Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#486732 Δε μ αρέσει που απο χτες το βράδυ αρρώστησα. Χθες μονο βήχα σήμερα το κλασικό πόνο κομαρες σε όλο το σώμα και τώρα ανέβασμα 38,5.....
Ουτε θυμάμαι ποτε ηταν η Τελευταία φορά. Πρέπει να είχα καμια 4-5 χρόνια. Αρχισε ο μικρός το Σάββατο (έφτασε 39,5 αλλά την αλλη μέρα περδικι ο τουμπανακος), μετα η γυναίκα και εγω έπεσα τελευταίος...
Πλακωσα και χαλβάδες και μπακλαβαδες σήμερα που μάλλον δε βοήθησαν.

< >
Άβαταρ μέλους
By mmarkom
#486808 Μου αρέσει που ύστερα από περισσότερο από 10 χρόνια οδήγησα αγωνιστικό καρτ στη πίστα της Αγίας Μαρίνας. Ροταξ Rm1 σε καλή γενικα κατάσταση, εφαρμόζα πλέον καλά και στο καθισμα μετά τα κιλά που έχω πάρει
Δεν μου άρεσε που ήμουν μόνος μου, αν συνεχίσει έτσι θα κλείσει και αυτή
Άβαταρ μέλους
By glf
#487264 Δευτέρα πάω να κάνω την online αίτηση για το κοινωνικό τιμολόγιο στο ρεύμα.
Πάω για το ΚΟΤ2 που είναι το πιο light σε σχέση με το ΚΟΤ1.
Κάνω τη φόρμα και μου λέει τα τεκμήρια από το 106 και το focus ειναι 7000€ και το όριο για έγκριση είναι 6000€.
Ε γμτ, κοιτάω εγκύκλιο και καταλαβαίνω οτι αυτό το όριο είναι για το ΚΟΤ1 της ακραίας φτώχειας.
Στέλνω σχετικό mail στο idika.gr και την πέφτω.

Τρίτη χθες, παίρνω τη λογίστρια να της πω μήπως ξέρει κάτι.

Σήμερα μου λέει διάβασε ενημέρωση οτι έχω δίκιο και θα γίνει διόρθωση στη φόρμα. Yeah.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#487267 Δε μ'άρεσε το είδος του στρατιωτικού οχήματος που είδα σήμερα . Για καλό και για κακό θα εφοδιαστώ με μερικά extra πακέτα μακαρόνια και τα λοιπά όπως συνηθίζεται σε περιόδους κρίσης.
Άβαταρ μέλους
By italakias
#487855 Μαρεσει που βρηκα δουλεια αυτην την εποχη και με καλο μεροκαματο.
Δεν μαρεσει που θα ξεκινησουμε σε ενα μηνα.
Δεν μαρεσει που ολα τα υπολοιπα στην ζωη μου πανε στραβα.
Μαρεσει που ανακαλυψα οτι τελικα δεν πρεπει να δινεις δεκαρα τσακιστη για το τι θα πει ο κοσμος για σενα.
Δεν μαρεσει που επρεπε να πονεσω για να το καταλαβω.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#487945
italakias έγραψε:Μαρεσει που βρηκα δουλεια αυτην την εποχη και με καλο μεροκαματο.

Σιδεροκεφαλος!
Άβαταρ μέλους
By markvag
#488005 Ελπίζω η δουλειά να είναι ακόμα καλύτερη απ' ότι την περιμένεις και το καλό μεροκάματο να γίνει ακόμα καλύτερο σύντομα! :inlove:

Και να διορθωθούν και τα υπόλοιπα που δεν πάνε καλά! :s_wink