Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By elvet
#454072
REALZEUS έγραψε:Φυσικά και είναι γιορτή και επίσημη αργία η Boxing Day και μάλιστα μεταφέρεται αν πέφτει σε ΣΚ: https://en.wikipedia.org/wiki/Boxing_Day

Επίσης μόνο εσείς μου φαίνεται μαγειρεύεται. Οι περισσότερο τρώνε τα της προηγουμένης. :lol:

Επίσημη αργία, αλλά τα μαγαζιά ανοιχτά και όλοι για ψώνια :lol: :lol: μόνο στην Αγγλία :lol:
Και μαγειρεύουμε και κερνάμε!
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#454073
elvet έγραψε:
REALZEUS έγραψε:Φυσικά και είναι γιορτή και επίσημη αργία η Boxing Day και μάλιστα μεταφέρεται αν πέφτει σε ΣΚ: https://en.wikipedia.org/wiki/Boxing_Day

Επίσης μόνο εσείς μου φαίνεται μαγειρεύεται. Οι περισσότερο τρώνε τα της προηγουμένης. :lol:

Επίσημη αργία, αλλά τα μαγαζιά ανοιχτά και όλοι για ψώνια :lol: :lol: μόνο στην Αγγλία :lol:
Και μαγειρεύουμε και κερνάμε!

Γιατι κλεβεις;
Αφου γιορταζεις, λογικο ειναι και να μαγειρεψεις και να κερασεις :lol: :lol:

Ο υπολοιπος κοσμος ομως χωνευει το φαι της προηγουμενης μερας :lol:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#454075
elvet έγραψε:Επίσημη αργία, αλλά τα μαγαζιά ανοιχτά και όλοι για ψώνια μόνο στην Αγγλία


Καπιταλισμός!!! :svivhaha:
Σάμπως κι εδώ που δήθεν έχουμε αργίες, αλλά τις αναπληρώνουμε με ανοιχτά μαγαζιά τις προηγουμένες Κυριακές καλύτερα είναι. :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By Arrow
#454078
Zorz έγραψε:
mirage έγραψε:G το δικανο γμτ το δικανο.

< >

:s_empathy :s_empathy

Εικόνα

Αυτό το αθώο δεντράκι φύτρωσε στη δουλειά πριν από 1 μήνα. Με αυτό το ρυθμό, λέω να το αφήσουν έτσι όπως είναι και για του χρόνου. ¯\_(ツ)_/¯
Ίσως αποκτήσουν πρόσωπο και οι υπάλληλοι

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By Arrow
#454080
dstou έγραψε: και να έχουν βγάλει πανώ Book now! για το χριστουγεννιάτικο γεύμα, ίσως τα Book now να έπαιζαν και από τέλη Σεπτέμβρη, δεν θυμάμαι πλέον :hmmm: .


Τέλη Αυγούστου κλείνουν, από μέσα Σεπτέμβρη ξέρω τι θα φάω το Δεκέμβρη. Και δεν είναι καν βρετανικό έδαφος. Η μάλλον είναι...



< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By corsair
#454081
Arrow έγραψε:Ίσως αποκτήσουν πρόσωπο και οι υπάλληλοι

< A3003 >


Ποτέ δε μου άρεσαν οι μεγαλες επιχειρήσεις γιατι ειναι απροσωπες. Το ποστινιο του Zorz επιβεβαιωνει αυτο που παντα φοβομουν...
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#454084
Arrow έγραψε:
dstou έγραψε: και να έχουν βγάλει πανώ Book now! για το χριστουγεννιάτικο γεύμα, ίσως τα Book now να έπαιζαν και από τέλη Σεπτέμβρη, δεν θυμάμαι πλέον :hmmm: .


Τέλη Αυγούστου κλείνουν, από μέσα Σεπτέμβρη ξέρω τι θα φάω το Δεκέμβρη. Και δεν είναι καν βρετανικό έδαφος. Η μάλλον είναι...



< A3003 >


Γιβραλτάρ; Φώκλαντς; Βάσεις στην Κύπρο; :lol:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#454216
corsair έγραψε:
Arrow έγραψε:Ίσως αποκτήσουν πρόσωπο και οι υπάλληλοι

Ποτέ δε μου άρεσαν οι μεγαλες επιχειρήσεις γιατι ειναι απροσωπες. Το ποστινιο του Zorz επιβεβαιωνει αυτο που παντα φοβομουν...

Σιγά μην αφήσω τα πρόσωπα τους ακάλυπτα, με τόσους ανώμαλους που κυκλοφορούν εδώ μέσα. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By dimitrisB
#454219 Ότι και να λέτε, μου αρέσει που πλησιάζουν Χριστούγεννα.
Και επειδή δεν ειναι κακό να ... ονειρεύεσαι :



:s_howdy
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#454356 Μου άρεσε η αντίδραση του μικρού σήμερα όταν χαζεψαμε για αρκετή ώρα ένα i8 που είχαμε εμπρός πηγαίνοντας σχολείο... Τον ενδιέφερε η σύγκριση με τα Τέσλα
Ε στο τέλος δε φτανουμε σχολείο και ανοίγει η πόρτα να κατέβει ένας συμμαθητής του, lambo style, προς τα πάνω...
"Έλα ρε μπαμπά, πάρε κάνα τέτοιο και συ...." :-)
Άβαταρ μέλους
By DAP
#454413 Απο μικρο και απο τρελλο μαθαινεις την αληθεια ελεγε η γιαγια μου....Αντε Κιλο ξεκινα για το μαγαζι να την παραγγειλεις..... :lol:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#454560 Dihedral (butterfly) style για την ακρίβεια (όπως F1, Enzo κλπ, όχι Lambo) αλλά είναι μεγάλο ζόρι το μπες-βγες στο συγκεκριμένο. :vava:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#454621
REALZEUS έγραψε:Dihedral (butterfly) style για την ακρίβεια (όπως F1, Enzo κλπ, όχι Lambo) αλλά είναι μεγάλο ζόρι το μπες-βγες στο συγκεκριμένο. :vava:


Ο πιτσιρίκος πετάχτηκε έξω με τη μια άνετα....
Βέβαια άμα είσαι δεκα χρόνων όλα ευκολα ειναι :-)