγόρασα πέρυσι :yahoo:
Μου αρέσει που κολλητός μου χωρισμένος (από γάμο) εδώ και 1 χρόνο άρχισε να βγαίνει με μία
γκόμενα οπότε θα ησυχάσει το κεφάλι μας λίγο αφενός :lol: και αφετέρου η τύπισσα έχει μια
κολλητή 22 χρονών να την πιείς στο ποτήρι μου μου την ετοιμάζουν για κονέ.
4 στα 6, καλά δεν είμαι?
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#349667
Dodger έγραψε:ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ που γνώρισα σήμερα κάποιους συμφορουμίτες, από τον μικρότερο ηλικιακά 224 έως τον μεγαλύτερο (νομίζω) Busso και φυσικά τον εκ Κομοτηνής ορμώμενο bihla :metalo:

Το θέμα είναι να βρίσκεις τρόπους να νιώθεις μικρότερος, σε λιγότερους από 5 μήνες κλείνω τα 30,
αν όμως βρω ένα πιπίνι 22 χρονών θα νιώθω το πολύ 25.
21 quadra έγραψε:Πρόσεχε τους πάγους με το σκούτερ.

Με scooter δεν φανταζόμουν ότι θα πέσω ποτέ, έλα όμως που το πάρκαρα με 8 μποφόρ κάθετα στον
άνεμο και το βρήκα ξάπλα ευτυχώς μόνο με στραβομένη μανέτα, αν το πλύνω μπορεί να φανούν
και άλλες γρατζουνιες.